Перейти

Začněte znovu kreslit a malovat, časy se mění!

8. марта 2018

Назад в блог
a8f3e87bcdd13bb4b82b6dd0af84534b

Určitě jste alespoň jako malí kreslili a malovali, téměř každý tak stráví notnou část dětství. Jestliže na svoje dětské tvoření nemáte dobré vzpomínky, nejspíš to bude kvůli jednomu z důvodů, které si můžete přečíst níže.

Pamatujete si na vodovky ve škole, které se strašlivě rozpíjely a měly nevýrazné barvy? Do nich se také pouštěly chlupy ze štětce. A co pastelky, které se vyznačovaly mdlou barvou a vysokou lámavostí? Papír se často rozedřel a oblíbená barva fixy se vypotřebovala závratnou rychlostí.

Jestliže vás štvalo právě to, že nikdy nedosáhnete barev, jakých byste chtěli a vzpomínáte si jen na zápach Ironu při dolívání do fix, které pak stejně moc nefungovaly, věřte, že kvalita pomůcek výrazně pokročila. Samozřejmě můžete koupit i špatné, ale výběr je mnohonásobně větší a dá se vybrat kvalita za přijatelnou cenu 🙂 .

Těžký vzduch ve třídě, ruličky od toaletního papíru, ze kterých se dá přeci vyrobit úplně všechno. Nebo jednoslovné zadání „Prázdniny“, a po dvou náročných třičtvrtěhodinkách oznámkováno za 3, aniž by vám kdokoli řekl, jak na to, a co se od vás očekává.

Tak takhle už snad nikde výuka nevypadá, doufáme, že ani ve škole pro děti. Jste dospělí a kurzy vám přinesou něco úplně jiného. Správný učitel/lektor vám vysvětlí techniku, pomůže s detaily, provede vás k dobrému výsledku a u všeho vysvětlí jak. Nakonec vás proces učení ještě překvapí tím, že vás bude bavit :).

Jestli vás trápily výše uvedené zážitky z výtvarky na základce, věřte, že časy se změnily. V Draw Planet se budete cítit dobře, s výbornými pomůckami a příjemnými lektory. Určitě přijďte a dejte malování šanci, uvidíte ho v úplně jiném světle!

Темы

1-2017-Akvarelova-Ilustrace-1-94

Наши новости!