Přejít na obsah
Menu

Krátkodobá dočasná přestávka ve výuce Draw Planet kvůli vyhlášení stavu nouze vládou ČR

14. března 2020

Zpět na blog

Hlásíme dočasnou přestávku ve výuce, kvůli vyhlášení stavu nouze vládou ČR.

Více informací najdete níže!

Ahoj z Draw Planet! 🙂

STRUČNÝ SOUHRN

Vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR o vyhlášení stavu nouze od 12.3., uděláme ve výuce krátkou přestávku. Běžící kurzy pozastavujeme a jejich zbývající lekce se pouze posunou. O nic tedy nepřijdete, je to jen dočasná pauza. Kurzy, které jsme již vyhlásili, ale ještě nezačaly, spustíme co nejdříve v novém termínu. O termínech pokračování již rozběhnutých kurzů stejně tak i o datech zahájení nových kurzů, Vám dáme vědět přes sociální sítě, emaily a SMS, jakmile budeme vědět víc. Myslíme si, že to bude brzy 🙂

OD KDY?

V Draw Planet nám od 12.3. probíhá dočasná přestávka ve výuce. Veškeré kurzy pro dospělé a děti mají momentálně přestávku.

DO KDY?

Upřímně věříme, že výuku obnovíme co nejdříve. Stav nouze, vyhlášený vládou ČR, předpokládá trvání omezení v ČR po dobu 30 dnů, tj. do poloviny dubna. Zda se doba prodlouží, nebo zkrátí, záleží na vývoji situace. Jsme přesvědčeni, že během dubna – května obnovíme celý provoz v celé míře. Veškeré kurzy normálně poběží a všechny nové normálně spustíme. 🙂 Prostě zase inspirativní život v ateliérech, jak jej známe a máme rádi.

To je náš aktuální předpoklad. Kdyby se cokoliv změnilo – budeme informovat. Výuku zahájíme určitě, co nejdříve to půjde.

CO TO ZNAMENÁ PRO ÚČASTNÍKY KURZŮ, KTEŘÍ TEĎ NA KURZ DOCHÁZÍ?

Váš kurz bude dočasně přerušený a zbytek kurzu bude posunut o pár týdnů, než nucená přestávka skončí. Takže O NIC NEPŘIJDETE. Vaše zbývající lekce se pouze posunou a po skončení přestávky budou normálně pokračovat.

Jakmile budeme vědět, kdy začneme opět učit, včas Vás informujeme.

Kdyby Vám některá lekce vypadla, společně najdeme řešení a nahradíme to.

CO TO ZNAMENÁ PRO LIDI, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PŘIHLÁSIT?

Přihlašovat na kurzy se můžete běžným způsobem na našich stránkách a Vaše přihlášky samozřejmě i nadále přijímáme.

Při přihlášení je důležité vybrat si kurz, který Vás zajímá, den v týdnu a čas začátku lekce, který Vám vyhovuje nejvíce. Data zahájení kurzů uvedené na stránkách, prosíme, teď ignorujte. 🙂 Přihlášky si zatřídíme, a jakmile to bude možné, dáme Vám hned vědět konkrétní data začátků kurzu.

CO TO ZNAMENÁ PRO LIDI, KTEŘÍ SE PŘIHLÁSILI NA KURZY, KTERÉ BUDOU TEPRVE ZAČÍNAT?

Znamená to, že u těchto kurzů vyhlásíme nové posunuté termíny začátku.

V případě, že už jste přihlášeni na kurz, který by měl teprve začínat, PROSÍM, NEODHLAŠUJTE SE. Vyčkejte, až Vás budeme informovat o novém termínu začátku.

Bude zachován stejný den v týdnu a stejný čas, pouze s pozdějším datem zahájení – jedná se pouze o posun.

Mějte s námi chvilku strpení a vyčkejte na informace. Děkujeme.

CO TO ZNAMENÁ PRO TY, KDO MĚLI DOMLUVENOU NÁHRADU?

Vzhledem probíhající přestávce nyní ještě nevíme, od kterého konkrétního dne opět začneme učit. Všechny aktuálně naplánované náhrady zatím musíme odložit.

Pokud jste měli náhradu domluvenou, domluvený termín kvůli přestávce neplatí. Prosíme, až obnovíme provoz, napište nám znovu žádost o náhradu, a domluvíme se na novém termínu. O nic nepřijdete, stačí nám jen napsat, až znovu začneme učit a domluvíme se 🙂

CO TO ZNAMENÁ PRO LIDI, KTEŘÍ NEBUDOU SCHOPNI S KURZEM HNED NAVÁZAT ATD..?

Znamená to, že budeme společně hledat řešení ve formě posunů, náhrad, přesunů, voucherů atd. Společně jistě řešení najdeme! 🙂

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ POTŘEBUJI RYCHLE VYZVEDNOUT OBRAZ, NA NĚCO SE ZEPTAT ATD.?

Napište nám prosím email na [email protected] nebo zavolejte na +420 605 178 049. Pro vyzvednutí obrazu také do emailu přiložte jeho fotografii, pokud je to možné. Velmi nám to pomůže při hledání.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SI CHCI ZATÍM BĚHEM PŘESTÁVKY NĚCO O TVORBĚ A DESIGNU PŘEČÍST NEBO PROHLÉDNOUT?

Správně, během přestávky nemusíte zahálet. 🙂

Nejjednodušší je začít nás sledovat na Facebooku a Instagramu a přihlásit se na našich webových stránkách k odběru newsletteru. Jako doposud, budeme dál sdílet zajímavosti, psát články o světě tvorby, doporučovat filmy a zkusíme zařadit i pár zajímavých streamů.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ DOMA MALUJI, TVOŘÍM VE PHOTOSHOPU APOD.,  A NEVÍM SI RADY? KDO MI PORADÍ?

Pokud budete potřebovat při tvorbě poradit, prosíme, zkuste nám Vaše práce vyfotit, nebo natočit krátké video, a pošlete nám je s popisem, s čím bychom Vám mohli poradit nebo pomoci. Zkusíme to s našimi lektory probrat a být Vám co nejvíce nápomocní. 🙂

CO BUDE DĚLAT TÝM DRAW PLANET BĚHEM PŘESTÁVKY?

Budeme odpovídat na emaily a telefonáty, připravovat nové kurzy, vytvářet zajímavý obsah, a chystat spousty dalších novinek … A vymalujeme chodbu! 🙂

Prostě jako o prázdninách, zkusíme stihnout co nejvíce z toho, k čemu se v době běžící výuky těžko hledá čas. Pak se znovu vrátíme k našim oblíbeným studentům, k tvorbě a ke skvěle atmosféře Draw Planet.

Potřebujete se na něčem domluvit? Kdykoli pište na [email protected]. Určitě se společně se na všem domluvíme.

Těšíme se na Vás opět v Draw Planet!IMG_7051

UŽ VÁM NIC NEUTEČE!