Přejít na obsah
Menu

Reference, recenze, zkušenosti

Osobní zkušenost je tou nejlepší referencí! Přečtěte si několik hodnocení od našich studentů. Více najdete na Facebooku v hodnocení nebo také na recenzích Google. Pokud jste naopak už některý kurz navštívili, určitě napište, jak se vám lekce líbily. Třeba pomůžete někomu dalšímu rozhoupat se ke splněnému snu!

I have already completed 4 courses and can simply recommend drawplanet.cz to everyone. Friendly teachers, well organized, positive attitude to everyone regardless of his or her skills.

Petr Hájek 22.1.2019

Mám za sebou kurz fotografie pro začátečníky a můžu ho všem jen doporučit. Přihlásil jsem se na kurz, abych se naučil používat zrcadlovku, ale nečekal jsem že si focení tak zamiluji. Kurz je velmi dobře rozvržen, a naše lektorka byla prostě úžasná :-)

Kurz fotografování pro začátečníky

Marek Šťastný 14.1.2019

Tak dlouho jsem chodila kolem reklamy na kurzy, až jsem neodolala. Bylo to správné rozhodnutí. Milí lektoři, kreativní prostředí. Za 8 lekcí jsem se neuvěřitelně posunula a ráda se k nim opět vrátím.

Eva Řibřidová 19.12.2018

Absolvovala jsem kurz Kreslení a malování pro úplně začátečníky a jsem nadšená. Všem ho vřele doporučuji. Vyzkoušela jsem si různé techniky a lektor Zdeněk je opravdový profík, vždy rád a ochotně pomohl a ke každému přistupoval individuálně. Přátelská atmosféra všech zaměstnanců a moc krásné prostředí. Určitě vyzkouším i další kurz :)

Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Renata Larkou 11.12.2018

Kurz Kaligrafie me nadchl, mily lektor, krasne a inspirativni prostredi a bezvadna parta lidi. Urcite se prihlasim jeste na nejaky dalsi kurz. Velmi doporučuji!

Kurz moderní kaligrafie. Lettering

Katerina Srbova Pekarkova 27.11.2018

Draw Planet je úžasný ateliér plný fajnových lidí. Začínáte-li tvořit, nebo již tvoříte, či hledáte místo kde si můžete odpočinou při umělecké tvorbě tak je to to nejlepší místo. Velkou výhodou je přátelské prostředí a velmi široká nabídka časů jednotlivých kurzů a učitelů - takže si vybere každý. Učitelé jsou milí a vše vysvětlí, takže se nemusí člověk bát i když úplně začíná od začátku (nepočítám-li výtvarku na základce před 15 ti lety). Jednoznačně doporučuji. :)

Kurz kresby a malby portrétů pro začátečníky

Karel Šafr 21.1.2019

Mám za sebou kurz FOTOGRAFOVÁNÍ pro začátečníky a musím říct, že jsem neskutečně nadšená. Překvapilo mě, jak skvěle byl kurz připraven, co vše jsem si vyzkoušela a jaké informace získala. Navíc všichni v draw planet jsou milý a nápomocný. Moc děkuji, že jste takový kurz vytvořili ! :)

Kurz fotografování pro začátečníky

Marie Žovincová 12.1.2019

Mám za sebou už dva kurzy v Draw Planet a byla jsem s nimi velice spokojená(Abstrakce a Figurální kresbu a portrét) Oba byly vedeny na přátelské, avšak profesionální úrovni a nezáleží na tom jestli kreslit umíte nebo ne. Lektoři jsou trpěliví a vše pečlivě vysvětlují. Děkuji za příjemnou zkušenost, už přemýšlím, kterým kurzem budu pokračovat dál :)

Kurz abstraktní malby pro začátečníky

Agata Rut 14.12.2018

Kurz kresleni a malovani pro zacatecniky naprosto super😀. Neverila jsem,ze dokazu namalovat neco tak pekneho. Lektorka je moc fajn a se vsim pomuze.

Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Veronika Marklová 30.11.2018

Můžu jen doporučit 👍. Prošel jsem kurzem Malování portrétů a jsem absolutně spokojený. Skvělé prostředí, kvalitní lektoři a fajn parta kurzistů. Cítil jsem se tu jako doma a teď mi to chybí :-). Asi se budu muset zase přihlásit na další kurz 😁😁.

Kurz kresby a malby portrétů pro začátečníky

Milhaus Milan Frýdl 24.11.2018

Pošlete vaši referenci

1-2017-Olejomalba-Pokracovani-1-44