Přejít na obsah
Menu

Proč na tábor právě k nám?

7. června 2021

Zpět na blog
tabory_2019_cast1-131

Letní dětské tábory bývají na jedno brdo a každý rok stejné, ale náš příměstský tábor pro děti je skvělou příležitostí pro každého účastníka, kterého baví kreslení a malování. Pojďme si vysvětlit, proč je tak skvělý. 🙂 

Letní dětský příměstský tábor je vhodný pro děti od 7 do 15 let, skupiny tvoříme podle věku, aby se všichni výborně bavili a měli podobně staré kamarády. Vše probíhá pod vedením těch nejlepších a nejzkušenějších lektorů a pedagogů. Ale kdo jsou ti lektoři? Jsou to studenti a absolventi uměleckých škol. Mladá generace tvůrců, která zná spoustu zajímavostí o světě umění. Během školního roku většina z nich u nás vede výtvarku pro děti a mládež, a proto už vědí jak správně zaujmout i ty nejvíc znuděné detičky. 🙂 

A protože náš tábor je výtvarný, tak se zaměříme na malbu a kresbu, architekturu, ilustraci a mix různých dalších technik, řekneme si o perspektivě a stylizaci. Na našem táboře budou děti kreslit rychlé skici a zkusí si práci s různými materiály – pracovat budou s pastelem a akvarelem no a s akrylem za malířským stojanem vytvoří skvělá díla! 

Kromě skvělých zážitků si malí a mladí účastníci odnesou také i své výtvory domů. Zkusíme si vytvořit vlastní unikátní design na tašky, odznáčky, vlastní rámečky a spoustu dalšího – fantazii se meze nekladou.

Abychom změnili prostředí a aktivity, tak budeme chodit malovat do přírody, tedy do parků a zahrad, kde se dají vytvářet nejen botanické ilustrace, ale i pořádně zaběhat, vyfouknout největší bublinu z bublifuku a zahrát si báječný společenský hry.

Budeme navštěvovat i zajímavé galerie a muzea, aby děti viděly i něco z historie, a pro ty techničtěji zaměřené se podíváme i do vesmíru. Každý zvídavý účastník si určitě najde to svoje a rozšíří si obzory zábavnou a tvořivou formou. Všechno vstupné je již v ceně tábora, o vše se postarají naši koordinátoři.

Kreativní tábor pečlivě připravujeme, věnujeme mnoho času do vymýšlení perfektního programu a také do školení lektorů. Vždy se snažíme dětem přiblížit i trochu historie, techniky kresby a malby krok po kroku vysvětlujeme. Vše prokládáme hrami, aby se nikdo nenudil a vymýšlíme zajímavé úkoly, aby se všichni rozvíjeli svým tempem. Ke každému přistupujeme individuálně v příjemné atmosféře bez stresu.

Přihlaste se na letní dětské tábory nyní, abyste měli jistotu, že Vaše děti nepromarní léto před počítačem nebo televizí! Těšíme se na ně v příjemné atmosféře, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu. Přidejte se k Draw Planet a začněte tvořit!

https://www.drawplanet.cz/kurz/detsky-primestsky-vytvarny-tabor/

TémataIMG_7051

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!