Go to

Kurz Fashion Illustration

2. December 2014

Back to blog
5-blog-5

V ateliéru proběhl workshop věnovaný Fashion ilustraci.

Fashion Illustration již dávno obsadila pevnou pozici v módním průmyslu. Nejen, že je základem jakékoliv módní kolekce, ale jedná se též o samostatný umělecký trend. Vznik tohoto stylu je spojen s prvními módními časopisy pro ženy. Nyní je ale celkem běžné potkat se s módním ilustrátorem na světáckém večírku. Začít cestu Fashion ilustrátora ale můžete i vy sami! Vytvářejte ilustrace pro časopisy a blogy, vlastní módní koncepty, kreslete na zakázku. Nic z toho není nereálné. Nejlepším začátkem bude se přihlásit na krátký workshop v našem ateliéru a naučit se základům, jak to udělali naši první studenti.

Na tomto workshopu jsme spolu probrali proporce obličeje, detaily práce s akvarelem a jak dosáhnout toho, aby váš obrázek vypadal opravdu Fashion, jak tomu bývá na stránkách módních časopisů.

Již brzy v DrawPlanet proběhne další Fashion kurz věnovaný lidské postavě a módním přehlídkám. Slibujeme fotoreporty z workshopu a čekáme na vás. Chcete se naučit módní ilustrace? Zápis na ně je již otevřen.

1-2017-Ilustrace-1-45

Our newsletter!