Go to

Nový kurz pro mládež: Programování a robotika

21. August 2019

Back to blog
DSC_0198

Chcete naučit děti programovat? Kurz programování pro děti se hodí pro každého malého nadšence! Naši vynikající lektoři vše vysvětlí úplně od začátku a dokážou všechny účastníky nadchnout do světa programování a robotiky! Dokážeme, že i programování může být skvělá zábava a v robotice leží velká budoucnost.

Vytvořte svým dětem náskok v různých technických a moderních profesích. Ať už se chce váš potomek stát webdesignérem, inženýrem, administrátorem databází, nebo i analytikem a finančníkem, naučit děti programovat se rozhodně vyplatí. Naučíme se s počítačem opravdu pracovat. Tvořením her s parádní grafikou děti zjistí, jak to doopravdy funguje!

Navíc budeme mít k dispozici roboty Lego Mindstorms, které dokážeme ovládat právě pomocí programování. Studenti se naučí základy světově uznávaného programovacího jazyku pro mládež s názvem Scratch. Kurz robototechniky a robotiky, kurz Scratch, kurz Mindstorms, byla by škoda tolik zajímavého rozdělit. A tak je kurz uceleným průvodcem po začátcích programování.

Kurz robotiky a programování pro děti povede profesionální lektor s přátelským přístupem a zápalem pro věc. Má vaše dítě pořád hodně otázek na technická témata a vy neumíte odpovědět? Výborně, malé zvědavce máme opravdu rádi! Vždy přistupujeme ke každému s trpělivostí a snažíme se odpovědět na všechny dotazy k tématu.

Ukažte dětem, že už teď mohou jít za svým cílem a navíc se dobře bavit! V příjemném a přátelském prostředí ateliérů Draw Planet si lekce opravdu užijí. Tak pojďme na to!

https://www.drawplanet.cz/kurz/kurz-zakladu-programovani-robotiky-pro-deti-mladez/1-2017-Ilustrace-1-45

Our newsletter!