Přejít na obsah

Reference

Well organized and equiped, excelent teacher, sympathic atmosphere whatever is your level.

Kurz kresby pro začátečníky

Nicolas Fitaire 21.11.2018

Perfektní lektor, který ukáže základy a prozradí vychytávky, jak zlepšit malbu. Mne se to moc líbilo a kurz doporučuji.

Kurz olejomalby

Zdeněk Kopecký 15.11.2018

Very well organised place with professional team and teachers. I've been with them for 3 years already! I can highly recommend it!

Luara de Vega 25.10.2018

Kurz kresby pro začátečníky s Dominikem byl naprosto super! Profesionální, milý přístup, dobře sestavený program a způsob učení, který z nás všech v kurzu vymámil i dovednosti, které v nás nebyly. Naučila jsem se mnohem víc, než jsem čekala a byl to velmi příjemně strávený čas. Užila jsem si to a kromě překvapivých výtvorů jsem si odnesla nadšení do dalšího tvoření. Určitě mám v plánu další kurzy.

Kurz kresby pro začátečníky

Kristina Hlaváčková 7.9.2018

Skvělé výtvarné kurzy i příměstské tábory pro děti.

Výtvarka, kreslení a malování pro děti 6-9 let

Alena Nezmarová 28.8.2018

Přátelská atmosféra, individuální přístup, obrovská nabídka kurzů. Lektoři, kteří zde učí, umí nejen malovat/kreslit, ale i předávat své znalosti dál. Moc ráda se sem vracím :-)

Marie Snětinová 20.11.2018

Mohu jen doručit. Jsem v polovině kurzu akvarelu a jsem nadšená. Příjemné prostředí, výborný lektor a všichni jsou milí. Těším se už na další lekci.

Kurz akvarelu pro začátečníky

Ivana Kadavá 4.11.2018

Absolvovala jsem už 3 kurzy a určitě se chystám na další. Milí lektoři i ostatní zaměstnanci, příjemné postředí. Akorát kurzy by mohly být i delší, člověk se sotva rozkouká a najednou je poslední lekce (což ovšem znamená, že se dobře bavil 🙂).

Katka Poláková 9.10.2018

V Draw Planet jsem absolvovala už dva kurzy - Kurz ilustrátorství a Adobe Illustrator. Oba dva si nemůžu vynachválit. Příjemní lektoři a určitě mi to mnoho dalo. Myslím, že u jednoho kurzu nikdy neskončíte. V brzké době plánuji další

Digitální ilustrace. Adobe Illustrator pro začátečníky

Markéta Křížová 3.9.2018

Mám za sebou kurz Kreslení a malování pro úplné začátečníky a jsem nadšená! Lektor Honza byl super, dokázal pomoct a nasměrovat, ale zároveň bylo dost klidu na malování, takže hodiny byly příjemně vyvážené. Všichni v ateliéru, se kterými jsem přišla do kontaktu, byli milí a profesionální. Určitě to není můj poslední kurz. :)

Kurz kreslení a malování pro úplné začátečníky

Pavlína Poláčková 26.8.2018

Pošlete vaši referenci

1-2017-Olejomalba-Pokracovani-1-44