Přejít na obsah
Už to neodkládejte! Přihlásit se

Workshop olejomalba

Předchozí
Další
Předchozí
Další
1-2016-Olejomalba-3-11
Olejomalba-2016-1-14
Olejomalba-34
1-2016-Olejomalba-3-34
Olejomalba-36
1-2016-Ateliery-Draw-Planet-3-6
workshop-olej-6
Workshop-olejomalba-52
1-2016-Olejomalba-3-35
workshop-olej-9
Workshop-olejomalba-53
workshop-olej-11
1-2016-Olejomalba-3-10
workshop-olej-12
workshop-olej-13
1-2016-Olejomalba-3-8
1-2016-Olejomalba-3-21
Olejomalba-2016-1-13
1-2016-Olejomalba-3-24
Olejomalba-2016-1-10
1-2016-Olejomalba-3-23
1-2016-Olejomalba-3-4
1-2016-Olejomalba-3-19
Olejomalba-37
1-2016-Olejomalba-3-27

Workshop olejomalba

Chcete malovat, ale nemůžete se umění věnovat pravidelně? Rádi byste si zkusili olejomalbu? Od toho je tu workshop olejomalby!

1-2016-Olejomalba-3-11
Olejomalba-2016-1-14
Olejomalba-34
1-2016-Olejomalba-3-34
Olejomalba-36
1-2016-Ateliery-Draw-Planet-3-6
workshop-olej-6
Workshop-olejomalba-52
1-2016-Olejomalba-3-35
workshop-olej-9
Workshop-olejomalba-53
workshop-olej-11
1-2016-Olejomalba-3-10
workshop-olej-12
workshop-olej-13
1-2016-Olejomalba-3-8
1-2016-Olejomalba-3-21
Olejomalba-2016-1-13
1-2016-Olejomalba-3-24
Olejomalba-2016-1-10
1-2016-Olejomalba-3-23
1-2016-Olejomalba-3-4
1-2016-Olejomalba-3-19
Olejomalba-37
1-2016-Olejomalba-3-27
Předchozí
Další

Chcete malovat, ale nemůžete se umění věnovat pravidelně? Rádi byste si zkusili olejomalbu? Od toho je tu workshop olejomalby!

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Namalujte si vlastní obraz! Přijďte se jeden den věnovat umění a odneste si domů krásný autorský obraz.

Láká Vás olejomalba, nejste si však jistí, jestli je pro Vás to pravé? Nemáte čas na celý kurz, ale chtěli byste tvořit? Právě pro Vás je tu workshop olejomalby! Během jednoho dne si zkusíte malbu s olejem, lektor Vám řekne nezbytné základy pro práci s barvami, plátnem a kompozicí a pak hurá na vlastní dílo!

Letní krajina je prostě skvostná! Příroda se je plná života, všechno kvete, všechno se zelená a do toho krásně svítí sluníčko, to se musí namalovat! Pojďte do toho s námi a namalujte si svou, třeba i první, krajinomalbu.

Workshop je ideální příležitostí pro ty, kteří nemají mnoho volného času, aby i tak nebyli ochuzeni o radost z tvorby! Přijďte si k nám užít den s malbou a relaxací v příjemném prostředí. Ať už jste začátečník nebo s olejem máte předchozí zkušenosti, určitě si náš workshop užijete a odnesete si domů krásný obraz. V ateliérech používáme pouze ty nejkvalitnější materiály!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Workshop je lekce, která probíhá během 1 dne
Workshop trvá 6 hodiny, v příjemném prostředí
Cena Workshopu olejomalby je pouze 1200 Kč
Materiály jsou v ceně, s sebou nic nepotřebujete
1

Přihlásit se do Workshopu olejomalby

1. Vyberte si kliknutím termín začátku

2

2. Kontaktní údaje

3

Lektoři

Marek

Grafika, figurální kresba, malování, ilustrace, design, portrét – to všechno Marka zajímá. A co víc: to všechno perfektně ovládá. Marek je pravý renesanční člověk a velice talentovaný lektor. Miluje samotný proces výuky a studentům pomáhá realizovat jejich vlastní myšlenky a nápady. V ateliéru Draw Planet vede kurzy pro začátečníky, kurzy figurální kresby, olejomalby, kresby, sketchingu a přípravu na talentové zkoušky.

Zdeněk

Zdeněk miluje portréty a pastel. V každé práci hledá unikátní individualitu a podstatu člověka. Po studiu na VŠUP, Zdeněk hodně experimentuje s 3D modelováním a pastelem. Získal již hodně lektorských zkušeností a v Draw Planet vyučuje kurzy pro začátečníky, kurzy pastelu, portrétování, kresby a olejomalby.

Dominik

Charismatický absolvent AVU, náš skvělý lektor Dominik, má vynikající umělecký styl. Dominik se nejen detailně věnuje figurální kresbě, ale zároveň i pracuje s moderní interpretací barokního stylu. Jako umělec má skutečně široký záběr, díky čemuž je i parádní lektor, který Vám dokáže v ledasčem pomoct a nasměrovat. Sám se věnoval od kresby a malby až po výrobu nábytku na zakázku. Momentálně je jeho vášní především pastel a olej.

Robin

Robin má unikatní uměleckou vizi. Velmi intenzivně vnímá přírodu a architekturu. Jeho lekce posluchače vždy uchvátí a motivují. Po dokončení studia AVU Robin získával zkušenosti ve Francii a nyní v Praze dál rozvíjí svůj osobitý styl a vyučuje. V ateliérech Draw Planet vás povede v kurzech přípravy na talentové zkoušky, kurzech pro začátečníky, kurzech kresby a v kurzech olejomalby.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný workshop?