Přejít na obsah

Reference

Marta Siudalska Lenarczyk - 30.8.2017 - Dětský příměstský výtvarný tábor

Absolutely the best art summer camp for kids! Great care, a lot of fun, and sooo interesting! It is our first experience with DP - we plan now also afternoon courses :)

Markéta Jungová - 26.8.2017 - Kurz kresby pro začátečníky

Navštěvovala jsem kurz kresby pro začátečníky a kurz akvarelu. Z hodin jsem nadšená, moc mě to baví. Lektoři jsou skvělí, opravdu jim záleží na tom, aby nás něco naučili. Na kurzech je v jedné "třídě" cca 12 lidí, přesto člověk cítí individuální přístup. Lektor pořád chodí dokola od jednoho malujícího k druhému, sleduje naši práci, koriguje nás, když uděláme něco špatně, radí nám, jak to udělat co nejlépe. Výsledný obrázek je u každého moc krásný. Opravdu se nám celé tři hodiny intenzivně věnují. Jsou všichni moc milí a hlavně své práci rozumí. Majitel je také moc milý a hodný, z ničeho nedělá problém, snaží se na všem domluvit a vyjít každému vstříc. Mám zkušenost i s jinými organizacemi tohoto typu a nedá se to srovnat. Možná to teď vypadá jako recenze na objednávku, ale zajděte tam a uvidíte sami, jaké to tam je. :-) Já jsem se přihlásila na další kurz - ilustrace. Krásné dny všem. Markéta

Sylvie Dvořáková - 15.6.2016 - Kurz akvarelu pro začátečníky

Ja jsem nadsena. Uzasny pristup, krasne umelecke prostredi, venuji se nam, cokoli si muzeme vyzkouset, jakekoli nove styly, veskere pomucky zdarma zapujci. V Drawplanet jsou ochotni, mili, profesionalni. A jeste k tomu maji skvele ceny. Mam zkusenost i z jine skoly a uz bych jinam nesla;) Doporucuji vsem!

Ellza Ze Žandáre - 15.4.2016 - Kurz komiksu

Chodím na kurz komiksu a hodnotím takto: skvělá lektorka, individuální přístup, příjemné prostředí, pomůcky co potřebujete a servis k nezaplacení :)

Michaela Petráková - 20.2.2016 - Kurz olejomalby pro začátečníky

Je to parádní relax a všichni z draw planet jsou úžasní! :-)

Kateřina Ešnerová - 28.8.2017 - Sketching. Kurz skicování pro začátečníky

Chodila jsem na kurz Sketchingu s Helenou a moc jsem si ho užila. Na kurzu panovala super atmosféra. Líbilo se mi, že jednotlivé lekce vždy měly nějaké téma (architektura, lidská postava, obličej, kreslení v kavárně atd.) a pokaždé přinášely nějakou novou výzvu, takže to nebyla nuda. Pokud by se otevíral Sketching pro pokročilejší, určitě bych se přihlásila.

Monika Horská - 8.7.2017 - Dětský příměstský výtvarný tábor

Naprosto nejlepší příměstský tábor co jsem kdy viděla. Lektoři moc milí, k dětem přátelští, atmosféra ateliéru super. Emmička se každý den vrátila nadšená, se spoustou zážitků a hromadou obrazů. Nejvíc nejlepší !!!

Jitka Sehnoutková - 1.6.2016 - Kurz kresby pro začátečníky

Maximalni relax a inspirace, urcite zkusim vice kurzu :)))

Peetik Novoťák - 15.3.2016 - Kurz kresby pro začátečníky

Velice fajn a vstřícní lidé, super prostory, vynikající lektoři. Nestrádáme hlady ani žízní, všechny pomůcky při ruce, prostě paráda. Těším se na další kurzy.

Karin Mošničková - 1.2.2016 - Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Strašně milí lektoři i prima parta :) jsem moc ráda, že jsem se na kurzy přihlásila

Pošlete vaši referenci