Go to

Co děláme v Draw Planet během přestávky?

6. April 2020

Back to blog
1_layersddd

Určitě vás zajímá, co se děje ve vaší milované výtvarné škole Draw Planet! 

Týmu Draw Planet se po vás stýská, ale snažíme se využít čas během přestávky maximálně efektivně. Vytváříme pro vás zajímavé články a příspěvky na Instagram, Facebook i blog, abychom podpořili vaši kreativitu a zahnali nudu! 🙂 

Pracujeme také na nových kurzech 3D, motion designu a webdesignu. Tady je na ukázku pár věcí, které byste pak na kurzech měli umět vytvořit.

Konečně chystáme nový a rychlejší systém pro vyřizování přihlášek na kurzy, abyste nemuseli čekat dlouho na odpověď.

Je tedy pravda, že bez našich oblíbených studentů vypadají ateliéry trochu opuštěně, ale jak se říká “Když ti dá život citrony, udělej limonádu.” 

Nejde však jen o software. Vzali jsme příležitost do svých rukou a rozhodli se i ateliéry samotné vyšperkovat na znovuotevření, které bude, jak všichni věříme, brzy! 🙂 Měníme ilustrace některých stěn a připravujeme design v několika dalších částech ateliérů. To vše proto, abyste se u nás mohli zase zrelaxovat, zapomenout na každodenní starosti, vytvářet krásná díla a neustále se inspirovat. 

Než se budete moci pustit do tvorby v našich ateliérech, určitě se zapojte do Maraton výzvy, která probíhá na našem Instagramu a Facebooku. 

Máme pro vás ale i další skvělou novinku, ze které doufáme, že budete mít všichni radost! Učíme se točit videa na tutoriály, interview a další zajímavé novinky do obsahu. Videa se za chvilku začnou objevovat na našem youtube kanálu. Abyste nic neprošvihli, přihlaste se k odběru na youtube. Bude to jízda! 

https://www.youtube.com/watch?v=DPNNBgbmaPQ&feature=youtu.be

Budeme se na Vás těšit a zatím přejeme pevné zdraví a trpělivost! Těšíme se, až budeme moci začít brzy opět učit. 🙂

 1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94

Our newsletter!