Přejít na obsah
Menu

Jak probíhají počítačové online kurzy?

5. května 2021

Zpět na blog
793A5245

Využijte volný čas strávený doma seberealizací a kvalitním odpočinkem. Díky online lekcím můžete tvořit odkudkoliv! Nejste si jisti, jak probíhají naše online grafické kurzy? Pojďme si to společně vysvětlit. 🙂

Všechny naše kurzy probíhají v malých skupinkách formou živých online lekcí. Stačí se připojit v konkrétní den a čas ke své skupince a tvoříte krok za krokem spolu s lektorem. Lektor studenty provádí teorií a také praktickou částí, při které okamžitě reaguje na otázky. Během kurzu se lektor ke každému 4-5x vrací, radí a pomáhá. Studenti posílají své práce a sdílí svou obrazovku. Lektor jim během lekce radí a doporučuje tipy.

Pokud by se stalo, že byste se v programu „ztratili“ a něco by Vám prostě nešlo, můžete lektorovi sdílet obrazovku a on Vám se vším pomůže. 

Celý přenos kurzu je ve full HD kvalitě a všechny instrukce jsou velmi přehledné a lektor udržuje příjemné tempo. Všechno skvěle zvládnete!

Technicky je to jednoduché. Pro komfortní tvorbu na online kurzu je potřeba mít připojení k internetu, notebook, počítač a nebo monitor navíc. Na počítači pracujete a na druhé obrazovce sledujete lekci. Můžete mít notebook + extra monitor a nebo počítač a 2 monitory. 

Všechny proběhlé lekce jsou nahrávané, tudíž se k instrukcím můžete po skončení lekci znovu vrátit a cvičit své znalosti. Součástí kurzu jsou také skvělé prezentace a didaktické materiály s tipy na další tvorbu ve volném čase.

Nabízíme celou řadu počítačových kurzů a postupem času budeme přidávat nové další. Tvorba v programech je čím dál tím víc oblíbenější a navíc svůj koníček můžete snadno proměnit v profesi. My v Draw Planet jsme si toho vědomi a chceme Vás podpořit a pomocI Vám rozvíjet nové poznatky a zkušenosti v oblasti kreativní tvorby! 

Tak už neváhejte, přihlaste se a začněte tvořit!

https://www.drawplanet.cz/onlinegrafika/

Pokud přece jenom potřebujete něco objasnit a zodpovědět, ozvěte se nám na mail [email protected]

 

Témata1-2017-Ilustrace-1-45

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!