Přejít na obsah
Menu

Den otevřených dveře pro děti v Ostravě 10.9.

Slavíme
lMTwDhIA
1-2018-Mladez-1-11
1-2016-Deti-3-10
ddd
LoCreWQ4
1-2018-deti-1-11
1-2016-tabor-3-3
793a8887
dsc-0594
dsc-6039
wSYtM5-A
1-2018-Mladez-1-48
1-2016-Mladez-3-11
1-2016-Mladez-3-12
aUl-IY7g

Den otevřených dveře pro děti v Ostravě 10.9.

Chtěli byste oslavit s dětmi začátek školního roku? Máme pro děti skvělé workshopy o víkendu. A to úplně zdarma!

Těšíme se na setkání s dětmi v ateliérech!

Slavíme
lMTwDhIA
1-2018-Mladez-1-11
1-2016-Deti-3-10
ddd
LoCreWQ4
1-2018-deti-1-11
1-2016-tabor-3-3
793a8887
dsc-0594
dsc-6039
wSYtM5-A
1-2018-Mladez-1-48
1-2016-Mladez-3-11
1-2016-Mladez-3-12
aUl-IY7g

Chtěli byste oslavit s dětmi začátek školního roku? Máme pro děti skvělé workshopy o víkendu. A to úplně zdarma!

Těšíme se na setkání s dětmi v ateliérech!

Den otevřených dveře pro děti v Ostravě

Workshopy pro dětí v Ostravě Zaregistrujte se

Dobrůtky a skvělá atmosféra

Úžasní podporující lektory

Pojďte se registrovat!

Drobné workshopy pro dětí a mládež

Vše v přátelském duchu

Den otevřených dveře pro děti v Ostravě!

Ukažte dětem tu pravou uměleckou atmosféru! U nás v Draw Planet jde tvoření jedna báseň. O víkendu pořádáme v ateliérech v Ostravě úžasné podzimní výtvarné workshopy. Účast je zdarma! Stačí jen se zaregistrovat!

Chtěli by jste přihlásit své děti od září k nám do výtvarných kurzů v Ostravě ale nevíte co očekávat, jak to probíhá a na co se těšit ? Máte šanci to zkusit na našem výtvarném workshopu pro děti a mládež v neděli 10.9.2023 a to zcela zdarma.

Co děti čeká? Pod vedením skvělých lektorů si vyzkouší některou z výtvarných technik. Pracujeme s voskovkami nebo akvarelem, připravili jsme také workshop komiksu. A samozřejmě nebude chybět vyrábění!

Chtělo by mít Vaše dítě vlastnoručně nakreslený portrét superhrdiny nebo anime potrét? Na workshopu vysvětlíme, jak na to. Mysleli jsme na malé i velké a workshopy jsou rozdělené na dětské 6-9 let a ty pro mládež od 10 do 15 let.

Vstup na akci je zdarma! Stačí se zaregistrovat a přijít.

 

Workshopy budou probíhat 10. 9. 2023 od 9:00 do 15:00.

Rozvrh:
Dětské workshopy pro 6-9 let
9:00 – 10:30 – Pop-up Přáníčko
11:00 – 12:30 – Voskovky + akvarel. Téma: Vodní svět
13:00 – 14:30 – Tempera. Téma: komiks, portrét jako Superhrdina

Workshopy pro mládež 10 – 15 let
9:30 – 11:00 – Akryl. Téma: soumrak
11:30 – 13:00 – Akvarelové ilustrace: Zvířata v oblečení
13:30 – 15:00 – Markery. Téma: komiks, Anime portrét

 

Dorazte, těšíme se na Vás!

Zaregistrujte se dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoli otázky na [email protected]

 Už to neodkládejte, zaregistrujte se hned!

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Kreativní a originální tvoření
  • Workshop probíhá o víkendu
  • Zajímavá témata na míru dětem
  • Milí profesionální lektoři v průběhu workshopů
  • Vstup na workshopy je zdarma
  • Musíte se registrovat pomocí e-mailu
  • 10.9.2023 od 9:00 do 15:00
  • Přiblížíte dětem umělecký svět
  • K dispozici bude dobrůtky a káva

Už se moc těšíme na další malé umělce! Věříme, že si letní workshopy zamilují.

DSC_0717
dsc-0594
1-2018-Mladez-1-55
1-2016-mladez-3-21
1-2017-Deti-1-63
1-2018-Deti-1-37
1-2018-Deti-1-36

Lektoři

Helena D

Kde jen začít?! Helča je vynikající ilustrátorka, grafická designérka, architektka a k tomu všemu ještě kunsthistorička. V Draw Planet pomohla zavést výuku spousty kurzů a z jejích zkušeností čerpáme stále. Je úžasnou stylistkou a má vytříbený vkus. Dokáže poradit s řemeslem i s uměleckým záměrem. K tomu všemu je milá, přátelská a stále usměvavá. Jsme nadšení, že je součástí našeho týmu a nabíjí nás svou pozitivní energií.

Marcela

Marcela je naším ilustrátorským mágem. Poté, co absolvovala obor Ilustrace na Západočeské Univerzitě, rozjel se její život naplno. Úspěšně připravovala studenty na umělecké přijímačky, vytvářela knižní ilustrace, založila vlastní nakladatelství a stihla i stáž v Římě. O jejích superschopnostech pozvednout náladu a namotivovat i úplného začátečníka se vypráví legendy. Je to všestranně nadaná umělkyně a skvělá osobnost.

Kateřina M

Kateřina M je profesionální ilustrátorka, kterou baví vymýšlet si vlastní světy a charaktery, přičemž se nechává inspirovat fantasy knihami. Vystudovala kresbu a ilustraci v médiích na Vyšší odborné škole Václava Hollara a momentálně studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Kateřina v Draw Planet vyučuje digitální ilustraci a celou řadu kurzů pro děti. Je velice důkladná s přípravou na každou hodinu a děti jsou nadšené nepřeberným množstvím nápadů, které má pro ně nachystané na lekcích.

Více o kurzu

Workshopy pro dětí v Ostravě!

U nás v Draw Planet jde tvoření jedna báseň. O víkendu pořádáme v ateliérech úžasné letní výtvarné workshopy. Účast je zdarma! Stačí jen se zaregistrovat!

Co děti čeká? Pod vedením skvělých lektorů si vyzkouší některou z výtvarných technik. Pracujeme s voskovkami nebo akvarelem, připravili jsme také workshop komiksu. A samozřejmě nebude chybět vyrábění! Děti budou se skvělými lektory kreslit, malovat, tvořit parádní ilustrace, komiksy a bavit se.

Vstup na akci je zdarma! Stačí se zaregistrovat a přijít.

Program kurzu

Najdeme s dětmi správnou cestu k umění!

Společně budeme malovat i kreslit různými technikami

Káva, dobrůtky a skvělá atmosféra!

Veškeré pomůcky špičkové kvality poskytujeme zdarma

Vše se podaří, i když děti s tvorbou teprve začínají

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Zároveň otevíráme další pobočky v Brně a Ostravě.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Nejdůležitější je začít! Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

1-2017-Olejomalba-Pokracovani-1-44