Přejít na obsah
Menu

Art Brunch v Praze: Kreativní ráno plné umění

workshop-akvarel-6
1-dsc-0837-3-1-580×388
mounzer-awad-utOVARXd-xU-unsplash
dsc-0069
DSC_0261
DSC_0908
DSC_0925
DSC_0856
1-2016-Akvarel-2016-2-21
draw-planet-kaligrafie-lettering-1-89 (1)
dsc-0383
4T5A8587
4T5A8759
gK1smCiA
1-2017-Akvarel-1-95
1-2016-Olejomalba-3-19-7
Akvarel-2016-1-16
1-2017-Akvarel-1-70
1-2016-Sketching-1-14
1-2016-Sketching-1-2

Art Brunch v Praze: Kreativní ráno plné umění

Pokud hledáte způsob, jak si vychutnat umělecký zážitek a malou snídani, přijďte k nám na Art Brunch!

workshop-akvarel-6
1-dsc-0837-3-1-580×388
mounzer-awad-utOVARXd-xU-unsplash
dsc-0069
DSC_0261
DSC_0908
DSC_0925
DSC_0856
1-2016-Akvarel-2016-2-21
draw-planet-kaligrafie-lettering-1-89 (1)
dsc-0383
4T5A8587
4T5A8759
gK1smCiA
1-2017-Akvarel-1-95
1-2016-Olejomalba-3-19-7
Akvarel-2016-1-16
1-2017-Akvarel-1-70
1-2016-Sketching-1-14
1-2016-Sketching-1-2

Pokud hledáte způsob, jak si vychutnat umělecký zážitek a malou snídani, přijďte k nám na Art Brunch!

Začněte teď! Přihlásit se

Čaje, káva a dobrůtky

Skvělý program a motivující lektoři

Vhodné pro úplné začátečníky

Příjemné přátelské prostředí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Připravte se na tři hodiny plné inspirace a kreativity, během kterých nejenom vytvoříte vlastní umělecké dílo, ale také si užijete čaje, kávičko a malé dobrůtky!

Co je to Art Brunch?

Art Brunch je jedinečným způsobem, jak spojit tvorbu s chutnou svačinou. Během našich workshopů budete mít možnost pracovat s naším zkušeným lektorem, který vás provede krok za krokem procesem tvorby uměleckého díla. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený umělec – každý je u nás vítán a najde si svou vlastní inspiraci.

Co můžete očekávat?

  • Uměleckou techniku: Každý workshop se zaměřuje na konkrétní uměleckou techniku, kterou se budeme věnovat. Můžete se těšit na olejomalbu, akvarely, kresbu tuší nebo jinou formu uměleckého vyjádření.
  • Vytvoření vlastního díla: Během 3 hodin budete mít dostatek času a prostoru k tomu, abyste vytvořili vlastní umělecké dílo. Naše workshopy jsou navrženy tak, aby vám umožnily svobodně vyjádřit svou kreativitu.
  • Čaj, Káva a Dobrůtky v ceně: Kromě umění se můžete těšit na širokou nabídku čajů a kávy, které doplníme croissanty nebo sladkými vaflemi. To vše vytvoří ideální atmosféru pro vaši kreativní zkušenost.

Co se týče techniky, nabízíme širokou škálu možností. Můžete si vybrat mezi akrylovými barvami, olejovými barvami nebo dokonce kreslením uhlem. Jestliže jste nejistí, rádi vám poradíme s výběrem, který by nejlépe vyhovoval vašim představám a zkušenostem.

Chcete-li si vychutnat naše workshopy v soukromí se skupinou přátel či rodinou, můžete si rezervovat soukromý workshop v Praze. Stačí si zajistit alespoň pět míst a my se postaráme o zbytek. Tato možnost je ideální pro oslavy narozenin, dívčí večírky, firemní akce nebo prostě jen jako výjimečný zážitek pro vás a vaše blízké.

Art Brunch je ideálním místem pro každého, kdo má zájem o umění a chce si ho vyzkoušet. Je to také skvělá příležitost pro ty, kteří hledají relaxační a inspirativní zážitek uprostřed hektického městského života. Naši lektoři jsou připraveni pomoci vám vytvořit něco krásného, ať už jste začátečník nebo pokročilý umělec.

 

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma!

  • Workshop je lekce, která probíhá během 1 dne
  • Workshop trvá 3 hodiny, v příjemném prostředí
  • Na každém workshopu Vás čeká nová inspirující témata
  • Cena Workshopu je pouze 650 Kč
  • Materiály jsou v ceně, s sebou nic nepotřebujete
  • Káva, čaj a dobrůtky k brunchi
1

Přihlásit se do Art Brunch

1 . Vyberte si kliknutím termín začátku

2

2 . Kontaktní údaje

3

Lektoři

Helena D

Kde jen začít?! Helča je vynikající ilustrátorka, grafická designérka, architektka a k tomu všemu ještě kunsthistorička. V Draw Planet pomohla zavést výuku spousty kurzů a z jejích zkušeností čerpáme stále. Je úžasnou stylistkou a má vytříbený vkus. Dokáže poradit s řemeslem i s uměleckým záměrem. K tomu všemu je milá, přátelská a stále usměvavá. Jsme nadšení, že je součástí našeho týmu a nabíjí nás svou pozitivní energií.

Marcela

Marcela je naším ilustrátorským mágem. Poté, co absolvovala obor Ilustrace na Západočeské Univerzitě, rozjel se její život naplno. Úspěšně připravovala studenty na umělecké přijímačky, vytvářela knižní ilustrace, založila vlastní nakladatelství a stihla i stáž v Římě. O jejích superschopnostech pozvednout náladu a namotivovat i úplného začátečníka se vypráví legendy. Je to všestranně nadaná umělkyně a skvělá osobnost.

Anna A

Akvarel, kaligrafie a scénografie – to vše je Aniččinou parketou. Po vystudování akademické klasické kresby se Anna rozhodla věnovat propojení akvarelu a scénografie. Nyní, čerstvě po dokončení magisterského studia, je její tvorba hluboce propojena s filmem a stala se nedílnou součástí mnoha různých produkcí kin. Tato velmi milá, vstřícná a usměvavá lektorka ochotně radí a pomáhá všem svým studentům. Na každou lekci je perfektně připravená a během výuky se snaží předat maximum svých znalostí a zkušeností, aby si z jejích kurzů odnesli studenti co nejvíce.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Zároveň otevíráme další pobočky v Brně a Ostravě.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Nejdůležitější je začít! Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94