Reference

Sylvie Dvořáková - Kurz akvarelu pro začátečníky

Ja jsem nadsena. Uzasny pristup, krasne umelecke prostredi, venuji se nam, cokoli si muzeme vyzkouset, jakekoli nove styly, veskere pomucky zdarma zapujci. V Drawplanet jsou ochotni, mili, profesionalni. A jeste k tomu maji skvele ceny. Mam zkusenost i z jine skoly a uz bych jinam nesla;) Doporucuji vsem!

Ellza Ze Žandáre - Kurz komiksu

Chodím na kurz komiksu a hodnotím takto: skvělá lektorka, individuální přístup, příjemné prostředí, pomůcky co potřebujete a servis k nezaplacení :)

Michaela Petráková - Kurz olejomalby pro začátečníky

Je to parádní relax a všichni z draw planet jsou úžasní! :-)

Magda Jančářová - Kurz akvarelové ilustrace

Je to úžasné místo plné skvělých lektorů!! Vůbec se nemusíte stydět a bát přijít. Vyhmátnou Váš styl a ten začnou postupné rozvíjet. Úplně zapomeňte na traumata ze školní výtvarky, tohle je něco úplně jiného a naprosto úžasného! Chodím na kurz akvarelu, který si určitě minimálně ještě jednou zopakuju a pak navštívím i další :-)

Aneta Tůmová - Kurz olejomalby pro začátečníky

Pro mne zatim nejlepší kurzy v Praze! Úžasná, přátelská atmosféra, naprostá svoboda a strašně hodní a milí lidé. Prostředí je nesmírně příjemné a umožňuje člověku se uvolnit a dostat do té spravné nálady! Vřele doporučuji všem. Od začátečníků až po pokročilé.

Jitka Sehnoutková - Kurz kresby pro začátečníky

Maximalni relax a inspirace, urcite zkusim vice kurzu :)))

Peetik Novoťák - Kurz kresby pro začátečníky

Velice fajn a vstřícní lidé, super prostory, vynikající lektoři. Nestrádáme hlady ani žízní, všechny pomůcky při ruce, prostě paráda. Těším se na další kurzy.

Karin Mošničková - Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Strašně milí lektoři i prima parta :) jsem moc ráda, že jsem se na kurzy přihlásila

Aneta Sedláčková - Kurz akvarelu pro začátečníky

Skvele dopurucuji, chodim na kurz akvarelu a urcite tady navstivim jeste dalsi kurzy! :))

Hannah - Kurz Fashion Ilustrace

Výborně jsem strávila čas na kurzech Fashion Ilustrace Draw Planet s lektorkou Irinou. Lektorka každého silně podporovala a věnovala se hodně nápadům a výsledkům každého studenta. Vždycky jsem byla natěšená na jeji kurz. Naučili jsme se základy akvarelu, figury a těla člověka, textury a patterny. Podívali jsme se i do historie, abychom mohli přijít s vlastní kolekcí. Já jsem se naučila hodně a vřele doporučuju tento kurz všem!

Pošlete vaši referenci