Přejít na obsah
Menu

Reference, recenze, zkušenosti

Osobní zkušenost je tou nejlepší referencí! Přečtěte si několik hodnocení od našich studentů. Více najdete na Facebooku v hodnocení nebo také na recenzích Google. Pokud jste naopak už některý kurz navštívili, určitě napište, jak se vám lekce líbily. Třeba pomůžete někomu dalšímu rozhoupat se ke splněnému snu!

This is the perfect way to spend the evening after work. Within 3 hours you have time to learn many new things, to free your head from heavy thoughts, and just have a good rest. Michael is a wonderful teacher with a great sense of humor. I highly recommend!!!

Kurz olejomalby pro začátečníky

Svetlana Batyunina 13.5.2019

Hyperrealistické malování mě bavilo, jiná technika malování, než klasická olejomalba. Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale není nutné, lektor rád poradí.

Kurz olejomalby

Reny Krupickova 9.5.2019

Kurz fotografování doporučuji každému, kdo chce začít fotit či se jen tak zlepšit. Lektorka vše vysvětlí, názorně ukáže a vy si vše vyzkoušíte a přijdete na to sami. V Draw Planet je skvělá atmosféra plná přátelských lidí. Doporučuji začít právě zde :-)

Kurz fotografování pro začátečníky

Petra Staňková 9.5.2019

Absolvovala jsem skvělý a moc zajímavý kurz moderní kaligrafie. Byla to zábava a hodně jsme se naučili, takže vřele doporučuji.

Kurz moderní kaligrafie. Lettering

Olga Pavlova 7.5.2019

Absolvovala jsem kurz barevné kresby pastelkami. Nikdy bych nevěřila, co jsem schopná vytvořit. Výborný kurz, doporučuji. Má to jedinou vadu, jedním kurzem pravěpodobně nikdo neskončí. Už navštěvuji další, tentokrát interier design.

Tereza Šindelářová 4.5.2019

Poprvé od školních let jsem vzala do ruky štětec na kurz Olejomalby pro začátečníky. Každý týden jsem se těšila na 3 krásné hodiny strávené v plně vybaveném ateliéru se skvělou lektorkou Markétou. Nejlepší relax a prostor pro tvoření jsem už dlouho nezažila. Nevěděla jsem co čekat a nevěřila, že zvládnu práce, které jsem předtím viděla na internetu - následná radost, že to jde a ještě obraz vypadá hezky = báječný pocit. Naučila jsem se plno věcí a jedno je jisté, na podzim se vracím.

Tereza Rjaibi 26.4.2019

Chodila jsem na kurz sketchingu k lektorce Marcele a byla jsem nadšená. Děkuji za příjemný a vstřícný přístup. Nebude náhodou třeba nějaký navazující kurz s Marcelkou?

Sketching. Kurz skicování pro začátečníky

Tereza Kopecká 2.4.2019

Úžasný kurz, příjemné prostředí, doporučuji.... :) Půjdu na podzim zas.

Petra Kliková 27.2.2019

I have already completed 4 courses and can simply recommend drawplanet.cz to everyone. Friendly teachers, well organized, positive attitude to everyone regardless of his or her skills.

Petr Hájek 22.1.2019

Mám za sebou kurz fotografie pro začátečníky a můžu ho všem jen doporučit. Přihlásil jsem se na kurz, abych se naučil používat zrcadlovku, ale nečekal jsem že si focení tak zamiluji. Kurz je velmi dobře rozvržen, a naše lektorka byla prostě úžasná :-)

Kurz fotografování pro začátečníky

Marek Šťastný 14.1.2019

Absolvovala jsem kurz fotografie pro začátečníky a zcela jistě plánuji jít na navazující kurz :-). Jsem neskutečně ráda, že jsem do toho šla a vřele doporučuji, bylo to skvělé! Lektorka byla milá, přátelská a sršela energií!

Kurz fotografování pro začátečníky

Veronika Hagarová 10.5.2019

Kurz kaligrafie pro začátečníky byl úžasným zážitkem. Každý týden jsem se již nemohla dočkat další lekce. Všechny byly velmi zajímavé, inspirující a člověk úplně zapomněl na okolní svět! Kdo stále váháte, tak doporučuji neodkládat - nebudete litovat!

Kurz moderní kaligrafie. Lettering

Jana Kurková 9.5.2019

Kurz fotografování byl perfektní. Skvělá organizace, profi přístup i atmosféra. Moc doporučuji. Přemýšlím o pokračování...

Kurz fotografování pro začátečníky

Matyáš Krahulec 8.5.2019

Kurzy jsou naprosto perfektní. Absolvovala jsem již 2 a vždy jsem byla spokojená. Začínala jsem jako naprostý začátečník, ale vůbec to nevadilo. Lektoři jsou skvělí a dokáží vás dobře vést. Už mám objednaný další kurz :)

Veronika Brindzová 6.5.2019

Byla jsem na 5 kurzech v DrawPlanet. Spokojena na 100% a pokračují dal Doporučuji DrawPlanet má super profesionální lektoři, individuální přístup a kvalitu výuky a materiálu.

Xenia S 27.4.2019

Krasny relax a malbu s Michalem mohu jen doporučit !

Marie Chytrová 9.4.2019

Kurz olejomalby byl stejně skvělý, jako ty dva předchozí. Profesionální přístup a pokrok v malbě zaručen

Ludmila Djemel 25.3.2019

Kurzy Drawplanet navštěvuji pravidelně a mohu jen a jen doporučit! V ateliérech panuje velmi přátelská atmosféra, je jedno jestli jste začátečník nebo pokročilý student, lektoři vše vysvětlí a věnují se každému jednotlivě podle jeho schopností...Skvělé prostředí s úžasnými lidmi a široký výběr kurzů mě neustále nutí se tam vracet :) Děkuji!

Marketa Fridova 23.1.2019

Draw Planet je úžasný ateliér plný fajnových lidí. Začínáte-li tvořit, nebo již tvoříte, či hledáte místo kde si můžete odpočinou při umělecké tvorbě tak je to to nejlepší místo. Velkou výhodou je přátelské prostředí a velmi široká nabídka časů jednotlivých kurzů a učitelů - takže si vybere každý. Učitelé jsou milí a vše vysvětlí, takže se nemusí člověk bát i když úplně začíná od začátku (nepočítám-li výtvarku na základce před 15 ti lety). Jednoznačně doporučuji. :)

Kurz kresby a malby portrétů pro začátečníky

Karel Šafr 21.1.2019

Mám za sebou kurz FOTOGRAFOVÁNÍ pro začátečníky a musím říct, že jsem neskutečně nadšená. Překvapilo mě, jak skvěle byl kurz připraven, co vše jsem si vyzkoušela a jaké informace získala. Navíc všichni v draw planet jsou milý a nápomocný. Moc děkuji, že jste takový kurz vytvořili ! :)

Kurz fotografování pro začátečníky

Marie Žovincová 12.1.2019

Pošlete vaši referenci

IMG_7051