Přejít na obsah
Menu

Kurz ilustrace v IPadu pro mládež 10-15 let

DSC_0344
DSC_0542
IMG_4037
DSC_0454
IMG_4036
DSC_0352
DSC_1418
pokemon 2 (kopie)
DSC_0527
DSC_0337
DSC_1376
DSC_0437-2
DSC_0526
DSC_0316
monster_2
DSC_1410
fox_poly
DSC_1421 nn
DSC_0333
DSC_0535
IMG_4034
DSC_0320
DSC_0544
DSC_0394
DSC_0449
IMG_4033
IMG_0083
DSC_0326

Kurz ilustrace v IPadu pro mládež 10-15 let

Baví vaše dítě tvorba a rádi byste ho smysluplně podpořili? Chcete, aby čas u IPadu trávilo kreativně? Ilustrace v IPadu s námi děti zvládnou levou zadní!

DSC_0344
DSC_0542
IMG_4037
DSC_0454
IMG_4036
DSC_0352
DSC_1418
pokemon 2 (kopie)
DSC_0527
DSC_0337
DSC_1376
DSC_0437-2
DSC_0526
DSC_0316
monster_2
DSC_1410
fox_poly
DSC_1421 nn
DSC_0333
DSC_0535
IMG_4034
DSC_0320
DSC_0544
DSC_0394
DSC_0449
IMG_4033
IMG_0083
DSC_0326

Baví vaše dítě tvorba a rádi byste ho smysluplně podpořili? Chcete, aby čas u IPadu trávilo kreativně? Ilustrace v IPadu s námi děti zvládnou levou zadní!

Už to neodkládejte! Přihlásit se

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Na kurzu Vás čeká nový inspirující program

Veškeré vybavení Vám poskytneme zdarma

Svěřte svého šikulu do rukou těch nejlepších! Naši milí lektoři představí ilustrace neotřelou formou.

Zajímá se vaše dítě o kreslení nebo malování? Chcete mu pomoci nasměrovat v tvorbě a pomoci se vyjádřit? Byli byste rádi, aby se v budoucnu věnovalo třeba ilustraci nebo komiksu? Našli jste to pravé! Předáme základy ilustrace na IPadu a nadchneme děti pro moderní uměleckou tvorbu! Připojit se můžete kdykoli během roku.

Na lekcích si na zajímavých úkolech představíme program IPad Procreate, kde děti čekají super koláže, animace, ilustrace, pohlednice a spoustu dalších skvělých věcí. Na svoje výtvory budou děti opravdu pyšné.

Nechte své děti vyniknout, ilustrace v IPad Procreate se neztratí. Na každé lekci s profesionálními lektory získají zkušenosti a odnesou si mimo jiné digitálně namalovanou postavu, vektorovou ilustraci, jednoduchou animace a mnoho dalšího. Není problém se ke kurzu připojit kdykoli během roku. Program je tomu plně uzpůsoben. Přesvědčte se sami na zkušební lekci zdarma! 🙂

První zkušební lekce je zdarma. Přihlaste se hned!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂 Veškeré vybavení a materiály Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Kurz probíhá jednou týdně. Cena kurzu je 4000,-Kc včetně veškerého vybavení a materiálů

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Přihlásit se můžete dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoli otázky na [email protected]

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když děti s tvorbou teprve začínají
  • Kurzy probíhají jednou týdně v e stejný den a čas
  • Veškeré vybavení a materiály poskytujeme zdarma
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
  • Čeká nás spoustu zábavy a tvorby
  • Kurz IPadu pro mládež je celoroční
  • Každá lekce trvá 2 hodiny (120 minut)
  • 4000 kč za celý kurz, včetně všech materiálu
  • V přepočtu jen 200 Kč za hodinu výuky

Prohlédněte si práce studentů, i oni u nás začínali s tvorbou. S námi to v klidu zvládnete také!

IMG_0083
DSC_1386
1-2016-Tabor-3-3
DSC_0449
IMG_4033
DSC_0333
DSC_0526
DSC_0337

Lektoři

Marcela

Marcela je naším ilustrátorským mágem. Poté, co absolvovala obor Ilustrace na Západočeské Univerzitě, rozjel se její život naplno. Úspěšně připravovala studenty na umělecké přijímačky, vytvářela knižní ilustrace, založila vlastní nakladatelství a stihla i stáž v Římě. O jejích superschopnostech pozvednout náladu a namotivovat i úplného začátečníka se vypráví legendy. Je to všestranně nadaná umělkyně a skvělá osobnost.

Kristyna B

Kristýna je novodobou superhrdinkou. Mnoho let vytváří přední reklamní kampaně. Z rukávu sype desítky kreativních strategií týdně, a ještě je dokáže sama ve studiu produkovat. Má za sebou nepřeberné množství úspěšných komerčních zakázek v grafice a grafickém designu. O své vědomosti se moc ráda podělí se všemi, co se chtějí rozvíjet v tvorbě. Vždy z ní čiší energie a moc jí záleží na tom, aby její studenti dělali v tvorbě pokroky. Její rozsáhlé zkušenosti z práce s desítkami klientů Vám pomohou pochopit současné grafické trendy. Naučí Vás, jak vytvářet opravdu skvělé a cool věci.

Kateřina M

Kateřina M je profesionální ilustrátorka, kterou baví vymýšlet si vlastní světy a charaktery, přičemž se nechává inspirovat fantasy knihami. Vystudovala kresbu a ilustraci v médiích na Vyšší odborné škole Václava Hollara a momentálně studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Kateřina v Draw Planet vyučuje digitální ilustraci a celou řadu kurzů pro děti. Je velice důkladná s přípravou na každou hodinu a děti jsou nadšené nepřeberným množstvím nápadů, které má pro ně nachystané na lekcích.

Více o kurzu

Ilustrace v IPadu pro děti 10-15 let se hodí pro každého tvořivého šikulu. Vaše děti budou mít náskok v připravování se na uměleckou profesi  a nebo si prostě rozšíří obzory. Procreate pro děti znamená úplná kouzla s obrázky! Ilustrace v IPadu je moderní a stále důležitější obor, a ti co ji budou ovládat, budou snáze hledat uplatnění v různých moderních profesích.

V první řadě začneme základními nástroji ve Procreate a hned nakreslíme první digitální obrázek. Věřte, že program pro mládež nadchne i vaše dítě! Vysvětlíme si, co jsou vrstvy a jak se používají. Vše nejdříve ukážeme, ale děti zvládnou úkol také v praxi. Odnesou si tak zkušenosti pro další tvorbu doma.

Vrhneme se také na korekci barev, dokážeme proměnit červené jahody na modré. Vyzkoušíme různé barvy a ukážeme si triky, jak udělat obrázek zajímavý. Každý začínající grafik dokáže nakreslit parádního dinosaura. Budeme pracovat i na hodícím se pozadí.

Vyrobíme také zábavnou karikaturu, budeme experimentovat a hrát si s možnostmi digitálního světa. Nakonec si vytvoříme krajinu a dům z ovoce. Procreate IPad Kurz pro malé otevře fantastické možnosti!

Přihlaste své děti, udělejte jim radost. U nás je vzdělání pod vedením těch nejlepších opravdu zábava! V milém prostředí našich ateliérů se budou cítit skvěle. Těšíme se!

Program kurzu

1

Základy s Procreate

Přehled toho, co Procreate je, hlavní funkce a rozhraní aplikace. Základní orientace ve workspace, palety nástrojů a navigace. Základy práce s vrstvami.

2

Stylizace

V rámci lekce se studenti seznámí s nástroji a funkcemi aplikace Procreate, které jim umožní experimentovat s různými styly, technikami a efekty pro dosažení požadovaného vzhledu svých digitálních ilustrací.

3

Teorie světa a stínu - objem

Lekce se zaměří na pochopení teorie světla a stínu a jeho vlivu na vytváření objemu v kresbě a ilustraci. Toto téma je klíčové pro porozumění, jak světlo interaguje s objekty a vytváří zdání hloubky a trojrozměrnosti na ploché ploše. Studenti se naučí, jak správně využívat světlo a stíny pro vytvoření iluze tvarů a prostoru ve svých ilustracích.

4

Ilustrace zvířete

Lekce se zaměří na tvorbu detailních ilustrací zvířat, včetně práce s texturou chlupů a dalšími charakteristickými rysy. Studenti se naučí, jak vytvářet zvířecí postavy prostřednictvím digitálních nástrojů v Procreate.

5

Krajina - práce s perspektivou

Lekce se bude věnovat tvorbě krajiny s důrazem na práci s perspektivou. Studenti se naučí vytvářet krajiny s různými prvky, jako jsou hory, stromy, voda a jak využít perspektivu k vytvoření iluzí hloubky a prostoru ve svých ilustracích.

6

Stylizace člověka

Během lekce se soustředíme na stylizaci postav a práci s lidským obličejem.

7

Tvorba samolepek

Procreate umožni vytvořit cool samolepky rychle a jednoduše!
Díky jeho nástrojům a efektům přetvoříme naše ilustrace v poutavé samolepky

8

Ilustrace a lettering v Procreate

Vysvětlíme si základy brush letteringu a typografie, vytváříme ilustrace podle referencí

9

Efekty v Procreate

Jak na akvarelový efekt? Ve 9. lekci si vyzkoušíme složitější kompozice na téma "Mořský svět".

10

Animace

Zkusíme si vytvořit jednoduchou animaci!

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Zároveň otevíráme další pobočky v Brně a Ostravě.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Nejdůležitější je začít! Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

1-2017-Olejomalba-Pokracovani-1-44