Přejít na obsah
Menu

Volba je o osobním rozhodnutí

25. září 2017

Zpět na blog
4zpUGcRjI8U

Každý z nás se musí denně rozhodovat. Jestli vstane brzy, jestli vypije kávu nebo vodu nebo jestli začít běhat či shlédnout další video na Youtube!

Někdy se zdá výběr jednoduchý, někdy se ale volí hůř. Chcete-li dosáhnout výsledků, musíte se rozhodovat a odstraňovat žrouty času. Tak to funguje i u koníčků. Přestože jsme své hobby měli rádi, upouštíme od něj, protože dojde čas, nebo se celkově změní situace. Nejčastěji to však bývá naše volba, kreslit (tančit, vyšívat nebo cokoli jiného) určitě můžeme upřednostnit před seriálem nebo jakýmkoli jiným, co vám vlastně jen bere čas.

Ujišťujeme vás, že nejde vždycky zvolit požadovanou variantu. Dny se od sebe dost liší, někdy je slunečno a někdy zataženo, někdy vám to ani zdraví nedovolí. Určitě to ale každý den zkuste! To je hlavní, nezapomenout to pokaždé zkusit!

O kreslení to platí také!

🖍 Buď můžete kreslení odložit na zítra, nebo si sednete a nakreslíte rychlou skicu tužkou za 10 minut.
🖍 Jde se vymluvit na to, že nemáte kde tvořit a všechno umažete, nebo si vezměte igelit či noviny a začněte kreslit
🖍 Určitě si jde říct, že byste potřebovali hodně peněz na tvoření, abyste koupili materiály. Také si ale můžete pořídit obyčejnou tužku, papír a začít kreslit, třeba už to máte doma.
🖍 Je možné, že ve Vašem městě neexistuje normální škola kreslení (což samozřejmě neplatí pro Prahu, vzhledem k Draw Planet), ale vy si přesto můžete koupit online kurzy.

Výběr je na vás! 😊

Témata

IMG_7051

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!