Přejít na obsah
Menu

Kurz pro mladé kreativce. Tvorba obsahu pro mládež 10-16 let

1-DSC_1006 (67)
11
DSC_0449
6
1-DSC_1006 (15)
DSC_0526
Bez názgrgvu-3
DSC_0366
1-DSC_1006 (34)
DSC_0469
1-DSC_1006 (98)
DSC_0527
Snímek obrazovky 2018-08-01 v 13.19.29
DSC_0334
DSC_0188
6
1
Snímek obrazovky 2018-08-01 v 13.21.46
DSC_0314
DSC_0951
1-DSC_1006 (52)
DSC_0960
7
Bez názvu-1sdge
DSC_0394
DSC_0067 (1)
DSC_0206
DSC_0271
DSC_0204
1-DSC_1006 (26)
DSC_0535
12
DSC_0384
1-DSC_1006 (29)
8
5
DSC_0544

Kurz pro mladé kreativce. Tvorba obsahu pro mládež 10-16 let

Videografiku na Youtube, tvorbu obsahu a animace s námi děti zvládnou levou zadní!

1-DSC_1006 (67)
11
DSC_0449
6
1-DSC_1006 (15)
DSC_0526
Bez názgrgvu-3
DSC_0366
1-DSC_1006 (34)
DSC_0469
1-DSC_1006 (98)
DSC_0527
Snímek obrazovky 2018-08-01 v 13.19.29
DSC_0334
DSC_0188
6
1
Snímek obrazovky 2018-08-01 v 13.21.46
DSC_0314
DSC_0951
1-DSC_1006 (52)
DSC_0960
7
Bez názvu-1sdge
DSC_0394
DSC_0067 (1)
DSC_0206
DSC_0271
DSC_0204
1-DSC_1006 (26)
DSC_0535
12
DSC_0384
1-DSC_1006 (29)
8
5
DSC_0544

Videografiku na Youtube, tvorbu obsahu a animace s námi děti zvládnou levou zadní!

Už to neodkládejte! Přihlásit se

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Na každé lekci Vás čeká nový inspirující program

Veškeré vybavení Vám poskytneme zdarma

Svěřte svého šikulu do rukou těch nejlepších! 

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během roku!

Připojte se k nám a naučte se, jak vytvářet fascinující videa pomocí pouhého mobilního telefonu a být hvězdou na sociálních sítích! Předáme základy grafiky a střihu a nadchneme děti pro moderní digitální tvorbu! Připojit se můžete kdykoli během roku.

Na jednotlivých lekcích si na zajímavých úkolech představíme DaVinci, Photoshop, iPad Procreate i Canva! V tomto kurzu vás provedeme základy mobilní tvorby videí, naučíme vás, jak tvořit poutavé Reels, a společně se pustíme do vytváření vlastních animací ve stylu stop motion. Kurz pro mladé blogery v Praze vám poskytne všechny potřebné dovednosti a znalosti k tomu, abyste mohli vytvářet jedinečný a kreativní obsah, který zaujme na platformách jako Instagram, TikTok a mnoha dalších.

Nečekejte a přihlaste se ještě dnes! Společně objevíme, jak daleko vaše kreativita může zajít. Těšíme se na každého mladého blogera, který se chce přidat a stát se součástí naší vzrušující cesty v digitálním světě 🙂

První zkušební lekce je zdarma. Přihlaste se hned!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂 Veškeré vybavení a materiály Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Kurz probíhá jednou týdně. Cena každé lekce je 400,-Kc včetně veškerého vybavení a materiálů. Platí se za každou lekci zvlášť.

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během školního roku.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Přihlásit se můžete dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoli otázky na [email protected]

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když děti s tvorbou teprve začínají
  • Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali
  • Veškeré vybavení a materiály poskytujeme zdarma
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
  • Čeká nás spoustu zábavy a tvorby
  • Kurz grafiky pro mládež je celoroční
  • Každá lekce trvá 2 hodiny (120 minut)
  • 400 Kč za každou lekcí, včetně všech materiálu
  • V přepočtu jen 200 Kč za hodinu výuky

Prohlédněte si práce studentů, i oni u nás začínali s tvorbou. S námi to v klidu zvládnete také!

DSC_9943
DSC_0544
DSC_0368
content-pixie-a_boMVYTvT4-unsplash 1
DSC_0377
DSC_9972
DSC_0206

Lektoři

Helena D

Kde jen začít?! Helča je vynikající ilustrátorka, grafická designérka, architektka a k tomu všemu ještě kunsthistorička. V Draw Planet pomohla zavést výuku spousty kurzů a z jejích zkušeností čerpáme stále. Je úžasnou stylistkou a má vytříbený vkus. Dokáže poradit s řemeslem i s uměleckým záměrem. K tomu všemu je milá, přátelská a stále usměvavá. Jsme nadšení, že je součástí našeho týmu a nabíjí nás svou pozitivní energií.

Kristyna B

Kristýna je novodobou superhrdinkou. Mnoho let vytváří přední reklamní kampaně. Z rukávu sype desítky kreativních strategií týdně, a ještě je dokáže sama ve studiu produkovat. Má za sebou nepřeberné množství úspěšných komerčních zakázek v grafice a grafickém designu. O své vědomosti se moc ráda podělí se všemi, co se chtějí rozvíjet v tvorbě. Vždy z ní čiší energie a moc jí záleží na tom, aby její studenti dělali v tvorbě pokroky. Její rozsáhlé zkušenosti z práce s desítkami klientů Vám pomohou pochopit současné grafické trendy. Naučí Vás, jak vytvářet opravdu skvělé a cool věci.

Kateřina M

Kateřina M je profesionální ilustrátorka, kterou baví vymýšlet si vlastní světy a charaktery, přičemž se nechává inspirovat fantasy knihami. Vystudovala kresbu a ilustraci v médiích na Vyšší odborné škole Václava Hollara a momentálně studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Kateřina v Draw Planet vyučuje digitální ilustraci a celou řadu kurzů pro děti. Je velice důkladná s přípravou na každou hodinu a děti jsou nadšené nepřeberným množstvím nápadů, které má pro ně nachystané na lekcích.

Více o kurzu

Rozviňte Svůj Kreativní Potenciál s Naším Kurzem

V našem kurzu nejde jen o technické dovednosti; klade důraz také na rozvoj vaší kreativity a osobitého stylu. Pomůžeme vám rozpoznat a rozvíjet vaše jedinečné schopnosti, abyste mohli vytvářet obsah, který vás odlišuje od ostatních a přitahuje pozornost.

Prostředí Plné Zábavy a Inovací

Náš kurz je navržen tak, aby byl zábavný, interaktivní a plný inovativních nápadů. Budete mít možnost spolupracovat s ostatními mladými blogery, sdílet své nápady a učit se od sebe navzájem. Vytváříme prostředí, kde se můžete učit, experimentovat a růst.

Příprava na Budoucí Úspěch

Tento kurz vám poskytne pevný základ pro vaši budoucí kariéru v digitálním světě. Ať už chcete být influencerem, tvůrcem obsahu nebo prostě objevovat své vlastní kreativní výrazy, tento kurz je skvělým místem k začátku.

Připojte se K Nám a Buďte Součástí Naší Kreativní Komunity

Nečekejte a přihlaste se ještě dnes! Společně objevíme, jak daleko vaše kreativita může zajít. Těšíme se na každého mladého blogera, který se chce přidat a stát se součástí naší vzrušující cesty v digitálním světě.

Přihlaste své děti, udělejte jim radost. U nás je vzdělání pod vedením těch nejlepších opravdu zábava! V milém prostředí našich ateliérů se budou cítit skvěle. Těšíme se!

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Zároveň otevíráme další pobočky v Brně a Ostravě.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Nejdůležitější je začít! Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

1-2017-Ilustrace-1-45