Přejít na obsah

#vanoce

olesia-buyar-Ar9xZN7yF8Q-unsplash

Při výběru dárku ke svátku se každý z nás snaží najít něco, co není příliš banální, praktické a užitečné. Zvláště pokud jde o dárek pro kreativního člověka. Současnost by měla obdarovaného příjemně překvapit a dát mu náboj pozitivních emocí.

Lidé kreativních profesí budou rádi, když jim budou dány pozitivní emoce. Můžete například darovat vstupenky na zajímavou novou výstavu, premiéru divadelní hry nebo nového filmu. 

V případě, že vám váš rozpočet dovolí takový dárek uskutečnit, pak můžete zařídit krátký výlet pro někoho milovaného. Uspořádejte mu například výlet do nedalekého města, které je známé svými muzei, četnými výstavními síněmi, nádhernou architekturou a úžasnou přírodou. Takovýto výlet se pro vaše nejmilejší stane nejen informativním, ale také nezapomenutelným.

Navíc mu můžete dát předplatné k účasti na tematickém semináři nebo certifikát o účasti na kurzech osobního růstu. Dnes mnoho kreativních lidí sní o rozvoji a dělají pro to maximum. Proto se vašemu blízkému mohou hodit jakékoli kreativní kurzy pro pokročilé školení nebo semináře, které mu pomohou získat zkušenosti a otevřít mu nové perspektivy.

Nejlepším dárkem pro každou tvůrčí duši však zůstává voucher na některý z výtvarných kurzů! Tato možnost je ideální pro dospělé i děti, kteří se zabývají kreativitou – a to ať už prezenční či online formou. Kurzy a další formy seberozvoje jsou vždy žádané u všech druhů kreativců. Zakupte voucher na některý z kurzů Draw Planet, který se věnuje technice s níž Vaše milovaná osoba běžně tvoří, či jej překvapte voucherem na úplně jiný obor, neboť rozšiřovat si své obzory je vždy výtečným nápadem 🙂 Takovýto dárek dodá všem umělcům nejen inspiraci k další tvorbě, ale také odhodlání pokračovat dále ve svých uměleckých aspiracích a dále se vzdělávat.

https://www.drawplanet.cz/voucher/

novyi-god-new-year-prazdnik-elka-kamin

Adventní období je za dveřmi. Pro navození té správné atmosféry vám přinášíme několik tipů na to, jak si doma vytvořit vlastnoruční výzdobu.
Promýšlení domácí výzdoby konce roku je pravděpodobně jednou z nejzajímavějších a nejvíc fascinujících fází příprav svátečních dní. Odhalíme vám několik životních zlepšováků, které vám v procesu výzdoby pomohou, a také si povíme o trendech v zdobení vašeho domova pro rok 2020.

1. Rozdělte byt na zóny, se kterými budete pracovat

Nejprve je třeba přemýšlet o tom, jak a čím ozdobíte každý pokoj vašeho bytu. V ideálním případě by všechny pokoje měly mít společné barevné schéma a styl. Je také důležité, aby prvky slavnostního designu vypadaly organicky a měly každodenní atmosféru. Pro inspiraci doporučujeme projít Instagram nebo Pinterest.


Obecně však fáze zdobení bytu na Vánoce a Nový rok vlastními rukama obvykle vypadají takto:
– Dekorace předních dveří (použijte věnce, stuhy, závěsné dekorace)
– Nástěnné dekorace (věnce, adventní kalendáře)
– Dekorace oken a stropu (girlandy, LED pásky, závěsné papírové lucerny, sněhové vločky, dekorace s jehličím a malé vánoční stromky na okenních parapetech atd.)
– Dekorace nábytku (polštáře, přehozy, stuhy a mašle na židlích, vánoční ubrusy, sošky betléma)
– Instalace vánočního stromu
– Detaily (vázy s mandarinkami, svíčky, koberečky, koše s vánočními dárky)

2. Vytvořte plán

Ne, opravdu nežertujeme. Vezměte si kus papíru a vytvořte si dva sloupce. Do jednoho sloupce napište, co a jak plánujeme vyzdobit a do druhého, co na to potřebujete nakoupit. Mimochodem, nemusíte si vše nutně kupovat. Můžete si mnoho dekorativních prvků vyrobit vlastníma rukama a nebude to trvat příliš dlouho.

3. Zabavte děti

Nezapomeňte na děti! Ty si Vánoční vyzdobování užívají vždy nejvíc. Nechte je, aby si pod dohledem vyrobili vlastními silami třeba sněhové vločky. Starší děti mohou samy přispět nějakými nápady na výzdobu. Společné vyzdobování domova s celou rodinou vám poskytne mnoho krásných chvil s vašimi blízkými a děti budou mít kouzelné zážitky, na které budou každé Vánoce s láskou vzpomínat.

Barevné kombinace výzdoby, které můžeme vřele doporučit:
Červená
Můžete přidat: bílou a zlatou/bílou a stříbrnou/fialovou a zlatou

Modrá
Můžete přidat: zlatou/bílou a modrou/bílou a stříbrnou
Hnědá
Můžete přidat: perleťovou a zlatou/zelenou a zlatou
Tyrkysová
Můžete přidat: krémovou a zlatou/bílou a stříbrnou

Přejeme Vám hodně inspirace a hezké svátky!

1-vouchers_big-2

Vánoce už se nezadržitelně blíží. Pojďme se podívat na trendy dárky letošních Vánoc!

S rozvojem internetu už nemusíte běhat po všech čertech a dlouho a bolestně vybírat dárek pro přátele a příbuzné. Skvěle to za Vás vyřeší vouchery. Pro ty co se s tímto slovem ještě nesetkali nebo jen nevědí, co to vlastně znamená – jde o dárkové poukazy! 🙂

Poukazy mají mnoho nesporných výhod. Umožňují obdarovanému vybrat si podle vlastních preferencí vhodný produkt, nebo využít zakoupený zážitek v termínu, který se jim nejvíc hodí. Ve skutečnosti jde vlastně o lepší a sofistikovanější verzi darování klasické obálky s penězi.
Každý voucher má kód, který musíte při uplatňování zadat a ve většině případů má nabídka omezenou dobu trvání. Darovat takový poukaz můžete naprosto komukoli a ke kterékoli příležitosti: kamarádovi, partnerovi, manželovi či manželce, příbuznému, známému, šéfovi nebo kolegovi… Design voucheru si můžete často vybrat podle příležitosti, ať už jde o narozeniny, Vánoce nebo třeba dar ke svatbě.
Obdarovanému jistě udělá radost, když si bude moci vybrat dárek podle sebe a zároveň si tím nebude předem kazit překvapení z dárku. Pokud plánujete poukaz darovat někomu ze starší generace, nebo někomu, kdo se s dárkovými certifikáty ještě nesetkal, doporučujeme k dárku přidat i postup, jak voucher využít.

I my v Draw Planet nabízíme možnost objednání dárkového poukazu, ať už jde o univerzální nebo o voucher na konkrétní kurz. Vybrat si můžete i z mnoha designů a darovat je můžete nejen k Vánocům.
Splňte svým blízkým sny a darujte jim krásný zážitek z tvorby. 🙂

https://www.drawplanet.cz/voucher/

IMG_7051

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!