Přejít na obsah
Už to neodkládejte! Přihlásit se

Workshop pastelu

Předchozí
Další
Předchozí
Další
1-2016-Pastel-3-7
1-2016-Pastel-3-43
Pastel-2016-1-6
1-2016-Pastel-3-42
Pastel-2016-1-5
1-2016-Pastel-3-16
1-2016-Pastel-3-13
kurz-pastel-5
1-2016-Pastel-3-3
Pastel-58-2
1-2016-Pastel-3-18
Pastel-2016-2-9
Pastel-51-2
Pastel-2016-1-4
1-2016-Pastel-3-17
1-2016-Pastel-3-6
1-2016-Pastel-3-8
1-2016-Pastel-3-10

Workshop pastelu

Chcete věnovat jeden den pouze umění? Láká Vás pastel? Rádi byste si zkusili jak se s ním maluje? Workshop pastelu je tu pro Vás!

1-2016-Pastel-3-7
1-2016-Pastel-3-43
Pastel-2016-1-6
1-2016-Pastel-3-42
Pastel-2016-1-5
1-2016-Pastel-3-16
1-2016-Pastel-3-13
kurz-pastel-5
1-2016-Pastel-3-3
Pastel-58-2
1-2016-Pastel-3-18
Pastel-2016-2-9
Pastel-51-2
Pastel-2016-1-4
1-2016-Pastel-3-17
1-2016-Pastel-3-6
1-2016-Pastel-3-8
1-2016-Pastel-3-10
Předchozí
Další

Chcete věnovat jeden den pouze umění? Láká Vás pastel? Rádi byste si zkusili jak se s ním maluje? Workshop pastelu je tu pro Vás!

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Odhalte tajemství malby pastelem! Máme pro Vás skvělý rychlokurz věnovaný této úžasné technice.

Rádi byste tvořili, ale práce Vám nedovolí chodit pravidelně na kurz? Chtěli byste si zkusit pastel, ale nevíte, jestli by Vás to bavilo? Jste na správném místě! Pojďte s námi věnovat jeden den tvorbě a odpočinku. Odnesete si domů nejen krásný obraz, ale i super zážitek z kresby pastelem!

Léto a umění patří k sobě! Jestli milujete přírodu tak jako my, určitě se přihlaste na nejbližší workshop! Tématem workshopu budou zvířátka. Přijďte si n námi nakreslit rozkošné ptáčky, koťata, koně či rybky.

Ukážeme Vám základy této techniky a s pomocí našich šikovných lektorů si během několika hodin namalujete obraz, na který budete hrdí. Dostanete možnost si tuto jedinečnou techniku osahat. Zkusíte si, zda by Vás bavila a chtěli byste v ní třeba s námi pokračovat. V ateliérech používáme pouze ten nejkvalitnější pastel od korejské značky Mungyo.

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Workshop je lekce, která probíhá během 1 dne
Workshop trvá 4 hodiny, v příjemném prostředí
Cena Workshopu pastelu je pouze 900 Kč
Materiály jsou v ceně, s sebou nic nepotřebujete
1

Přihlásit se do Workshopu pastelu

1. Vyberte si kliknutím termín začátku

2

2. Kontaktní údaje

3

Lektoři

Zdeněk

Zdeněk miluje portréty a pastel. V každé práci hledá unikátní individualitu a podstatu člověka. Po studiu na VŠUP, Zdeněk hodně experimentuje s 3D modelováním a pastelem. Získal již hodně lektorských zkušeností a v Draw Planet vyučuje kurzy pro začátečníky, kurzy pastelu, portrétování, kresby a olejomalby.

Alena

Alena se věnovala kresbě, pastelu a krajinomalbě přes 10 let. Studovala architektonické obory na několika univerzitách v různých jazycích. Po studiích se Alena vrátila ke kresbě a teď vede kurzy pro začátečníky, přípravy k talentovým zkouškám a kurzy pastelu. Alena je hodně energická lektorka a výborně doplňuje tým Draw Planet!

Robin

Robin má unikatní uměleckou vizi. Velmi intenzivně vnímá přírodu a architekturu. Jeho lekce posluchače vždy uchvátí a motivují. Po dokončení studia AVU Robin získával zkušenosti ve Francii a nyní v Praze dál rozvíjí svůj osobitý styl a vyučuje. V ateliérech Draw Planet vás povede v kurzech přípravy na talentové zkoušky, kurzech pro začátečníky, kurzech kresby a v kurzech olejomalby.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný workshop?