Přejít na obsah
Už to neodkládejte! Přihlásit se

Kurz krajinomalby pro začátečníky

Předchozí
Další
Předchozí
Další
DSC_4283
IMG_2575
IMG_2578
IMG_20161121_155616
1 DSC_9883
IMG_9717
IMG_9503
IMG_3710
IMG_3660
IMG_1999
IMG_1120
DSC_2747
DSC_2714
DSC_0966 1
DSC_0884
DSC_0667
DSC_4282
DSC_0493
1 DSC_9899
1 DSC_9879
1 DSC_1291
1 DSC_0661
1 1 DSC_1129
1 IMG_1746
IMG_20170517_214826

Kurz krajinomalby pro začátečníky

Obdivujete přírodu? Rádi byste si vytvořili vlastní krajinomalby? My Vám pomůžeme se vším krok za krokem o začátku.

DSC_4283
IMG_2575
IMG_2578
IMG_20161121_155616
1 DSC_9883
IMG_9717
IMG_9503
IMG_3710
IMG_3660
IMG_1999
IMG_1120
DSC_2747
DSC_2714
DSC_0966 1
DSC_0884
DSC_0667
DSC_4282
DSC_0493
1 DSC_9899
1 DSC_9879
1 DSC_1291
1 DSC_0661
1 1 DSC_1129
1 IMG_1746
IMG_20170517_214826
Předchozí
Další

Obdivujete přírodu? Rádi byste si vytvořili vlastní krajinomalby? My Vám pomůžeme se vším krok za krokem o začátku.

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

I když jste v tvorbě úplný začátečník, s námi se krajinu naučíte malovat v různých technikách.

Obdivujete krásné krajiny? Naučíme Vás tvořit parádní obrazy podle předlohy či fotografie tak, abyste byli na výsledky opravdu pyšní! To Vám pomůže do budoucna s malbou podle reality. S námi zvládnete krajinky i olejem a odnesete si hezké zážitky a dovednosti.

Začneme teorií barev, která se nám bude hodit opravdu při každém malování. Namalujeme si obraz pastelem s nádhernými a zářivými barvami. Do krajinomalby neodmyslitelně patří práce se štětci, stojany a olejem. Při podrobnější malbě na závěr se vyloupne úžasná krajina olejem, kterou si rádi vystavíte doma.

Krajinomalba v Draw Planet Vás bude bavit! Postupně dojdeme k podrobnějšímu zobrazení. Malování a kreslení krajiny se naučíme postupně a od začátku. Naši příjemní a šikovní lektoři Vám v milé atmosféře vše ukážou a v klidu vysvětlí. Naučte se s námi i jako úplný začátečník malovat tak, jak byste si přáli. Pojďte do toho s námi, přihlaste se!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Přihláška a veškeré informace o termínech a hodinách kurzu jsou níž na stránce! Už to neodkládejte, přihlaste se hned!

Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
Vše se podaří, i když třeba začínáte úplně od nuly
Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali
Veškeré pomůcky špičkové kvality poskytujeme zdarma
Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
Vhodné pro začátečníky! S námi vše zvládnete
V kurzu je 8 lekcí + 1 bonusová na konci kurzu
Každá lekce je 3 hodiny. Celkem 27 hodin skvělé výuky!
Cena celého kurzu je 4300 Kč
Jen 159 Kč za hodinu fantastické výuky

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, uděláme vše pro flexibilní nahrazení. Stačí nám napsat email a řešení vymyslíme!

Prohlédněte si práce studentů, i oni u nás začínali s tvorbou. S námi to v klidu zvládnete také!

Předchozí
Další
IMG_5779
1 IMG_1746
IMG_9503
IMG_5480
1 DSC_9883
1

Přihlásit se do Kurzu krajinomalby pro začátečníky

1. Vyberte si kliknutím termín začátku

Kurz probíhá jednou týdně, vždy toho dne, kdy kurz začal

2

2. Kontaktní údaje

3

Více o kurzu

Užíváte si pohled na přírodní scenerie? Láká Vás plenér, ale nevíte, jak začít? Krajinomalba v Draw Planet Praha je přesně pro Vás!  Obrazy, které u nás vytvoříte, si s pýchou vystavíte doma. Nemusíte se bát. Malovat přírodu s námi zvládne opravdu i úplný začátečník.

Začneme teorií barev, která se nám bude hodit při každém malování. Nakreslíme si obraz pastelem s nádhernými a zářivými barvami. Zvládneme i experimentální malbu špachtlemi. Do krajinomalby neodmyslitelně patří i práce se štětci, stojany a olejem. I tím Vás v kurzu provedeme 🙂 .

Úžasní lektoři z Draw Planet Praha Vás naučí jak kreslit krajinu s radostí a potěšením. Kurz krajinomalby se stane Vaším pravidelným relaxem. Přijďte k nám a přesvědčte se! 🙂 Teď je ten správný čas začít tvořit.

Program kurzu

1

Na první lekci začneme pastelem s jednodušší předlohou na menší formát, vysvětlíme si základy práce s pastelem. Naučíme se míchat barvy, osvětlíme si teorii barev, a jak ji využívat v krajinomalbě.

2-3

Uděláme krajinomalbu pastelem podle předlohy na větší formát, zaměříme se na více detailů, připomeneme si znalosti z minulé lekce a použijeme je v praxi.

4

Zkusíme si skicování krajiny akvarelem a linery. Vysvětlíme si tipy a triky, jak zachytit krajinu pomocí několika tahů akvarelem a linery.

5

Ovládneme techniku nanášení oleje špachtlí, vznikne krásná olejomalba.

6-8

Vytvoříme propracovanou krajinomalbu olejem, na stojanu s plátnem a štětci.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?