Přejít na obsah
Menu

Kreativní výuka angličtiny pro dětí v Ostravě

1-2018-Deti-1-24
draw-planet-lettering-6
C533UJsg
ddd
medium-shot-kids-sunday-school
_bmVxVVQ
Mladez-1-2
793a8887
Deti-2016-2-10
dsc-6039
1-2018-Mladez-1-48
1-2017-Deti-1-12

Kreativní výuka angličtiny pro dětí v Ostravě

Přinášíme do Ostravy kurz, který propojuje anglický jazyk s uměleckými dovednostmi

Kreativní výuka angličtiny v Ostravě pro dětí je tu pro Vás!

1-2018-Deti-1-24
draw-planet-lettering-6
C533UJsg
ddd
medium-shot-kids-sunday-school
_bmVxVVQ
Mladez-1-2
793a8887
Deti-2016-2-10
dsc-6039
1-2018-Mladez-1-48
1-2017-Deti-1-12

Přinášíme do Ostravy kurz, který propojuje anglický jazyk s uměleckými dovednostmi

Kreativní výuka angličtiny v Ostravě pro dětí je tu pro Vás!

Kreativní výuka angličtiny v Ostravě Zaregistrujte se

Dobrá káva a skvělá atmosféra

Rozvoj kreativního myšlení

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Na každé lekci Vás čeká nová inspirující temata

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Kreativní výuka angličtiny v Ostravě

V naší škole spojujeme umění a jazyky v rámci výuky angličtiny! Jsme pyšní na naše učitele, kteří nejen mají skvělé malířské dovednosti, ale také se plynule vyjadřují v angličtině. Tato kombinace uměleckého talentu a jazykových schopností vytváří jedinečnou atmosféru v našem kurzu „Kreativní výuka angličtiny v Ostravě“.

Náš přístup k výuce není jen o poučení v slovní zásobě a gramatice, ale o aktivním spojení výtvarných technik s rozvojem jazykových dovedností. Naše lekce jsou plné živých barev, kreativity a příležitostí pro každého studenta vyjádřit se nejen slovy, ale také skrze vlastní tvorbu.

Věříme, že umění a jazyk jdou ruku v ruce. Proto naši lektoři podporují tvůrčí prostředí, kde se angličtina stává prostředkem pro vyjádření myšlenek a emocí prostřednictvím malby a dalších výtvarných forem.

Přijďte se k nám připojit a objevte nový způsob, jak se učit anglicky – prostřednictvím umění! Naše kurzy nejen rozvíjejí jazykové schopnosti, ale také inspirují kreativitu a osobní výraz.

U nás není výuka jazyka o nudných hodinách, ale o objevování krásy jazyka skrze uměleckou tvorbu. Přidejte se k nám a dejte svým jazykovým dovednostem nový rozměr!

První zkušební lekce je zdarma. Přihlaste se hned! Podpořte kreativitu svých dětí!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Kurz probíhá jednou týdně. Cena každé lekce je 160,-Kc včetně všech pomůcek a materiálu. Platí se za každou lekci zvlášť.

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během roku.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Přihlásit se můžete dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoli otázky na [email protected]

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když děti s angličtinou teprve začínají
  • Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali
  • Veškeré pomůcky špičkové kvality poskytujeme zdarma
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
  • Čeká nás spoustu zábavy a tvorby
  • Kurz malování pro mládež je celoroční
  • Každá lekce trvá 1,5 hodiny (90 minut)
  • 160 Kč za každou lekcí, včetně všech materiálu
  • Naše adresa v Ostravě je Na Hradbách 2632/18

Prohlédněte si, jak kurzy u nás probíhají 🙂 Mají skvělou atmosféru, přidejte se taky!

dsc-6039
dsc-0594
1-2016-Olejomalba-3-33
DSC_5289
DSC_0191
1-2017-Komiks-1-9
Draw-Planet-Kaligrafie-Lettering-1-71

Lektoři

Helena D

Kde jen začít?! Helča je vynikající ilustrátorka, grafická designérka, architektka a k tomu všemu ještě kunsthistorička. V Draw Planet pomohla zavést výuku spousty kurzů a z jejích zkušeností čerpáme stále. Je úžasnou stylistkou a má vytříbený vkus. Dokáže poradit s řemeslem i s uměleckým záměrem. K tomu všemu je milá, přátelská a stále usměvavá. Jsme nadšení, že je součástí našeho týmu a nabíjí nás svou pozitivní energií.

Marcela

Marcela je naším ilustrátorským mágem. Poté, co absolvovala obor Ilustrace na Západočeské Univerzitě, rozjel se její život naplno. Úspěšně připravovala studenty na umělecké přijímačky, vytvářela knižní ilustrace, založila vlastní nakladatelství a stihla i stáž v Římě. O jejích superschopnostech pozvednout náladu a namotivovat i úplného začátečníka se vypráví legendy. Je to všestranně nadaná umělkyně a skvělá osobnost.

Kateřina M

Kateřina M je profesionální ilustrátorka, kterou baví vymýšlet si vlastní světy a charaktery, přičemž se nechává inspirovat fantasy knihami. Vystudovala kresbu a ilustraci v médiích na Vyšší odborné škole Václava Hollara a momentálně studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Kateřina v Draw Planet vyučuje digitální ilustraci a celou řadu kurzů pro děti. Je velice důkladná s přípravou na každou hodinu a děti jsou nadšené nepřeberným množstvím nápadů, které má pro ně nachystané na lekcích.

Více o kurzu

Naše hodiny jsou plné barev, her, divadla a výtvarných projektů. Děti se učí komunikovat přirozeně a sebejistě v angličtině prostřednictvím vlastní tvorby. S námi se učení stává dobrodružstvím, které rozvíjí nejen jazykové schopnosti, ale i kreativitu a sebevyjádření.

Náš tým tvoří lektoři s nadšením pro výuku a umění. Každý z nich je zde pro podporu a inspiraci každého studenta. Jsme tu proto, abychom podnítili vášeň pro jazyk a umění a otevřeli dveře do světa plného možností.

Připojte se k nám a objevte nový způsob, jak se učit anglicky. Náš kurz „Kreativní výuka angličtiny v Ostravě“ nabízí dětem a mladým lidem nejen jazykové dovednosti, ale také radost z učení prostřednictvím umění.

Nebuďte stranou! Přijďte do naší kurzu a dejte svým dětem šanci objevit krásu jazyka a umění spojenou do jednoho nezapomenutelného zážitku.

Program kurzu

"Grammar Art Projects" (Výtvarné projekty s gramatikou)

V této lekci budou studenti vytvářet výtvarné projekty, které budou obsahovat věty a fráze v anglickém jazyce. Například vytvoří jednoduchý komiks nebo scénu, ve které použijí různé gramatické struktury, jako jsou přítomný čas, minulý čas nebo budoucí čas.

"Colorful Verbs" (Barevné slovesa)

Tato lekce se zaměří na slovesa a barvy. Studenti se naučí základní slovesa a příslovce a budou je používat při popisu svých malovaných scén nebo obrázků. Budou tedy tvořit věty, jako "The cat is running quickly" nebo "The sun is shining brightly".

"Colorful Vocabulary" (Barevná slovní zásoba)

Studenti se seznámí s různými barvami a zároveň se naučí slovní zásobu týkající se různých barev v angličtině. Budou vytvářet malby nebo kresby, popisujíce použité barvy a označujíce je správnými anglickými názvy.

"Imaginary Creatures" (Vymyšlená bytosti)

V této lekci se studenti budou bavit tím, že vytvoří své vlastní vymyšlené postavy nebo stvoření. Použijí svou představivost a následně budou popisovat své výtvory v anglickém jazyce, což je skvělý způsob, jak procvičit slovní zásobu spojenou s popisem postav a výtvorů.

"Creative Story Illustration" (Ilustrace kreativního příběhu)

V této lekci budou studenti tvořit ilustrace ke krátkým příběhům, které sami vytvoří. Budou používat různé gramatické časy (přítomný, minulý, budoucí) k popisu děje svých příběhů a následně ilustrovat vybrané scény.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Zároveň otevíráme další pobočky v Brně a Ostravě.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Nejdůležitější je začít! Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94