Přejít na obsah
Menu

Podmínky vrácení peněz

Nečekaně se vám nakupily pracovní úkoly? Blíží se důležitá zkouška? Nebo jiná životní situace vám bráni v návštěvě již zaplaceného kurzu?

Chápeme, že se to může stát a snažíme se brát ohled na vaše potřeby. Každý případ řešíme individuálně. Pokusíme se posunout termín první lekce nebo vám nabídneme jiný kurz.

Snažíme se udržet zároveň co nejnižší ceny kurzů a přitom poskytovat výuku s nejlepšími lektory. Proto vrácení celé zaplacené částky není vždy možné. Pokud společně nenajdeme lepší řešení a nezbyde nic jiného, než objednávku zrušit, můžeme vám vrátit část z ceny kurzu v závislosti na době, která zbývá do začátku kurzu.

Při zrušení objednávky

– vice než 30 dnů před kurzem, vrátíme 100% ceny kurzu;

– 29 až 14 dnů před kurzem, vrátíme 80% ceny kurzu;

– 13 až 7 dnů před kurzem, vrátíme 50% ceny kurzu;

– 6 až 3 dny před kurzem, vrátíme 30% ceny kurzu;

– méně než 3 dny před kurzem, vrátíme 20% ceny kurzu.

Místo v kurzu lze po dohodě převést na kamaráda či člena rodiny bez jakýchkoli dalších poplatků. V každém případě uděláme vše pro to, abyste se netrápili a mohli se co nejvíce věnovat uměni.

Podobně jako v případě kurzů, lze i voucher (dárkový poukaz) na kurzy Draw Planet po dohodě převést na kamaráda či člena rodiny bez jakýchkoli dalších poplatků.

Voucher může uplatnit pouze předem určená osoba. Změnu osoby je proto nutné navrhnout poskytovateli a ten ji před využitím voucheru zaeviduje, pokud bude taková změna možná s ohledem na dohodu s dárcem poukazu.

Vezměte prosím na vědomí, že voucher (dárkový poukaz) a předplatné na kurzy Draw Planet nelze žádným způsobem vracet, proplácet či směňovat za peníze, věci, jakékoli zboží apod.

NÁPAD, STÍŽNOST, POCHVALA, PROBLÉMEK, RADOST, OTÁZKA?

Napište nám prosím na [email protected]

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!