Přejít na obsah
Menu

Reference, recenze, zkušenosti

Osobní zkušenost je tou nejlepší referencí! Přečtěte si několik hodnocení od našich studentů. Více najdete na Facebooku v hodnocení nebo také na recenzích Google. Pokud jste naopak už některý kurz navštívili, určitě napište, jak se vám lekce líbily. Třeba pomůžete někomu dalšímu rozhoupat se ke splněnému snu!

Přátelské prostředí, nové podněty, zase si vyberu další kurz. Těším se!

Gardner Gardner 2.1.2020

Kurz Moderní kaligrafie a letteringu měl skvělé výukové materiály i lektorku. Pět z pěti

Kurz moderní kaligrafie. Lettering

Adam Rewo Troják 3.12.2019

Nebojte se toho, oni vas neukousnou :) ... Doporucuji !

Tomáš Mainuš 14.11.2019

Do Draw Planet jsem začal chodit loni na kurz pastelu. Příjemné prostředí, milí lektoři, kteří svému oboru rozumějí. Dali mi cenné rady. Nesmím opomenout i ostatní personál - recepci atd, vstřícnost... Chodím tam tvořit moc rád. Určitě doporučuju.

Radim Šupčík 17.10.2019

Neuveritelne.. moje sestileta dcera maluje a kresli po dvou lekcich jako ja ne za 40 let:) dekuju a nemuzu nic jineho nez vrele doporucit!

MatKa Tka 8.10.2019

Skvělé, relax a vše nádherně vysvětleno.

Vendula Zavaďáková 24.9.2019

Úžasné kurzy úžasní lektoři, chodím jsem již dlouhou dobu a budu dále kreslení mě pohltilo, jsou to úžasné tři hodiny odreagování a postupné zdokonalování. Začínala jsem pastelem a teď chodím na olejomalbu, člověk nikdy neví co ho chytí za srdce

Zdenča Matoušková 4.8.2019

Kurz byl vedeny lektory na velmi vysoké úrovni. Odnesla jsme si základy, které využiji dál pri kreslení. Protoze jak rekl jeden z lektorů bez praxe to ted rozhodně nepůjde...( i když to bylo opravdu intenzívních 30 hodin kreslení během kurzu 😀)Měla bych doporučení, kdyby se lektoři na kurzu střídali. Každý ma trochu jiný styl výuky i přístupu a rozvíjí studenty jinou formou.

Vladimíra Ryparová 1.8.2019

Mohu jedině doporučit :) Navštívil jsem již několik kurzů a určitě budu dále pokračovat😉

Kurz olejomalby pro začátečníky

Jan Bořek Bořil 11.7.2019

Byla jsem na kurzu akvarelové ilustrace a jediná věc, kterou bych mu vytkla, je ta černá díra, která tam někde je a požírá čas. :-) Bylo to zábavné a přínosné. Sergej je lektor na svém místě a během hodin má optimální množství připomínek (nenechal nás "bez dozoru", ale zároveň jsme měli i vlastní prostor) a lekce jsou inteligentně řazené tak, že kromě toho, že můžete na několik hodin příjemně vypnout a všechno nechat za sebou, se naučíte i spoustu věcí.

Kurz akvarelové ilustrace

Kateřina Inachis 1.7.2019

Milá, vstřícná atmosféra; k dispozici veškeré zázemí a opravdu dobré vedení lekcí.

Kurz krajinomalby pro začátečníky

Vaclav Smejkal 17.12.2019

Skvělý přístup, kvalitní lektoři, krásné ateliéry a velký výběr kurzů. Aktuálně mám za sebou již pět různých (klasické i digitální) a jsem v šestém, což asi mluví samo za sebe. Už v prvním kurzu pro začátečníky jsem vytvořila mnohem krásnější dílka, než bych od sebe čekala. Jen jedno upozornění - tvoření je návykové

Denisa Mouchová 15.11.2019

Skvělé kurzy! Všechno vybavení pro každé vaše tvoření je při lekcích nachystáno, lektoři i personál rádi poradí, super atmosféra. Stačí si vybrat kurz a JEN začít. ;)

Martina Chvojková 11.11.2019

Satine Zillah je výýýýýborná lektorka. Kurz Photoshop v jejím podání byla paráda. Srozumitelné, jasné, trpělivě podané.... Doporučuji a přeji mnoho spokojených klientů. V.

Adobe Photoshop a Lightroom pro začátečníky

Vaclav Volf 14.10.2019

Dnes byly děti poprvé a moc se jim to líbilo. Už se těší na další malování ;)

Výtvarka, kreslení a malování pro děti 6-9 let

Hanule Pipitapituova 28.9.2019

Dcera byla na tvořivém příměstské táboře. Moc se jí tam líbilo. Navíc máme doma několik uměleckých děl, takže super!

Květa Wait 11.8.2019

Kurz byl pro mě obrovským přínosem :)

Karina Slánská 2.8.2019

Kurz akvarel pro začátečníky, Lektor: Anna Po krátkém obecném úvodu probíhal dál kurz metodou učení se na malováním konkrétních obrázků. Malovalo se podle obrázkových předloh i zátiší z fyzických předmětů. Když jsem potřeboval něco vědět, zeptal jsem se. Učení v praxi. Lektorka Anička byla příjemná, usměvavá a vždycky ochotně poradila. Doporučuju!

Kurz akvarelu pro začátečníky

Kuba Žák 30.7.2019

Navštěvuji v Draw Planet už čtvrtý kurz a jsem tu VELMI spokojená ☺️ Od prvního kurzu ještě v původních prostorách se hodně zlepšila organizace náhradních lekcí, které velmi oceňuji a občas je využívám (období dovolených se blíží 😇 ). Také se mi líbí, že si nemusím kupovat žádné pomůcky, vše potřebné je na kurzu k dispozici, a když mě některá technika zaujme, tak si vše pak můžu dokoupit domů. Doporučuji kresbu pro začátečníky s Petrem a pastelky s Marcelkou, oba lektoři jsou úžasní 🙃 Určitě mám v plánu navštívit i další kurzy. ❤️

Kurz kresby pro začátečníky

Jana Knotková 4.7.2019

Pár měsíců jsem se odhodlávala, ale nelituju, že jsem se nakonec přihlásila. Draw Planet je super místo, kam jsem se každý týden těšila na večerní kurzy sketchingu. :) Všem, kdo rádi relaxují kresbou nebo malůvkami a rádi zaznamenávají své okolí nebo dovolenou ručně na papír, tak vřele doporučuju! Učíte se zde spoustu zásad, pilujete techniky kresby/malby fixami i akvarely. A v pokročilých hodinách už sami vybíráte, co je vám bližší. Navíc lektoři jsou moc milí a rádi poradí, jak vyzdvihnout vaše obrázky (z každé lekce stihnete aspoň jeden). A milá je i pozornost v podobě malého občerstvení. U jednoho kurzu rozhodně nezůstanu! :)

Sketching. Kurz skicování pro začátečníky

Eva Foltýn 29.6.2019

Pošlete vaši referenci

IMG_7051

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!