Přejít na obsah

#online

russn_fckr-krV5aS4jDjA-unsplash (1)

Chcete trávit svůj čas smysluplně, naučit se něco nového a odbourat stres? Pojďte námi vyzkoušet některý ze skvělých online kurzů, které Vám nyní nově nabízíme. V nabídce máme množství skvělých kurzů, na kterých tvoříme pomocí různých materiálů. Podívejme se společně na různé druhy materiálů, které lze využít pro malbu. 

Olej

Olej je nejklasičtější materiál pro malbu. Pro malbu jej používali staří mistři, jejichž díla můžeme ještě dnes obdivovat v muzeích. Malba olejem Vás zaujme svou schopností vytvářet plynulé přechody, jemné modelace, lazurní efekty díky pomalému usychání a odolností vůči vodě. Vaše propracované dílo tak vydrží krásné celá staletí ve Vaší domácí galerii! 

Akryl

Akryl je nejpopulárnější materiál malby v současnosti. Poměrně mladý materiál vyniká o něco lehčím způsobem ředitelnosti než olej, postačí k němu pouhá voda. Vytvoříte jím skvělá díla díky jeho skvělé krycí schopnosti a pigmentaci. Akryl bez použití zpomalovacího média rychle zasychá, a tak se dá zabránit rozmazávání a pohodlně vrstvit. 

Akvarel

Akvarel je stále více populárnější materiál. Je naprosto nepřekonatelný v jemné relaxační malbě, která Vás doslova pohltí. Pro tuto malbu není potřeba prostor pro stojan a vystačíte si tak s i s menším místem na stole. Akvarel hojně využijete v ilustracích a skicování, můžete tak sebou na cesty přibalit sadu barviček a místo fotografií si z cest dovezete naprosto originální obrázky! 

iPad

iPad Procreate je skvělou cestou k moderní malbě. Hodí se skvěle k digitální ilustraci a skicování a je poměrně intuitivně ovladatelný. Říká se, že kreslit na iPadu zvládne i technicky negramotný umělec, čili pokud Vás láká digitální tvorba jako naprostého začátečníka, iPad pro Vás bude skvělou volbu. Navíc jej díky své skladnosti můžete pohodlně převážet a začít kreslit pokaždé, když se dostaví inspirace, třeba zrovna na cestách!

Photoshop

Photoshop je naprosto skvělým prostředníkem pro digitální malbu, která v současnosti zažívá stále větší popularitu. Díky syntéze tradičních kreslířských a malířských technik s digitálním prostředím vytvoříte naprosto bezkonkureční a realistická díla. Pracovat lze s různými texturami a brushi k simulaci různorodých materiálů a vytvoření efektů. Někdy opravdu nelze rozeznat malbu olejem od digitální malby. Všechna díla máte neustále uložená u sebe a můžete na nich pracovat, aniž byste museli třeba čekat než zaschnou. Svou tvorbu tak povznesete na další úroveň.

Materiálů a technik k malbě existuje nepřeberné množství. Představili jsme si pár tradičních i možná lehce překvapivých. Pokud stále váháte, který je pro Vás ten nejlepší, určitě jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme!

Vyberte si tu pravou techniku malby a začněte s námi tvořit na online živém kurzu. Podívejte se na naši nabídku a rádi Vás přivítáme do světa Draw Planet. https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

DSC_0197

Pokud chcete rozvíjet svou kreativitu, redukovat stres, naučit se něco nového nebo svůj čas prostě věnovat smysluplné činnosti – tvořivé živé online kurzy Draw Planet jsou tu pro Vás! Naše nejoblíbenější kurzy jsme připravili a přizpůsobili dálkové výuce v domácím prostředí. Kvalita poskytované výuky je garantována našimi zkušenostmi v oboru i s online výukou, naši lektoři dobře ví, jak Vás dovést ke zdárnému výsledku. Lekce jsou živé, žádná předtočená videa, lektor Vás povede tvorbou krok po kroku a dává zpětnou vazbu. Připraveny pro Vás máme i kvalitní materiály ke tvorbě, které zašleme až k Vám domů! Není třeba proto nich shánět dopředu. Společně to zvládneme 🙂

Teď ale vyvstává otázka, který kurz si vybrat – který bude pro Vás ten pravý?

Pojďme společně probrat širokou nabídku našich kvalitních online kurzů na našem webu. 

Jako první bude třeba se rozhodnout, zda chcete tvořit rukou nebo chcete probádat svět možností digitální kreativity. 

Digitální kurzy

Mezi digitálními online kurzy máme zařazeny právě ty, které Vám pomohou objevit kouzlo nejoblíbenějších programů a médií. 

 • Pokud vlastníte nebo pořizujete iPad a zajímá Vás online ilustrace a skicování, rádi Vás přivítáme na kurzu Ilustrace a sketchingu iPad Procreate pro začátečníky
 • Pro obdivovatele počítačových ilustrací, concept artu nebo game designu máme připravený zajímavý program kurzu Digitální malby pro začátečníky, kde Vás provedeme světem digitální malby v oblíbeném Photoshopu.
 • Chcete-li se naučit, jak za pomoci Adobe Illustratoru a Photoshopu vytvářet profesionální plakáty, loga, bilboardy a mnoho dalšího, skvěle se pro Vás hodí kurz Grafického designu pro začátečníky, kde se naučíte vše od základů. 

Kresba a malba

Ve světě kresby a malby je třeba se rozhodnout, zda si chcete vyzkoušet více technik, věnovat se přímo portrétu nebo objevit kouzlo skicování. 

Malba

Pokud máte už dlouho nutkání popadnout štětec a malovat, máme pro Vás připraveno hned několik skvělých kurzů uzpůsobených pro úplné začátečníky. 

 • Malba na plátno je vynikající volbou pro všechny, kdo chtějí zažehnout vnitřního Rembrandta. Objevte s námi nejklasičtější techniku starých mistrů ve skvělém kurzu Olejomalby pro začátečníky nebo můžete zkusit výborný program pro novější podobu a to na kurzu Akrylu pro začátečníky. Na obou kurzech Vás rádi provedeme postupy a technikou, zvládnete to i bez předchozích zkušeností!
 • Stále populárnějším materiálem je akvarel. Jemná relaxační malba nabízí nepřeberné množství technik a využití. Pro skvělý kreativní odpočinek je pro Vás připraven kurz Akvarelu pro začátečníky

Kresba

Toužíte objevit svět úžasného tvoření za pomoci tužek a dalších zajímavých materiálů určených pro kresbu? V nabídce máme začátečnické kurzy, které Vás přesvědčí, že kreslit dokážete!

 • Máte obdiv k propracovaným obrazům za pomoci tužky nebo uhlu? Na kurzu Kresby pro začátečníky Vás provedeme světem klasického kreslení hned několika technikami. 
 • Pastelky už dávno prokázaly, že nejsou jen pro děti. Na kurzu Pastelek pro začátečníky se naučíte barevné kresbě od píky a díky zajímavému programu vytvoříte např. kouzelnou krajinu nebo zvíře. 

Skicování

Máte chuť naučit se skicovat svět kolem Vás nebo místo fotografií z dovolené mít svoje vlastní kresby? Kurz sketchingu pro začátečníky Vám ukáže, jak zachytit vše, co vidíte, a to díky kombinaci různých technik. 

Krasopsaní

Samostatnou kapitolou, která Vás rozhodně nadchne, pokud již delší dobu obdivujete krásně vyvedené nápisy nebo přáníčka vytvořená vlastní rukou, je kaligrafie. Náš kurz Kaligrafie a letteringu pro začátečníky Vás vše naučí, i pokud nemáte s krasopsaním žádné dosavadní zkušenosti. 

Děti a mládež

I Vaše ratolesti si u nás přijdou na své. Připravili jsme výtvarné lekce pro Děti 6-9 let a pro Mládež 10-15 let, kde si v programu přímo pro ně vyzkouší spoustu technik. Své zvídavé počítačové mágy můžete svěřit do péče našich skvělých lektorů na kurzu Počítačové grafiky pro mládež 10-15 let

Pokud se Vaše dítě nebo přímo Vy toužíte dostat na vysněnou střední či vysokou školu, máme ten pravý kurz Přípravy na talentové zkoušky!

Online lekce jsou skvělé mimo jiné i kvůli okamžité zpětné vazbě od lektora. Každých cca 30 minut nafotíte své dílo a pošlete lektorovi, který se na práci podívá a poradí Vám jak a co vylepšit. Tvorba na online kurzu je srozumitelná a snadná. Díky okamžité konzultaci s lektorem budete mít úžasné výsledky!

Jestli máte k některému z našich online kurzů doplňující dotazy, rádi Vám je zodpovíme a pomůžeme. Kompletní nabídku s informacemi a programy naleznete zde: https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

Už se na Vás těšíme a společně vše zvládneme!

793A3927

Chcete se naučit kreslit, malovat a nebo Vás láká grafický design či digitální malba? Právě teď to jde i online, a to odkudkoliv v celé České Republice.

Atmosféra výtvarného ateliéru může být i u Vás doma! Jak? Snadno! Naše lekce totiž probíhají online živě po internetu a Vy tvoříte v reálném čase z pohodlí domova. Jednou za týden zapnete počítač a malujete nebo navrhujete společně s lektorem krok za krokem. 

Lektor Vám trpělivě vysvětlí jak správně začít, odpovíme na všechny Vaše otázky a budeme Vás navigovat od prvních krůčků v tvorbě. Jednoduše několikrát za lekci vyfotíte Vaše dílo a lektor Vám okamžitě poradí jak ho ještě vylepšit, ukáže kde třeba máte chybičky a vysvětlí jak je opravit.  Nejde o předtočené video – tvoříte zároveň s lektorem. Pokud Vám něco uniklo a nebo si nejste jistí – v průběhu celé lekce s lektorem komunikujete, stačí se zeptat.

Technicky je to velmi jednoduché. Před začátkem kurzu si nainstalujete několik programů pro dálkovou výuku, které jsou zdarma. Všechny instrukce s obrázky Vám zašleme a pokud byste i přesto měli otázky – jsme Vám k dispozici na telefonu nebo mailu. 

Tvorba Vám pomůže přepnout, dobít energii, naučit se novým věcem a na své výsledky, které vytvoříte vlastní rukou budete opravdu pyšní.

Přestaňte to odkládat, přihlaste se teď a začněte tvořit v živých skupinách s nejlepšími lektory dálkově!

https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

793A5245

Využijte volný čas strávený doma seberealizací a kvalitním odpočinkem. Díky online lekcím můžete tvořit odkudkoliv! Nejste si jisti, jak probíhají naše online grafické kurzy? Pojďme si to společně vysvětlit. 🙂

Všechny naše kurzy probíhají v malých skupinkách formou živých online lekcí. Stačí se připojit v konkrétní den a čas ke své skupince a tvoříte krok za krokem spolu s lektorem. Lektor studenty provádí teorií a také praktickou částí, při které okamžitě reaguje na otázky. Během kurzu se lektor ke každému 4-5x vrací, radí a pomáhá. Studenti posílají své práce a sdílí svou obrazovku. Lektor jim během lekce radí a doporučuje tipy.

Pokud by se stalo, že byste se v programu „ztratili“ a něco by Vám prostě nešlo, můžete lektorovi sdílet obrazovku a on Vám se vším pomůže. 

Celý přenos kurzu je ve full HD kvalitě a všechny instrukce jsou velmi přehledné a lektor udržuje příjemné tempo. Všechno skvěle zvládnete!

Technicky je to jednoduché. Pro komfortní tvorbu na online kurzu je potřeba mít připojení k internetu, notebook, počítač a nebo monitor navíc. Na počítači pracujete a na druhé obrazovce sledujete lekci. Můžete mít notebook + extra monitor a nebo počítač a 2 monitory. 

Všechny proběhlé lekce jsou nahrávané, tudíž se k instrukcím můžete po skončení lekci znovu vrátit a cvičit své znalosti. Součástí kurzu jsou také skvělé prezentace a didaktické materiály s tipy na další tvorbu ve volném čase.

Nabízíme celou řadu počítačových kurzů a postupem času budeme přidávat nové další. Tvorba v programech je čím dál tím víc oblíbenější a navíc svůj koníček můžete snadno proměnit v profesi. My v Draw Planet jsme si toho vědomi a chceme Vás podpořit a pomocI Vám rozvíjet nové poznatky a zkušenosti v oblasti kreativní tvorby! 

Tak už neváhejte, přihlaste se a začněte tvořit!

https://www.drawplanet.cz/onlinegrafika/

Pokud přece jenom potřebujete něco objasnit a zodpovědět, ozvěte se nám na mail [email protected]

 

01-DSC_0258

Již několik let se spoustu kurzů a školení přesouvalo do svojí online podoby. V současné době a situaci se do dálkové podoby výuky přesunulo i vzdělávání dětí a mládeže. Možná jste slyšeli různé recenze a názory a nyní této metodě nedůvěřujete? Opravdu není čeho se bát, pokud se svěříte do péče zkušených poskytovatelů výuky. 

V minulosti online lekce povětšinou znamenaly zakoupení nějakého předtočeného videa či balíčku videí nebo lekce přes Skype a podobné aplikace. Dnes je však na výběr z mnohem více platforem, a proto dálková výuka Draw Planet už může díky zkušenostem hrdě říci, že je stejně kvalitní jako výuka prezenční!

Aktuálně máme živé online kurzy se zpětnou vazbou jak pro dospělé, tak i děti a mládež různého věku. Jsou pro Vás připraveny kurzy malby, kresby nebo i grafické a počítačové! Určitě si z naší nabídky vyberete. 

Proč to funguje?

 • Vidíte všechno a to ve vysokém rozlišení! Na Vaší obrazovce uvidíte záběry jak na detailní práci lektora, tak i materiály (např. Paletu nebo výběr barev) a samotného lektora, který dává několikrát během lekce zpětnou vazbu a odpovídá na Vaše dotazy. Hodina tak pro Vás bude živá a plně interaktivní.

 • Zpětná vazba! Máte pocit, že lektor musí stát vedle Vás a případně opravit nebo postrčit Vaše dílo, když si nebudete vědět rady? Naši lektoři jsou zkušení a poskytují pravidelně několikrát během lekce zpětnou vazbu k Vaší práci, kterou jim zašlete! Svůj postup na díle budete fotit cca každých 20 minut, případně nasdílíte obrazovku u počítačových kurzů, a lektor Vám případně přesně poradí, zda a jak je třeba se dále ubírat směrem ke zlepšení. Tu práci skutečně zvládnete Vy a to vlastní rukou

 • Nic Vám neunikne. – I když budete mít čas vyhrazen pro tvorbu, samozřejmě se může stát, že Vás něco vyruší nebo něco zmeškáte. Pro tyto případy jsou lekce nahrávány, takže rady a tipy Vám zůstanou i po lekci k dispozici a můžete si některé kroky znovu přehrát. 
 • Postaráme se o Váš komfort již před lekcí a pomůžeme Vám sehnat kvalitní výtvarné pomůcky za rozumnou cenu, což je jedním ze základů úspěšné tvorby (vedle Vašeho odhodlání a píle). Pomůcky budete mít rovnou od nás doručeny až domů nebo Vám zašleme doporučení, co sehnat. 

 • Připravili jsme pro Vás hromadu materiálů a tipů ke všemu, co budete probírat. Spousta doplňkových materiálů, nahrávky lekcí a také cvičení či prezentace Vám budou k dispozici ve Vaší virtuální učebně, můžete se tak ke všemu vrátit a cvičit. 
 • Navíc v případě technických problémů (i jiných) je tu samozřejmě podpora koordinačního a administrativního týmu. Se vším Vám pomůžeme! V případě jakýchkoli problémů jsme tu pro Vás. Rádi Vám poradíme třeba s nastavením apod. 

Vidíte, že skutečně není čeho se obávat. Díky online interaktivním kurzům teď přineseme relaxační svět kreativního tvoření i do Vašich domovů! Společně to zvládneme – pojďte se přesvědčit.

https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

1-DSC_0048

 

Online vzdělávání má dnes mnoho podob. Většina z Vás si pravděpodobně jako první pod tímto pojmem představí klasické předtočené video kurzy. My v Draw Planet jsme ale chtěli přenést jedinečnost našich kurzů a skvělou atmosféru do online podoby a přicházíme s nabídkou kvalitní dálkové výuky dětí i dospělých!

Pojďme se podívat na rozdíl mezi video kurzem a naší dálkovou výukou.

 • Postaráme se o Vás i před začátkem kurzu! Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodných výtvarných pomůcek, můžete si je buď pohodlně objednat přes nás na míru ušité Vašemu kurzu nebo Vám dáme k dispozici seznam vhodného materiálu k tvorbě. 
 • Lekce kurzu probíhají pravidelně vždy ve stejný den i čas, jako si zvolíte. Je to určitě velice příjemný aspekt – máte se na co těšit 🙂 Na živém dálkovém kurzu navíc na rozdíl od video kurzu nejste sami – tvoříte společně s příjemnou komunitou podobně naladěných spoluúčastníků a to ve velice příjemné atmosféře!                                                                         
 • Lektor tvoří společně s Vámi od začátku až do konce. Můžete pozorovat jeho tahy štětcem (ať pravým nebo virtuálním) či tužkou, jak míchá barvy a nanáší je. K tomu lektor radí a informuje o právě používaných materiálech a technikách. Na rozdíl od video kurzu však máte v případě jakýchkoli nejasností nebo zvídavých dotazů možnost do živého kurzu vstoupit a pohodlně se zeptat. 
 • Lektor je zde pro Vás, zodpovídá Vaše dotazy, možné nejasnosti, dává užitečné rady, ale hlavně také pravidelně poskytuje zpětnou vazbu. Každých 20 minut s lektorem sdílíte svou práci, fotíte svůj dosavadní posun, a ten Vám pak individuálně podá rady a tipy pro zlepšení nebo jakým směrem se dále ubírat. Lektor tak vede Vaši ruku na dálku a Vy vše tvoříte sami!
 • Abyste ovšem o nic nepřišli, v případě, že nebudete moci na lekci být nebo si budete chtít osvěžit některé rady a tipy, je Vám k dispozici nahrávka z lekce i po ní! Můžete tak doma tvořit kdykoli, aniž byste zapomněli lektorův postup. Kromě nahrávek z lekcí a prezentací pro Vás máme připraveno ve virtuální učebně spoustu dalšího doplňkového materiálu k probíraným technikám!

 

Vidíte, že naše kurzy Vás v dálkové formě skutečně provedou tvorbou od začátku až do konce. Není třeba se obávat, lekce je živá a interaktivní, vše se dozvíte v reálném čase! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat – jsme to pro Vás!

https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

01-DSC_0258

Láká Vás online tvorba? Dálková výuka láká kurzisty z různých koutů republiky z různých důvodů jako je například úspora času při dojíždění nebo žádná nabídka kvalitních vzdělávacích kurzů v okolí Vašeho bydliště.

Proč ale tvořit právě s námi?

 1. 8 let zkušeností 

      Umělecké a tvořivé kurzy poskytujeme více než 8 let a za tu dobu jsme naučili tvorbě nespočet studentů. Z praxe víme, že důležitá je hlavně chuť a píle, ostatní Vás naučíme. Pokud máte nějaké obavy z tvorby, věřte, že nejste sami. Za tak dlouhou dobu jsme se naučili vnímat potřeby zákazníka a ukázat mu, že obavy bývají liché 🙂 

 

        2. Největší poskytovatel uměleckých kurzů

Za roky působení na českém trhu jsme se rozrostli o spoustu zajímavých kreativních aktivit. Mezi našimi kurzy najdete klasickou kresbu či malbu, věnujeme se technikám klasickým i moderním, vyučujeme digitální a grafické kurzy, naučit se u nás můžete i kouzlu fotografování či šití a módní tvorbě. Vyučujeme jak dospělé, tak i děti a mládež. K tvorbě se tedy u nás dostane celá rodina od 6ti let, horní hranici se meze nekladou, protože z praxe víme, že začít můžete v každém věku!

       3. Super programy

Naše programy jsou tvořeny s pečlivostí, ohledem na kurzisty a také zkušenostmi. Nyní jsme je pilovali k dokonalosti i pro online prostředí. S online výukou již také máme zkušenosti a víme, že domácí tvorba skutečně funguje, stačí jen mít píli! Vybrali jsme pro Vás širokou nabídku různých druhů kurzů, jejichž program je na míru uzpůsoben dálkové výuce. 

        4. Pomůcky

Sehnat správné a kvalitní pomůcky může být překážkou pro mnoho lidí. Ať se jedná o nedostatek času na pečlivé shánění nebo Vás odrazuje nepřeberné množství materiálů a značek, rozumíme Vám. Nikdo se nenarodil s vybraným citem. My Vám s výběrem rádi pomůžeme. Na naše online kurzy nabízíme dvě varianty přihlášení – s pomůckami či bez. Pokud zvolíte verzi s pomůckami, pár dní před začátkem kurzu od nás obdržíte balíček s kompletní sadou pečlivě vybraných a vyzkoušených materiálů, které jsou třeba k pohodlnému absolvování kurzu. Pokud zvolíte variantu bez pomůcek, zašleme Vám seznam všech doporučených pomůcek a materiálů, které budete k tvorbě potřebovat nebo se Vám budou hodit. Víme, o čem mluvíme a rádi Vás světem materiálů provedeme!

        5. Skvělí lektoři

Obrovskou devizou jsou samozřejmě naši skvělí lektoři. V našem lektorském týmu mají místo lektoři kreativní a zkušení, s patřičným vzděláním nebo praxí, kteří Vás povedou krůček po krůčku Vaší tvorbou. Lektoři poskytují během lekcí zpětnou vazbu a dají Vám tipy, jak se v tvorbě zlepšovat. Nebojte se zeptat! To vše v milé a přátelské atmosféře, kde se budete cítit komfortně. Přidejte se do naší Draw Planet umělecké rodiny. 

Jsme tu pro Vás a budeme se na Vás těšit na některém z našich výborných kurzů. Společně to zvládneme!

https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

 

Jak to celé funguje?

15. února 2021

1111111dffggg

V Draw Planet zahajujeme online dálkovou výuku a rozhodli jsme se napsat článek, ve kterém Vás podrobně seznámíme s tím, jak ten celý proces online výuky bude vypadat. 

Dálková výuka je vhodná pro všechny skupiny studentů. Pokud máte třeba méně času na dojíždění, stačí po práci doma zapnout pár aplikací a ocitnete se v kreativním světě přímo ve Vašem obýváku! Na kurzu budete v malé skupince stejně smýšlejících kurzistů a najde se spousta času na prostor k dotazům a pravidelnou zpětnou vazbu od lektora. Tvorba online je skvělou relaxací z pohodlí domova, ateliér vytvoříte na menším prostoru i Vy a uděláte skvělé pokroky. Není čeho se obávat. 🙂 

 

Je to snadné, lektor učí malou skupinku studentů v živém přenosu přes internet. Lekce se konají vždy ve stejný den a čas jednou týdně. Kurz počítá s úplnými začátečníky, ale i se středně pokročilými studenty. Během online lekce lektor vysvětlí teorii, dá spoustu tipů a rad a provede Vás krok za krokem k úžasným výsledkům. Lektor během lekce pomalu a přehledně ukáže celý proces a také zvládne okamžitě reagovat na dotazy. 

Každou lekci začneme krátkou zajímavou přednáškou, dále uděláme několik cvičení a následně budeme opakovat kroky lektora a postupně vytvářet krásná díla. Lektor je Vám k dispozici pro jakékoli dotazy a pravidelně několikrát během lekce budete sdílet svá díla pro zpětnou vazbu a důležité tipy ke zlepšení. 

Pokud zmeškáte lekci, nic se neděje. Všechny lekce se nahrávají a jsou Vám k dispozici ke zpětnému zhlédnutí. Zmeškanou lekci si můžete kdykoli spustit a pracovat podle ní. Prezentace spolu s dalšími odkazy Vám budou také k dispozici.

Na online dálkové kurzy je potřeba mít funkční počítač se stabilním připojením k internetu. Doporučujeme alespoň 12 palcovou obrazovku, abyste viděli veškeré detaily. Mobil Vám pro komfortní pozorování lekce nebude stačit. Kvůli malému displeji nebude výuka dostatečně kvalitní.

Před začátkem výuky Vás poprosíme o stažení pár aplikací zdarma pro video výuku. Veškeré detaily, stejně jako velmi jednoduché návody na instalaci, Vám samozřejmě zašleme. Zvládne to každý. 🙂 Je ale opravdu důležité si před začátkem kurzu zkontrolovat, zda vše funguje, abyste byli už na 1. lekci připraveni.

Co se týká materiálu a pomůcek, nabízíme Vám objednat ke kurzu balíček všech potřebných pomůcek, které jsme pro Vás pečlivě vybrali a poskládali od nejlepších výrobců za nejlepší ceny. Nemusíte se tedy obávat, že koupíte zbytečně jiné pomůcky a ušetříte si čas a nervy. 🙂 Avšak pokud jste si jisti, že si dokážete pomůcky a materiály zařídit sami, můžete se na kurz přihlásit i bez objednání balíčku od nás.

Věříme, že tento článek Vám pomohl ujasnit si své otázky ohledně online kurzu. Pokud nějaké stále máte a potřebujete něco objasnit a vysvětlit, určitě nám napište na [email protected] . Rádi Vám poradíme!
Těšíme se na Vaše přihlášky! 🙂

Váš tým Draw Planet

Feature-Home-Office-GEtty-Resized

V online školách se můžete naučit vše od tance a vaření až po schopnost psát kaligrafickým rukopisem a dokonale mluvit cizími jazyky. Ale ne každý vítá online metody – existují pochybnosti o užitečnosti a efektivitě těchto tříd, většina lidí je zvyklá na hodiny se „živými“ učiteli, mnozí vidí v takovém učení více mínusů než plusů. Stejně jako offline učení mají virtuální školy své vlastní výhody.

My v Draw Planet jsme zkombinovali více než 8 let zkušeností s výukou rozličných uměleckých kurzů a plně jsme se vrhli do tajů distanční výuky, abychom pro Vás vytvořili komfortní online prostředí k tvorbě s adekvátně uzpůsobenými programy našich nejoblíbenějších kurzů. Spolu s lektorem projdete různými cvičeními na trénování techniky a dostanete zpětnou vazbu ke každému kroku. Tím dopilujete svou techniku až k dokonalosti!

Vaše lekce budou probíhat interaktivně, tvořit budete současně s lektorem a díky okamžité zpětné vazbě zachytíme případné chyby hned na začátku a dostanete také tipy ke zlepšení v tvorbě. Není třeba se tak ničeho obávat a skutečně to zvládnete! Na živou online výuku tvoříme menší skupinky účastníků a tak bude dostatek prostoru pro dotazy a tipy od zkušeného lektora. 

Neumíte si představit shánět pomůcky? Rádi Vám je dodáme na Vaši adresu. Můžete zvolit verzi kurzu s pomůckami a několik dní před začátkem kurzu Vám dorazí balíček. Zvolit můžete i verzi bez pomůcek, při níž Vám zašleme seznam s doporučením na nákup. O materiálech si budete dále povídat i na kurzech a uvidíte, že brzy budete sami vědět, co Vám vyhovuje!

Studium online je nejen populární, ale také pohodlné: studenti si sami vyberou program, správného učitele a čas na hodiny. Mnoho lidí přitahuje skutečnost, že není nutné utrácet čas a peníze za balení a dojíždění – probudí se, umyje se a začne studovat.

Nemusíte se online formy výuky vůbec obávat, Draw Planet realizuje některé kurzy touto formou již nějakou dobu a ohlasy máme kladné. Naši lektoři, na které jsme zvyklí, se výborně adaptovali na digitální prostředí výuky a povedou Vás kreativní seberealizací krůček po krůčku ke skvělým výsledkům.

Distanční výuka je moderní a inovativní forma předávání zkušeností, která má spoustu svých specifik a výhod. My se na našich kurzech díky dlouholeté praxi vždy snažíme se zajistit, aby byli naši studenti se svými výsledky spokojeni. Všechno potřebné máte poblíž sebe, můžete se procvičovat při posezení v oblíbeném křesle s šálkem čaje. Zeptejte se na jakékoliv otázky nebo se pochlubte výsledky s podobně zaměřenými spoluúčastníky.

Lektor vede menší skupinky studentů, díky čemuž budete mít dostatek prostoru pro zpětnou vazbu a tím jsou online interaktivní kurzy Draw Planet vhodné i pro naprosté začátečníky! Ještě před kurzem Vám pomůžeme i s výběrem pomůcek – můžete si je jednoduše zajistit od nás nebo Vám dáme konkrétní seznam, co budete potřebovat. Ani absolutní začátečník se tak s námi neztratí! Během kurzu se navíc dozvíte i zajímavé věci o používaných materiálech, a díky tomu se sami budete v uměleckém světě technik a materiálů brzy sami cítit jako ryba ve vodě. 

Mnozí nemají rádi neznámá místa, hlučné společnosti, aktivní večírky. Offline formát je pro takové posluchače nepříjemný: musíte někam jít, na nějaké neznámé místo, být celý den kolem cizinců, odpovídat na otázky a udržovat konverzaci. Připojení k online vysílání je mnohem pohodlnější, když sedíte doma na gauči nebo na pracovišti u šálku kávy. Můžete dělat i další věci najednou, uklidit stůl, vyprat si nebo dohlédnout na děti.

Můžete se zúčastnit online výuky z kteréhokoliv místa na světě, stačí mít dobré připojení k internetu. Tento „svět bez hranic“ je vhodný jak pro organizátory, tak pro účastníky.

Není čeho se obávat, my v Draw Planet pomáháme lidem tvořit již 8 let a víme dobře, s jakými obavami či překážkami se v počátcích svého snažení můžete potýkat. S tím dokážeme bojovat a pro Vaše dotazy či obavy jsme tu pro Vás. Společně to zvládneme! 🙂 

1-2017-Olejomalba-Pokracovani-1-44

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!