Přejít na obsah
Menu

Přijďte se podívat na výstavy lektorů z Draw Planet!

30. června 2020

Zpět na blog
Nečekaná přestávka od stereotypního života plného práce, akcí a schůzek se dala využít i produktivně! Ani naši lektoři nezaháleli a s volným časem se kreativně poprali. V Praze aktuálně probíhá několik výstav lektorů, kteří učí u nás v Draw Planet. Pojďte se s nimi seznámit. 🙂
.
Markéta Bábková – Capturing the Invisible
Orange bar, 30.6-5.10
Markétu v Draw Planet můžete potkat na kurzu olejomalby a malby akrylem pro začátečníky. Ve své tvorbě se zajímá o zpětnou analýzu prostoru, v němž se pohybuje a jehož je součástí. Obrazy autorka vnímá jako znovu vytvořený pohled na realitu se subjektivním pojetím atmosféry a volbou zobrazovaného.
.
Herédi x Sedlák x Staněk / Kobka č. 9
Hořejší Nábřeží, 5.6
Tomáš u nás učí ilustraci a sketching. Nelze také opomenout, že na příměstském výtvarném taboře je snad dětmi nejoblíbenějším lektorem. Ve vlastní tvorbě se zabývá digitální grafikou, komiksem, graffiti a abstrakcí. Na výstavě můžete vidět další dva autory, se kterými Tomáš spolupracuje.
.
Barbora Valášková: is anybody here?
prostor39
U nás v Draw Planet Barbora učí kurz pro začatečníky. Na AVU absolvovala ateliér Malba I, Škola prof. Roberta Šalandy. Pomocí abstraktních pláten zkoumá prostor a jeho psychologický vliv.
.
Klára Sedlo – Monstra
Galerie 1, 7.7
Klára je naše bývalá lektorka, nicméně její výstava je něco, co je potřeba vidět na vlastní oči! Realistický symbolismus, místy okultní a mysteríozní náměty, které se ale prolínají se silnou psychologickou linkou prožitků mladé ženy.


1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!