Přejít na obsah

Reference

Kristina Hlaváčková - 7.9.2018 - Kurz kresby pro začátečníky

Kurz kresby pro začátečníky s Dominikem byl naprosto super! Profesionální, milý přístup, dobře sestavený program a způsob učení, který z nás všech v kurzu vymámil i dovednosti, které v nás nebyly. Naučila jsem se mnohem víc, než jsem čekala a byl to velmi příjemně strávený čas. Užila jsem si to a kromě překvapivých výtvorů jsem si odnesla nadšení do dalšího tvoření. Určitě mám v plánu další kurzy.

Alena Nezmarová - 28.8.2018 - Výtvarka, kreslení a malování pro děti 6-9 let

Skvělé výtvarné kurzy i příměstské tábory pro děti.

Jolana Tousson - 20.8.2018 - Dětský příměstský výtvarný tábor

Maximalní spokojenost s příměstským táborem - koordinátor Helena, lektorky Miriam a Tereza Š, Karolína a Sára! Děkuji a doporučuji všem!!!

Tereza Šurinová - 3.7.2018

Vzdy se na lekci moc tesim a vzdy si neco noveho odnesu:-) krasne pocity a nove zkusenosti. Lektora Zdenka mame vsichni moc radi!

Katya Krelenko - 27.6.2018 - Grafický design. Kurz počítačové grafiky pro začátečníky

Navštěvovala jsem kurz počítačové grafiky pro začátečníky a můžu říct, že všechno bylo supr!!! Příjemné prostředí, strašně šikovná a mílá lektorka Kristyna, která byla trpělivá a velmi ochotná. Naučila jsem se hodně věcí a teď v tom pokračuji sáma doma. A rozhodně si vyberu nějaký další kurz z nabídky této skvělé školy :)) Děkuji vám moc!!

Markéta Křížová - 3.9.2018 - Digitální ilustrace. Adobe Illustrator pro začátečníky

V Draw Planet jsem absolvovala už dva kurzy - Kurz ilustrátorství a Adobe Illustrator. Oba dva si nemůžu vynachválit. Příjemní lektoři a určitě mi to mnoho dalo. Myslím, že u jednoho kurzu nikdy neskončíte. V brzké době plánuji další

Pavlína Poláčková - 26.8.2018 - Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Mám za sebou kurz Kreslení a malování pro úplné začátečníky a jsem nadšená! Lektor Honza byl super, dokázal pomoct a nasměrovat, ale zároveň bylo dost klidu na malování, takže hodiny byly příjemně vyvážené. Všichni v ateliéru, se kterými jsem přišla do kontaktu, byli milí a profesionální. Určitě to není můj poslední kurz. :)

Kateřina Thomayerová - 8.7.2018 - Kurz olejomalby

Navštěvovala jsem 2 kurzy Realistické Olejomalby a jsem nadšená! Nikdy bych neřekla, co dokážu namalovat - neměla bych odvahu. Kurzy v Draw Planet byly vždy dokonalá relaxace pro mozek unavený z práce - krásné 3 hodiny absolutní koncentrace pouze na malbu. Mohu všem jen doporučit - obohatíte a objevíte v sobě nové schopnosti a dovednosti a zároveň uklidníte i duši a hlavu! Díky moc!!!

Kateřina Rosendorfová - 29.6.2018 - Grafický design. Kurz počítačové grafiky pro začátečníky

Do vytvarneho studia Draw planet dochazim na kurz grafickeho designu. Krome kvalitni vyuky je i na vsech hodinach skvela atmosfera, lektorka Kristyna je sikovna, se vsim ochotne poradi a jeji pristup k vyuce je hrozne motivujici

Zuzka Novosadová - 17.6.2018 - Kurz kresby pro začátečníky

Díky profesionálnímu a vřelému přístupu jsem si rozšířila a zlepšila své znalosti kresby. Tento kurz všem vřele doporučuji!

Pošlete vaši referenci

IMG_7051