Přejít na obsah
Menu

Jak si vybrat ten pravý online kurz?

26. května 2021

Zpět na blog
DSC_0197

Pokud chcete rozvíjet svou kreativitu, redukovat stres, naučit se něco nového nebo svůj čas prostě věnovat smysluplné činnosti – tvořivé živé online kurzy Draw Planet jsou tu pro Vás! Naše nejoblíbenější kurzy jsme připravili a přizpůsobili dálkové výuce v domácím prostředí. Kvalita poskytované výuky je garantována našimi zkušenostmi v oboru i s online výukou, naši lektoři dobře ví, jak Vás dovést ke zdárnému výsledku. Lekce jsou živé, žádná předtočená videa, lektor Vás povede tvorbou krok po kroku a dává zpětnou vazbu. Připraveny pro Vás máme i kvalitní materiály ke tvorbě, které zašleme až k Vám domů! Není třeba proto nich shánět dopředu. Společně to zvládneme 🙂

Teď ale vyvstává otázka, který kurz si vybrat – který bude pro Vás ten pravý?

Pojďme společně probrat širokou nabídku našich kvalitních online kurzů na našem webu. 

Jako první bude třeba se rozhodnout, zda chcete tvořit rukou nebo chcete probádat svět možností digitální kreativity. 

Digitální kurzy

Mezi digitálními online kurzy máme zařazeny právě ty, které Vám pomohou objevit kouzlo nejoblíbenějších programů a médií. 

  • Pokud vlastníte nebo pořizujete iPad a zajímá Vás online ilustrace a skicování, rádi Vás přivítáme na kurzu Ilustrace a sketchingu iPad Procreate pro začátečníky
  • Pro obdivovatele počítačových ilustrací, concept artu nebo game designu máme připravený zajímavý program kurzu Digitální malby pro začátečníky, kde Vás provedeme světem digitální malby v oblíbeném Photoshopu.
  • Chcete-li se naučit, jak za pomoci Adobe Illustratoru a Photoshopu vytvářet profesionální plakáty, loga, bilboardy a mnoho dalšího, skvěle se pro Vás hodí kurz Grafického designu pro začátečníky, kde se naučíte vše od základů. 

Kresba a malba

Ve světě kresby a malby je třeba se rozhodnout, zda si chcete vyzkoušet více technik, věnovat se přímo portrétu nebo objevit kouzlo skicování. 

Malba

Pokud máte už dlouho nutkání popadnout štětec a malovat, máme pro Vás připraveno hned několik skvělých kurzů uzpůsobených pro úplné začátečníky. 

  • Malba na plátno je vynikající volbou pro všechny, kdo chtějí zažehnout vnitřního Rembrandta. Objevte s námi nejklasičtější techniku starých mistrů ve skvělém kurzu Olejomalby pro začátečníky nebo můžete zkusit výborný program pro novější podobu a to na kurzu Akrylu pro začátečníky. Na obou kurzech Vás rádi provedeme postupy a technikou, zvládnete to i bez předchozích zkušeností!
  • Stále populárnějším materiálem je akvarel. Jemná relaxační malba nabízí nepřeberné množství technik a využití. Pro skvělý kreativní odpočinek je pro Vás připraven kurz Akvarelu pro začátečníky

Kresba

Toužíte objevit svět úžasného tvoření za pomoci tužek a dalších zajímavých materiálů určených pro kresbu? V nabídce máme začátečnické kurzy, které Vás přesvědčí, že kreslit dokážete!

  • Máte obdiv k propracovaným obrazům za pomoci tužky nebo uhlu? Na kurzu Kresby pro začátečníky Vás provedeme světem klasického kreslení hned několika technikami. 
  • Pastelky už dávno prokázaly, že nejsou jen pro děti. Na kurzu Pastelek pro začátečníky se naučíte barevné kresbě od píky a díky zajímavému programu vytvoříte např. kouzelnou krajinu nebo zvíře. 

Skicování

Máte chuť naučit se skicovat svět kolem Vás nebo místo fotografií z dovolené mít svoje vlastní kresby? Kurz sketchingu pro začátečníky Vám ukáže, jak zachytit vše, co vidíte, a to díky kombinaci různých technik. 

Krasopsaní

Samostatnou kapitolou, která Vás rozhodně nadchne, pokud již delší dobu obdivujete krásně vyvedené nápisy nebo přáníčka vytvořená vlastní rukou, je kaligrafie. Náš kurz Kaligrafie a letteringu pro začátečníky Vás vše naučí, i pokud nemáte s krasopsaním žádné dosavadní zkušenosti. 

Děti a mládež

I Vaše ratolesti si u nás přijdou na své. Připravili jsme výtvarné lekce pro Děti 6-9 let a pro Mládež 10-15 let, kde si v programu přímo pro ně vyzkouší spoustu technik. Své zvídavé počítačové mágy můžete svěřit do péče našich skvělých lektorů na kurzu Počítačové grafiky pro mládež 10-15 let

Pokud se Vaše dítě nebo přímo Vy toužíte dostat na vysněnou střední či vysokou školu, máme ten pravý kurz Přípravy na talentové zkoušky!

Online lekce jsou skvělé mimo jiné i kvůli okamžité zpětné vazbě od lektora. Každých cca 30 minut nafotíte své dílo a pošlete lektorovi, který se na práci podívá a poradí Vám jak a co vylepšit. Tvorba na online kurzu je srozumitelná a snadná. Díky okamžité konzultaci s lektorem budete mít úžasné výsledky!

Jestli máte k některému z našich online kurzů doplňující dotazy, rádi Vám je zodpovíme a pomůžeme. Kompletní nabídku s informacemi a programy naleznete zde: https://www.drawplanet.cz/online-kurz/

Už se na Vás těšíme a společně vše zvládneme!

Témata1-2017-Ilustrace-1-45

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!