Přejít na obsah

Reference

Zuzana Slabyhoudová - 25.2.2018

Draw planet moc doporučuju, protože jsem tam přišla jako úplný začátečník (naposledy jsem kreslila tak v 15 :D) a doteď jsem paf z toho, co mě tam naučili a co jsem dokázala nakreslit, i když jsem ještě před pár měsíci nevěděla, jaký je rozdíl mezi akrylem a akvarelem. Všichni jsou moc milí a ochotní, vyjdou vám vstříc, co to jde, i když jste třeba nemocní a nemůžete na hodinu přijít. Měla jsem šanci poznat několik lektorů a musím říct, že klobouk dolů! Profesionálové na svém místě. Klidně přijďte na jednu ukázkovou hodinu a uvidíte sami :)

Marie Rodová - 22.1.2018 - Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Kurz kreslení a malování pro začátečníky si moc užívám. Otevírají se mi nové obzory 😊. Dekuji za skvělý přístup lektorovi Honzovi. Mohu jen doporučit.

Michaela H Kysilková - 8.1.2018 - Kurz komiksu

Přístup všech lidí v draw planet, atmosféra, motivace (i pro Ty, kteří mají z kreslení/malování obavy), nadšení.. jsou dechberouci! Navštěvovala jsem kurz akvarelu pro zacatecniky a Stan byl vždy napomocny a inspirativní. Vřele doporučuji! � Po výborné zkušenosti jsem začala chodit na kurz komiksu a hodiny se Satine se také vyvíjí velice slibně!

Jana Pelánová - 12.11.2017 - Kurz akvarelové ilustrace

Akvarel 1, Sergej: Úžasný kurz, rozmaluje kohokoli, perfektní efektivní milý lektor, stimulující prostředí ( jak Vltavská, tak i Zirkon), ohromný relax. Pokračujeme hned dalším kurzem Akvarel 2 a plánujeme další. JP a dvě děti 12 a 14.

Kateřina Šrotýřová - 12.11.2017

Naprosto super :) všichni z Draw Planet jsou velice přátelští a na kurzech tak díky tomu panuje skvělá nálada. Již teď, po skončení mého prvního kurzu, jsem se přihlásila na další a už netrpělivě střihám metr, kdy mi ten můj tří hodinový relax opět začne ;)

Aneta Zanaskova - 30.1.2018

Příjemně strávený čas, spoustu přátelských lidí. Ráda zase příjdu

Simona Volejníková - 21.1.2018 - Kurz olejomalby pro začátečníky

Navštěvovala jsem kurz olejomalby pro začátečníky pod skvělým vedením lektora Honzy a kurz mě velmi bavil a hodně mě posunul dál. Děkuji moc za skvěle strávený čas na kurzech a všechny profesionální rady lektora. Rozhodně doporučuji všem, kdo chce začít s malováním nebo se v něm zdokonalovat...

Dagmar Machová - 29.11.2017 - Kurz olejomalby pro začátečníky

Dnes na první hodině olejomalby, bylo to super. Velké díky naší lektorce, skvělé, milé a hlavně obdivuhodně trpělivé Terezce. Doporučuji.

Marek Koman - 12.11.2017

Za me naprosta pecka! Uz vim kam budu chodit na kurz malovani! Urcite tady. Vsichni jsou tak moc mili. I lide na kurzu jsou moc prijemni a vtipni. Bylo to pro me moc prijemne stravene sobotni dopoledne a budu se tesit na priste!

Anna Glacunova - 4.11.2017

Díky Vám jsem znovu našla sebe. Velká vděčnost

Pošlete vaši referenci

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94