Přejít na obsah
Menu

#darek

Co vlastně Art Wine znamená? Jedná se o jedinečný workshop, kde se účastníci pod vedením zkušených umělců učí konkrétní techniky tvorby, zatímco si užívají sklenku skvělého vína. Ať už jste začátečník nebo zkušený umělec, tato kombinace tvorby a vinařství přináší zábavu a inspiraci.

Art Wine není jen jednoduchý workshop. Je to spojení umělecké tvorby s lahodným vínem, kde si odnášíte nejenom krásné dílo, ale také nezapomenutelné zážitky.

 

Zážitek

Každý workshop je zážitkem samotným. Procházíte technikami kreslení, malby nebo jinými formami uměleckého vyjádření, zatímco si užíváte relaxaci a uvolnění, které přináší sklenka vína. Je to neformální prostředí, které podporuje vaši tvůrčí energii a dává vám prostor pro vyjádření vaší vlastní kreativity.

 Obrázek #1 DrawPlanet

Tip na dárek nebo rande

Jedním z největších benefitů Art Wine je možnost odnést si domů nejenom vlastní umělecké dílo, ale také skvělé vzpomínky na tento zážitek. Je to také skvělý tip na romantické rande, kde se můžete společně s partnerem nebo partnerkou ponořit do světa umění a zároveň si užít relaxaci.

A co víc, přemýšlíte-li o dárku pro vaše blízké na vánoce nebo k narozeninám, Art Wine je skvělou volbou. Darujete jim nejenom kurz, ale také možnost prozkoumat svou vlastní kreativitu v nezapomenutelném prostředí.

 Obrázek #2 DrawPlanet

 

Jak to funguje?

Při Art Wine workshopu si vyberete oblíbenou výtvarnou techniku, kterou se chcete naučit. Můžete se ponořit do světa akvarelu, olejových barev nebo dokonce abstraktního malířství. Instruktoři s bohatými zkušenostmi vám ukážou kroky a techniky, abyste vytvořili vlastní jedinečné dílo.

A teď to nejlepší – během tvorby si můžete dopřát skleničku vína. Kombinace kreativity a vína vytváří uvolněnou atmosféru, která podněcuje tvůrčí mysl a zároveň přináší radostné okamžiky sdílené s ostatními účastníky.

 Obrázky #3 Draw Planet

 

Proč Art Wine?

  1. Originální Zážitek: Oživte svou kreativitu a vytvořte si vlastní umělecké dílo s nádechem jedinečnosti.
  2. Přátelská Atmosféra: Setkávejte se s novými lidmi, sdílejte zážitky a užívejte si uvolněnou atmosféru plnou smíchu a radosti.
  3. Ideální na Rande: Hledáte nápad na romantické rande? Art Wine je perfektní kombinací romantiky a kreativity.
  4. Dárek pro Blízké: Dáte-li voucher na Art Wine, dáváte nejenom zážitek, ale i možnost projevit kreativitu.

 Obrázek #4 DrawPlanet

 

Dozvědět víc můžete tady:

Obrázek titulní z Draw Planet
1-vouchers_big-2

Vánoce už se nezadržitelně blíží. Pojďme se podívat na trendy dárky letošních Vánoc!

S rozvojem internetu už nemusíte běhat po všech čertech a dlouho a bolestně vybírat dárek pro přátele a příbuzné. Skvěle to za Vás vyřeší vouchery. Pro ty co se s tímto slovem ještě nesetkali nebo jen nevědí, co to vlastně znamená – jde o dárkové poukazy! 🙂

Poukazy mají mnoho nesporných výhod. Umožňují obdarovanému vybrat si podle vlastních preferencí vhodný produkt, nebo využít zakoupený zážitek v termínu, který se jim nejvíc hodí. Ve skutečnosti jde vlastně o lepší a sofistikovanější verzi darování klasické obálky s penězi.
Každý voucher má kód, který musíte při uplatňování zadat a ve většině případů má nabídka omezenou dobu trvání. Darovat takový poukaz můžete naprosto komukoli a ke kterékoli příležitosti: kamarádovi, partnerovi, manželovi či manželce, příbuznému, známému, šéfovi nebo kolegovi… Design voucheru si můžete často vybrat podle příležitosti, ať už jde o narozeniny, Vánoce nebo třeba dar ke svatbě.
Obdarovanému jistě udělá radost, když si bude moci vybrat dárek podle sebe a zároveň si tím nebude předem kazit překvapení z dárku. Pokud plánujete poukaz darovat někomu ze starší generace, nebo někomu, kdo se s dárkovými certifikáty ještě nesetkal, doporučujeme k dárku přidat i postup, jak voucher využít.

I my v Draw Planet nabízíme možnost objednání dárkového poukazu, ať už jde o univerzální nebo o voucher na konkrétní kurz. Vybrat si můžete i z mnoha designů a darovat je můžete nejen k Vánocům.
Splňte svým blízkým sny a darujte jim krásný zážitek z tvorby. 🙂

https://www.drawplanet.cz/voucher/

1-2017-Ilustrace-1-45

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!