Přejít na obsah
Menu

Co to je Art Wine: místo kde se setkává tvorba s vínem

7. prosince 2023

Zpět na blog

Co vlastně Art Wine znamená? Jedná se o jedinečný workshop, kde se účastníci pod vedením zkušených umělců učí konkrétní techniky tvorby, zatímco si užívají sklenku skvělého vína. Ať už jste začátečník nebo zkušený umělec, tato kombinace tvorby a vinařství přináší zábavu a inspiraci.

Art Wine není jen jednoduchý workshop. Je to spojení umělecké tvorby s lahodným vínem, kde si odnášíte nejenom krásné dílo, ale také nezapomenutelné zážitky.

 

Zážitek

Každý workshop je zážitkem samotným. Procházíte technikami kreslení, malby nebo jinými formami uměleckého vyjádření, zatímco si užíváte relaxaci a uvolnění, které přináší sklenka vína. Je to neformální prostředí, které podporuje vaši tvůrčí energii a dává vám prostor pro vyjádření vaší vlastní kreativity.

 Obrázek #1 DrawPlanet

Tip na dárek nebo rande

Jedním z největších benefitů Art Wine je možnost odnést si domů nejenom vlastní umělecké dílo, ale také skvělé vzpomínky na tento zážitek. Je to také skvělý tip na romantické rande, kde se můžete společně s partnerem nebo partnerkou ponořit do světa umění a zároveň si užít relaxaci.

A co víc, přemýšlíte-li o dárku pro vaše blízké na vánoce nebo k narozeninám, Art Wine je skvělou volbou. Darujete jim nejenom kurz, ale také možnost prozkoumat svou vlastní kreativitu v nezapomenutelném prostředí.

 Obrázek #2 DrawPlanet

 

Jak to funguje?

Při Art Wine workshopu si vyberete oblíbenou výtvarnou techniku, kterou se chcete naučit. Můžete se ponořit do světa akvarelu, olejových barev nebo dokonce abstraktního malířství. Instruktoři s bohatými zkušenostmi vám ukážou kroky a techniky, abyste vytvořili vlastní jedinečné dílo.

A teď to nejlepší – během tvorby si můžete dopřát skleničku vína. Kombinace kreativity a vína vytváří uvolněnou atmosféru, která podněcuje tvůrčí mysl a zároveň přináší radostné okamžiky sdílené s ostatními účastníky.

 Obrázky #3 Draw Planet

 

Proč Art Wine?

  1. Originální Zážitek: Oživte svou kreativitu a vytvořte si vlastní umělecké dílo s nádechem jedinečnosti.
  2. Přátelská Atmosféra: Setkávejte se s novými lidmi, sdílejte zážitky a užívejte si uvolněnou atmosféru plnou smíchu a radosti.
  3. Ideální na Rande: Hledáte nápad na romantické rande? Art Wine je perfektní kombinací romantiky a kreativity.
  4. Dárek pro Blízké: Dáte-li voucher na Art Wine, dáváte nejenom zážitek, ale i možnost projevit kreativitu.

 Obrázek #4 DrawPlanet

 

Dozvědět víc můžete tady:

Obrázek titulní z Draw Planet

TémataIMG_7051

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!