Přejít na obsah
Menu

Workshop akvarelu

DSC_6899
vanocni-pohlednice-akvarel-1
DSC_6898
vanocni-pohlednice-akvarel-3
workshop-akvarel-3
DSC_6892
workshop-akvarel-7
workshop-akvarel-1
workshop-akvarel-9
akvarelove-pohlednice-15
IMG_0502
IMG_0511
workshop-akvarel-14
IMG_0490
workshop-akvarel-5
vanocni-pohlednice-akvarel-5
IMG_0506-2
workshop-akvarel-11
workshop-akvarel-8
workshop-akvarel-4
workshop-akvarel-16
workshop-akvarel-10
workshop-akvarel-12
workshop-akvarel-17
workshop-akvarel-19
workshop-akvarel-2
workshop-akvarel-15
workshop-akvarel-20
akvarelove-pohlednice-17
workshop-akvarel-6
vanocni-pohlednice-akvarel-2
DSC_6885
vanocni-pohlednice-akvarel-7
DSC_6890
DSC_6876

Workshop akvarelu

Chtěli byste vytvořit krásné vánoční pohlednice a přáníčka? Nebo toužíte vyrobit krásný osobitý dárek pro někoho blízkého? Na našem workshopu to zvládnete!

DSC_6899
vanocni-pohlednice-akvarel-1
DSC_6898
vanocni-pohlednice-akvarel-3
workshop-akvarel-3
DSC_6892
workshop-akvarel-7
workshop-akvarel-1
workshop-akvarel-9
akvarelove-pohlednice-15
IMG_0502
IMG_0511
workshop-akvarel-14
IMG_0490
workshop-akvarel-5
vanocni-pohlednice-akvarel-5
IMG_0506-2
workshop-akvarel-11
workshop-akvarel-8
workshop-akvarel-4
workshop-akvarel-16
workshop-akvarel-10
workshop-akvarel-12
workshop-akvarel-17
workshop-akvarel-19
workshop-akvarel-2
workshop-akvarel-15
workshop-akvarel-20
akvarelove-pohlednice-17
workshop-akvarel-6
vanocni-pohlednice-akvarel-2
DSC_6885
vanocni-pohlednice-akvarel-7
DSC_6890
DSC_6876

Chtěli byste vytvořit krásné vánoční pohlednice a přáníčka? Nebo toužíte vyrobit krásný osobitý dárek pro někoho blízkého? Na našem workshopu to zvládnete!

Už to neodkládejte! Přihlásit se

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Den s jemnou relaxační technikou magického akavarelu! Přijďte věnovat jeden den malbě a odneste si domů nový zažitek a krásný obraz.

Stále přemýšlíte jakou pozornost darovat svým příbuzným k Vánocům? Vytvořte si vlastní akvarelovou pohlednici, kterou pro Vás necháme vytisknout v pohlednicovém formátu, abyste mohli obdarovat své blízké!

Chcete akvarel jen vyzkoušet? Zamlouvá se Vám jeho jedinečný styl a rádi byste si namalovali akvarelem obraz? Ať tak, či onak, Vás zveme na náš akvarelový workshop. Pojďte si užít krásný den v rytmu barev pod vedením zkušeného lektora a odneste si domů vlastní dílo!

Během workshopu se budeme věnovat jednomu dílu, které Vám pomůžeme vytvořit od prvního náčrtu až do finální podoby. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, nudit se určitě nebudete.

Přijďte si vytvořit Vánoční pohlednice akvarelem! Namalovat si na pohlednici můžete téměř cokoli s vánoční tématikou a s provedením Vám pomůže náš zkušený lektor. Vůbec nemusíte mít strach! Vše zvládnte!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

  • Workshop je lekce, která probíhá během 1 dne
  • Workshop trvá 3,5 hodiny, v příjemném prostředí
  • Cena Workshopu akvarelu je pouze 900 Kč
  • Materiály jsou v ceně, s sebou nic nepotřebujete
1

Přihlásit se do Workshopu akvarelu

1 . Vyberte si kliknutím termín začátku

2

2 . Kontaktní údaje

3

Lektoři

Sergej

Sergej je unikátně příjemný člověk a velmi zajímavý lektor. Po úspěšném studiu na fakultě fotografie pokračuje ve studiích na magisterském studiu ZČU. Má za sebou léta zkušeností s akvarelem. Jeho díla jsou hypnotická. Lekce pod jeho vedením jsou plné nových nápadů, obrazů a čerstvých informací. Jsme rádi, že si nachází čas na vedení kurzů a workshopů akvarelu v Draw Planet.

Anna A

Akvarel, kaligrafie a scénografie – to vše je Aniččinou parketou. Po vystudování akademické klasické kresby se Anna rozhodla věnovat propojení akvarelu a scénografie. Nyní, čerstvě po dokončení magisterského studia, je její tvorba hluboce propojena s filmem a stala se nedílnou součástí mnoha různých produkcí kin. Tato velmi milá, vstřícná a usměvavá lektorka ochotně radí a pomáhá všem svým studentům. Na každou lekci je perfektně připravená a během výuky se snaží předat maximum svých znalostí a zkušeností, aby si z jejích kurzů odnesli studenti co nejvíce. V Draw Planet vyučuje akvarel a kaligrafii.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný workshop?

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94