Go to

Bezpečnostní opatření pro účastníky kurzů Draw Planet

22. May 2020

Back to blog

Ahoj,

rádi bychom popsali základní body pro Vás, naše návštěvníky, co se týče bezpečnosti prostředí.

Vždy jsme brali otázky úklidu a dezinfikování vážně. Teď budeme muset ještě malinko přidat. Vaše bezpečí je pro nás vším.

Prosíme Vás o dodržování základních podmínek pro účast:

  1. Vždy mějte nasazenou roušku
  2. Při vstupu do ateliérů použijte dezinfekci na ruce
  3. Dodržujte bezpečné odstupy

A ještě poprosíme – co nejčastěji si myjte ruce a řiďte se pokyny lektorů a administrátorů.

Níže jsou pravidla popsaná podrobněji.

Těšíme se na Vás 🙂

 

 

Příchod do ateliérů

– Před vstupem do ateliérů proveďte dezinfekci rukou – pro tento účel je dezinfekce připravena u vstupních dveří .

– Při vstupu do prostor ateliérů, včetně chodeb a při pohybu v těchto prostorách je povinné nošení roušek.

V prostoru vstupu jsou pro případ potřeby roušky k dispozici.

– Pohyb mimo vlastní ateliér, kde probíhá Vaše výuka, omezte prosíme na nutné minimum a pohybujte se s nasazenou rouškou, nevytvářejte skupiny a dodržujte bezpečný odstup. Pro usnadnění orientace jsou na podlahách společných prostor značky se vzájemnou vzdáleností 2 metry.

Prostory vstupu a recepce

– V prostoru vstupu a recepce se prosíme zdržujte pouze po nutnou dobu, např. pro zjištění do kterého ateliéru máte jít, k provedení úhrady kurzovného apod.

– Požadavky na domluvení náhradní lekce, nahlášení budoucí absence, obecnější dotazy apod. prosíme nevyřizujte na místě v recepci, ale zašlete emailem na obvyklou adresu [email protected].

Během výuky

– V jednotlivých ateliérech jsou k dispozici dezinfekce, roušky a rukavice. Pokud cokoli z toho budete potřebovat, vezměte si, nebo se obraťte na lektora.

– Uvnitř ateliéru prosíme respektujte rozmístění stojanů, stolů, míst k sezení a pokyny lektorů a administrátorů pro zajištění bezpečných odstupů.

– Před použitím a rovněž po použití společných zařízení (varné konvice, dřezy a umyvadla, fény) použijte dezinfekci rukou.

– Po použití toalety si důkladně omyjte ruce mýdlem a na suché ruce pak použijte dezinfekci.

Doplňující informace

Veškeré prostory a zařízení ateliérů jsou průběžně opakovaně dezinfikovány. V případech výskytu jakýchkoli příznaků možné infekce toto sdělte na místě lektorovi. U studenta může být provedeno bezkontaktní měření teploty. Lektoři i administrátoři dodržují zvýšená hygienická opatření a s hygienickými pravidly v ateliérech Draw Planet jsou seznámeni. Prosíme řiďte se jejich pokyny a s případnými dotazy se obraťte na administrátory.

IMG_7051

Our newsletter!