Go to

Adventní věnec 2015 v Draw Planet

26. December 2015

Back to blog
Yolki-21-2

Yolki-21-2

V ateliérech Draw Planet proběhl workshop věnovaný tvorbě adventních věnců. Ti mají dlouholetou tradici a vlastně slouží k odpočítání čtyř adventních týdnů před vánočními svátky. Celý workshop se nesl ve vánočním duchu, a i když za okny sníh ještě nepadá, některé z věnců byly i zasněžené.

Tvorba adventního věnce není tak složitá, jak se může na první pohled zdát. Základem jsou větvičky jehličí, které se přichytí k slaměnému kruhovému podkladu za pomocí zeleného drátku – kruhový základ lze koupit v mnoha verzích jsou jak slaměné, tak i polystyrénové atd.)

Yolki-6-2 Yolki-2-2 Yolki-3-2

Jakmile máte tuto část za sebou, vyberte si umístění pro čtyři kalíšky pod adventní svíčky (většinou bývají umístěné do čtverce, ale fantazii se meze nekladou).

Yolki-19-2

Pak už je na pouze na Vás, jak věnec dozdobíte. Co si budeme namlouvat, většina dekorace se v dnešní době přilepuje lepící pistolí. Ale při troše zručnosti si toho nikdo ani nevšimne.

Yolki-11-2

Pozvali jsme si na pomoc skvělého floristu Tomáše, který je velice zručný a znalý svého oboru, a proto přemýšlíme i nad další spoluprací, třeba i kurzem přímo zaměřený na floristiku.

Yolki-15-2 Yolki-20-2

V případě zájmu o takový kurz nás neváhejte kontaktovat na e-mail: [email protected]

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94

Our newsletter!