Kurz krajinomalby pro začátečníky

Předchozí
Další
DSC_4283
IMG_2575
IMG_2578
IMG_20161121_155616
1 DSC_9883
IMG_9717
IMG_9503
IMG_3710
IMG_3660
IMG_1999
IMG_1120
DSC_2747
DSC_2714
DSC_0966 1
DSC_0884
DSC_0667
DSC_4282
DSC_0493
1 DSC_9899
1 DSC_9879
1 DSC_1291
1 DSC_0661
1 1 DSC_1129
1 IMG_1746
IMG_20170517_214826

Milujete obrazy krajin a chtěli byste se je také naučit?

Rádi byste si vytvořili vlastní krajinomalby? I když jste třeba úplný začátečník v tvorbě, s námi se naučíte malovat krajinu v různých technikách.

Vše od základů vysvětlíme! Krajinky nejsou tak složité, jak se může zdát. Krok po kroku dojdeme k nádherným výsledkům úplně od začátku!

DSC_4283
IMG_2575
IMG_2578
IMG_20161121_155616
1 DSC_9883
IMG_9717
IMG_9503
IMG_3710
IMG_3660
IMG_1999
IMG_1120
DSC_2747
DSC_2714
DSC_0966 1
DSC_0884
DSC_0667
DSC_4282
DSC_0493
1 DSC_9899
1 DSC_9879
1 DSC_1291
1 DSC_0661
1 1 DSC_1129
1 IMG_1746
IMG_20170517_214826
Předchozí
Další

Milujete obrazy krajin a chtěli byste se je také naučit?

Rádi byste si vytvořili vlastní krajinomalby? I když jste třeba úplný začátečník v tvorbě, s námi se naučíte malovat krajinu v různých technikách.

Vše od základů vysvětlíme! Krajinky nejsou tak složité, jak se může zdát. Krok po kroku dojdeme k nádherným výsledkům úplně od začátku!

Více o Kurzu krajinomalby pro začátečníky

Líbí se Vám krajinomalba? Chtěli byste umět namalovat pohled na krajinu na svém oblíbeném místě? Naučíme vás tvořit parádní obrazy podle předlohy či fotografie tak, abyste byli na výsledky opravdu pyšní! To vám pomůže do budoucna s malbou podle reality. S námi zvládnete krajinky i olejem a odnesete si hezké zážitky a dovednosti.

Začneme teorií barev, která se nám bude hodit opravdu při každém malování. Namalujeme si obraz pastelem s nádhernými a zářivými barvami. Zvládneme i experimentální malbu se špachtlemi. Do krajinomalby neodmyslitelně patří práce se štětci, stojany a olejem. Při podrobnější malbě na závěr se vyloupne úžasná krajina olejem, kterou si rádi vystavíte doma.

Krajinomalba v Draw Planet vás bude bavit! Postupně dojdeme k podrobnějšímu zobrazení, malování a kreslení krajiny se naučíme postupně a od začátku. Naši příjemní a šikovní lektoři vám v milé atmosféře vše ukážou a v klidu vysvětlí. Naučte se s námi i jako úplný začátečník malovat tak, jak byste si přáli. Pojďte do toho s námi, přihlaste se :).

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

V kurzu je 8 lekcí a 1 náhradní na konci zdarma. Každá lekce trvá 3 hodiny. Celkem 9 lekcí, tedy 27 hodin špičkové výuky v příjemném prostředí!

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, uděláme vše pro flexibilní nahrazení. Stačí nám napsat email a řešení vymyslíme!

Přihláška a veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce! Už to neodkládejte, přihlaste se hned!

Počet lekcí v Kurzu krajinomalby

V kurzu máte 8 lekcí a 1 náhradní zdarma. Každá lekce trvá 3 hod.

Dohromady 9 lekcí, tedy 27 hodin v Draw Planet :)

Cena Kurzu krajinomalby pro začátečníky

4300 Kč za celý kurz včetně všech materiálů a pomůcek

Vychází jenom na 159 Kč za hodinu výuky

Jakým způsobem kurz probíhá?

Kurz probíhá jednou týdně, vždy toho dne, kdy kurz začal

Občerstvení i pomůcky máte vždycky zdarma

Program kurzu

#Popis lekce
1

Na první lekci začneme pastelem s jednodušší předlohou na menší formát, vysvětlíme si základy práce s pastelem. Naučíme se míchat barvy, osvětlíme si teorii barev, a jak ji využívat v krajinomalbě.

2-3

Uděláme krajinomalbu pastelem podle předlohy na větší formát, zaměříme se na více detailů, připomeneme si znalosti z minulé lekce a použijeme je v praxi.

4

Zkusíme si skicování krajiny akvarelem a linery. Vysvětlíme si tipy a triky, jak zachytit krajinu pomocí několika tahů akvarelem a linery.

5

Ovládneme techniku nanášení oleje špachtlí, vznikne krásná olejomalba.

6-8

Vytvoříme propracovanou krajinomalbu olejem, na stojanu s plátnem a štětci.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Nyní máme dva světlé a prostorné ateliéry v centru Prahy na adrese Bubenská 1, Praha 7, přímo u stanice metra C a tramvaje Vltavská. V pěším dosahu jsou i tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešen. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!