Kurz akrylu pro začátečníky

Předchozí
Další
1-2016-Olejomalba-3-7
1-2016-Olejomalba-3-34
1-2016-akryl-1-1
1-2016-akryl-1-2
Akryl-13
Akryl-11
1-2016-Olejomalba-3-13
1-2016-Olejomalba-3-26
workshop-olej-11
Akryl-12
Akryl-8
Akryl-1
Akryl-6
kurz-olejomalba-19
Akryl-10
Akryl-3
Akryl-5
Akryl-7
Akryl-9
Akryl-14
Akryl-4
Akryl-2
1-2016-Olejomalba-3-6
1-2016-Olejomalba-3-12
1-2016-Olejomalba-3-35
1-2016-Olejomalba-3-8
1-2016-Olejomalba-3-10

Chcete začít malovat? Milujete pestré a syté barvy? Na kurzu akrylu pro začátečníky se naučíte základy jedné z nejoblíbenějších technik malby poslední doby!

Tvořit může každý – Stačí začít!

Pojďte do toho s námi, naučte se něčemu novému a přidejte si barvy do života!

1-2016-Olejomalba-3-7
1-2016-Olejomalba-3-34
1-2016-akryl-1-1
1-2016-akryl-1-2
Akryl-13
Akryl-11
1-2016-Olejomalba-3-13
1-2016-Olejomalba-3-26
workshop-olej-11
Akryl-12
Akryl-8
Akryl-1
Akryl-6
kurz-olejomalba-19
Akryl-10
Akryl-3
Akryl-5
Akryl-7
Akryl-9
Akryl-14
Akryl-4
Akryl-2
1-2016-Olejomalba-3-6
1-2016-Olejomalba-3-12
1-2016-Olejomalba-3-35
1-2016-Olejomalba-3-8
1-2016-Olejomalba-3-10
Předchozí
Další

Chcete začít malovat? Milujete pestré a syté barvy? Na kurzu akrylu pro začátečníky se naučíte základy jedné z nejoblíbenějších technik malby poslední doby!

Tvořit může každý – Stačí začít!

Pojďte do toho s námi, naučte se něčemu novému a přidejte si barvy do života!

Více o Kurzu akrylu

Láká Vás malba akrylem? Nebo jste s ním už začali, ale chcete získat pevné základy od zkušených umělců? Přijďte k nám na kurz akrylu! Naučíte se zacházet s akrylovými barvami a plátnem, osvojíte si výtvarnou kompozici a naučíte se kombinovat různé styly! Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky!

Projdeme společně teorii akrylových barev, jak pracovat se štětcem a plátnem, a pak se hlavně pustíme do tvorby. Budeme kombinovat zajímavá cvičení s prací na Vašich úžasných dílech. Z kurzu si odnesete nejen pevné základy malby, ale i několik autorských prací, na které budete určitě hrdí!

Malování akrylem je poměrně nová technika, ale akryl si rychle získal srdce mnoha umělců a není vůbec divu! Na rozdíl od olejomalby rychle schne, je míchatelný s vodou a navíc nabízí pestrou škálu krásných zářivých barev. Během kurzu se seznámíte i s teorií barev. Naši senzační lektoři se postarají, abyste odcházeli nejen s krásnými obrazy, ale i novými znalostmi a skvělou náladou!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

V kurzu je 7 lekcí a 1 náhradní na konci zdarma. Každá lekce trvá 3 hodiny. Celkem 8 lekcí, tedy 24 hodin špičkové výuky v příjemném prostředí!

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, uděláme vše pro flexibilní nahrazení. Stačí nám napsat email a řešení vymyslíme!

Přihláška a veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce! Už to neodkládejte, přihlaste se hned!

Celkový počet lekcí v Kurzu akrylu

V kurzu máte 7 lekcí a 1 náhradní zdarma. Každá lekce trvá 3 hod.

Dohromady 8 lekcí, tedy 24 hodin v Draw Planet :)

Cena vašeho Kurzu akrylu je

4300 Kč za celý kurz včetně všech materiálů a pomůcek

Cena zahrnuje veškeré materiály

Jakým způsobem kurz probíhá?

Kurz probíhá jednou týdně, vždy toho dne, kdy kurz začal

Občerstvení i pomůcky máte vždycky zdarma

Lektoři

Klara

Nestává se často, aby se člověk setkal s tak úžasnou kombinací v lektorovi, jakou Klára představuje. Nejen že umí výborně učit, ale je zároveň velmi talentovaná umělkyně. V jejím mladistvém věku se jí podařilo získat dvouletou zkušenost z Univerzity Karlovy v oboru pedagogiky a nyní pokračuje studiu na AVU. Klára je velice kreativní a přichází s výbornými nápady na každou lekci, hodně ráda vyučuje portrét, figurální kresbu a olejomalbu. Díky jejím zkušenostem v oboru pedagogiky výborně vede skupiny nejen dospělých, ale i skupinky pro děti.

Marek

Grafika, figurální kresba, malování, ilustrace, design, portrét – to všechno Marka zajímá. A co víc: to všechno perfektně ovládá. Marek je pravý renesanční člověk a velice talentovaný lektor. Miluje samotný proces výuky a studentům pomáhá realizovat jejich vlastní myšlenky a nápady. V ateliéru Draw Planet vede kurzy pro začátečníky, kurzy figurální kresby, olejomalby, kresby, sketchingu a přípravu na talentové zkoušky.

Helena B

Helena B je moderní a energetická žena i malířka. Studovala po vedením profesora Mainera na fakultě výtvarných umění. Dlouhodobě se zabývá realizací výstav jak klasického, tak i moderního umění. Její práce jsou často v cyklech, které mají nějaké společné téma. Báječně ovládá různé materiály od oleje a akvarelu až po uhel a tužku. Je skvělá a přátelská lektorka, se kterou Vás lekce budou určitě bavit.

Program kurzu

#Popis lekce
1

Základy malby, práce se štětcem, teorie akrylových barev a valérů, úvodní cvičení, kopie jednoduchého obrazu. Co je to podmalba a k čemu se používá?

2

Začneme pracovat s barvami na podmalbě, znovu zopakujeme to nejdůležitější z teorie barev a začneme to používat v praxi. Víte, že se dá vše namíchat ze 3 barev?

3

Budeme se věnovat lehkému zátiší a práci s 3D objektem, sami budeme hledat světlo a stíny, odrazy i reflexe. Povíme si o kompozici, jak správně rozmístit objekty do formátu. Vytvoříme podmalbu zátiší.

4

Pokračujeme v práci na zátiší, opakujeme základy míchání barev. Řekneme si, jak udělat co nejobjemnější, tedy 3D, zátiší.

5

Vlastní tvorba! Základy už umíme, teď se vrhneme na to, co chceme sami po další 3 lekce malovat :) Může to být kopie obrazu či fotografie, nebo těžší zátiší i Vaše fantazie.

6

Pokračování ve vlastní tvorbě

7

Dokončování obrazu

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Nyní máme dva světlé a prostorné ateliéry v centru Prahy na adrese Bubenská 1, Praha 7, přímo u stanice metra C a tramvaje Vltavská. V pěším dosahu jsou i tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešen. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!