Přejít na obsah
Menu

Jak udělat radost tvůrčí duši na Vánoce?

10. listopadu 2021

Zpět na blog
olesia-buyar-Ar9xZN7yF8Q-unsplash

Při výběru dárku ke svátku se každý z nás snaží najít něco, co není příliš banální, praktické a užitečné. Zvláště pokud jde o dárek pro kreativního člověka. Současnost by měla obdarovaného příjemně překvapit a dát mu náboj pozitivních emocí.

Lidé kreativních profesí budou rádi, když jim budou dány pozitivní emoce. Můžete například darovat vstupenky na zajímavou novou výstavu, premiéru divadelní hry nebo nového filmu. 

V případě, že vám váš rozpočet dovolí takový dárek uskutečnit, pak můžete zařídit krátký výlet pro někoho milovaného. Uspořádejte mu například výlet do nedalekého města, které je známé svými muzei, četnými výstavními síněmi, nádhernou architekturou a úžasnou přírodou. Takovýto výlet se pro vaše nejmilejší stane nejen informativním, ale také nezapomenutelným.

Navíc mu můžete dát předplatné k účasti na tematickém semináři nebo certifikát o účasti na kurzech osobního růstu. Dnes mnoho kreativních lidí sní o rozvoji a dělají pro to maximum. Proto se vašemu blízkému mohou hodit jakékoli kreativní kurzy pro pokročilé školení nebo semináře, které mu pomohou získat zkušenosti a otevřít mu nové perspektivy.

Nejlepším dárkem pro každou tvůrčí duši však zůstává voucher na některý z výtvarných kurzů! Tato možnost je ideální pro dospělé i děti, kteří se zabývají kreativitou – a to ať už prezenční či online formou. Kurzy a další formy seberozvoje jsou vždy žádané u všech druhů kreativců. Zakupte voucher na některý z kurzů Draw Planet, který se věnuje technice s níž Vaše milovaná osoba běžně tvoří, či jej překvapte voucherem na úplně jiný obor, neboť rozšiřovat si své obzory je vždy výtečným nápadem 🙂 Takovýto dárek dodá všem umělcům nejen inspiraci k další tvorbě, ale také odhodlání pokračovat dále ve svých uměleckých aspiracích a dále se vzdělávat.

https://www.drawplanet.cz/voucher/

Témata1-2017-Ilustrace-1-45

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!