Malování na hedvábí

Předchozí
Další
1-blog-1
Batik-28-2
Batik-26-2
Batik-18-2
Batik-17-2
Batik-30-2
Batik-9-2
Batik-15-2
Batik-11-2
Batik-14-2
Batik-13-2
Batik-22-2
1-blog-11
1-blog-12
1-blog-4

Zajímá Vás móda a chcete tvořit vlastní originální kousky? Chcete proniknout do tajů nádherné umělecké techniky?

Tak Kurz malování na hedvábí je přesně pro Vás! 

Přečtěte si více o našem novém kurzu a teto efektní technice!

1-blog-1
Batik-28-2
Batik-26-2
Batik-18-2
Batik-17-2
Batik-30-2
Batik-9-2
Batik-15-2
Batik-11-2
Batik-14-2
Batik-13-2
Batik-22-2
1-blog-11
1-blog-12
1-blog-4
Předchozí
Další

Zajímá Vás móda a chcete tvořit vlastní originální kousky? Chcete proniknout do tajů nádherné umělecké techniky?

Tak Kurz malování na hedvábí je přesně pro Vás! 

Přečtěte si více o našem novém kurzu a teto efektní technice!

Více o Malování na hedvábí

Chcete vymyslet vlastní a originální styl oblečení? Na našem kurzu si vše vyzkoušíte a odnesete si krásný vlastnoruční výrobek! Zjistíte, že malování na hedvábí je přesně to, co hledáte.

Vysvětlíme, jak má vypadat malba na hedvábí, jak se navrhuje, pomůžeme Vám i s hledáním inspirace. Každý účastník si tedy s pomocí našich skvělých lektorů vytvoří 2 pěkné kousky. Například svůj úžasný šátek, na který budete pyšní, nebudete ho chtít odložit 🙂

Zkušení lektoři Vám otevřou dveře do světa módní malby na hedvábí za studena. Tato technika umožňuje tvořit nádherné výrobky, které se dají běžně prát a tedy používat ke každodennímu nošení. Kurz malby na hedvábí je opravdu zábavný a praktický v jednom.

Přihlaste se a uvidíte, že malování na hedvábí Vás pohltí a doplní Váš šatník o nepostradatelné, vysoce módní a originální kousky.

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

V kurzu je 5 lekcí a 1 náhradní na konci zdarma. Každá lekce trvá 3 hodiny. Celkem 6 lekcí, tedy 18 hodin špičkové výuky v příjemném prostředí!

Přihlásit se můžete dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoli otázky na [email protected]

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Počet lekcí v Kurzu malování

V kurzu máte 5 lekcí a 1 náhradní zdarma. Každá lekce trvá 3 hod.

Dohromady 6 lekcí, tedy 18 hodin v Draw Planet :)

Cena Kurzu Malování na hedvábí je

2900 Kč za celý kurz včetně všech materiálů a pomůcek

Vychází jenom na 161 Kč za hodinu výuky

Jakým způsobem kurz probíhá?

Kurz probíhá jednou týdně, vždy toho dne, kdy kurz začal

Občerstvení i pomůcky máte vždycky zdarma

Lektor

Program kurzu

#Popis lekce
1

Úvod do práce s hedvábím, zjistíme, jak se materiál chová, a jak se s ním pracuje. Zapracujeme na návrhu a prohlédneme si různé vzory. Pomalu zkusíme přenášet návrh na hedvábí

2

Aplikujeme barvy, studujeme rozdíl mezi obyčejnými barvami a textilními, budeme pracovat s konturou a naučíme se dělat návrh permanentním

3

Finišujeme s posedními tahy z minula. Vytváříme vlastní návrh na velký šátek, přenášíme ilustraci

4

Detailní práce s naším pěkným kouskem

5

Dolaďujeme svou tvorbu velkého formátu a dozvíme se, jak se o hedvábí stará. Povíme si, co je potřeba k domácí tvorbě, na co si dávat pozor při výběru pomůcek a jaké všechny konkrétně potřebujeme

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Nyní máme dva světlé a prostorné ateliéry v centru Prahy na adrese Bubenská 1, Praha 7, přímo u stanice metra C a tramvaje Vltavská. V pěším dosahu jsou i tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešen. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!