Přejít na obsah
Už to neodkládejte! Přihlásit se

Kurzy krátký/dlouhý týden

Předchozí
Další
Předchozí
Další
Olejomalba-2016-1-8
Akvarel-2016-1-10
1-2016-Olejomalba-3-7
1-2016-Pastel-3-15
Pastel-2016-1-9
Kresba-2016-4-3
Kurz-zacatecniky-78
Pastel-60-2
1-2016-Kresba-3-15
2016-Zacatecniky-1-4
Olejomalba-2016-1-14
2016-Zacatecniky-1-5
kurz-zacatecniky-6
2016-Zacatecniky-1-3
Olejomalba-2016-1-19
Akvarel-2016-1-15
Olejomalba-2016-1-6
Olejomalba-88-2
Akvarel-60
1-2016-Pastel-3-42
IMG_9577
kurz-zacatecniky-2
1-2016-Kresba-3-9
Olejomalba-2016-1-10
Akvarel-2016-1-7
Kresba-2016-4-1
1-2016-Pastel-3-21
1-2016-Akvarel-3-13

Kurzy krátký/dlouhý týden

Chcete začít tvořit, ale práce Vám nedovoluje účastnit se kurzů pravidelně? Žádný problém!

Olejomalba-2016-1-8
Akvarel-2016-1-10
1-2016-Olejomalba-3-7
1-2016-Pastel-3-15
Pastel-2016-1-9
Kresba-2016-4-3
Kurz-zacatecniky-78
Pastel-60-2
1-2016-Kresba-3-15
2016-Zacatecniky-1-4
Olejomalba-2016-1-14
2016-Zacatecniky-1-5
kurz-zacatecniky-6
2016-Zacatecniky-1-3
Olejomalba-2016-1-19
Akvarel-2016-1-15
Olejomalba-2016-1-6
Olejomalba-88-2
Akvarel-60
1-2016-Pastel-3-42
IMG_9577
kurz-zacatecniky-2
1-2016-Kresba-3-9
Olejomalba-2016-1-10
Akvarel-2016-1-7
Kresba-2016-4-1
1-2016-Pastel-3-21
1-2016-Akvarel-3-13
Předchozí
Další

Chcete začít tvořit, ale práce Vám nedovoluje účastnit se kurzů pravidelně? Žádný problém!

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Napište nám a společně vymyslíme individuální řešení. Už Vám nic nebrání v uměleckém rozletu! Naučíme Vás vše důležité pro výtvarnou tvorbu a odnesete si krásné práce.

Máte pracovní dobu v režimu krátký/dlouhý týden? Chtěli byste se účastnit našich kurzů, ale můžete chodit jednou například jeden týden ve čtvrtek a druhý v neděli? Vymyslíme řešení, abyste se mohli i Vy účastnit našich kurzů!

Olejomalba, kresba, pastel či akvarel, to vše a mnohem více nabízíme ve výtvarných kurzech Draw Planet. Nenechte se ochudit o radost z tvorby kvůli nestálé pracovní době. Domluvíme se na alternativním řešení, případně kurzy nakombinujeme, abyste měli i Vy možnost se naučit něčemu novému ze světa umění!

Chápeme, že pro mnoho lidí je docházení na kurz každý týden v jeden a ten samý den a čas nemožné. Avšak věříme, že o naše skvělé výtvarné kurzy v příjemném prostředí se zkušenými lektory by nikdo neměl být nikdo ochuzen. Vždy se Vám rádi pokusíme vyjít vstříc a společně se dohodneme na možném řešení, tak se nebojte napsat a přihlásit se na kurz v Draw Planet!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Do poznámky – pole „Váš text“ – prosím poznamenejte, který Kurz a který den Vám pro začátek kurzu Vám více vyhovuje. My Vám obratem zašleme aktuální nabídku termínů.

Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
Vše se podaří, i když třeba začínáte úplně od nuly
Veškeré pomůcky špičkové kvality poskytujeme zdarma
Milí profesionální lektoři a inspirativní programy

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, uděláme vše pro flexibilní nahrazení. Stačí nám napsat email a řešení vymyslíme!

1

Přihlásit se do Kurzu krátký/dlouhý týden

1. Vyberte si kliknutím termín začátku

Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali.

2

2. Kontaktní údaje

3

Lektoři

Zdeněk

Zdeněk miluje portréty a pastel. V každé práci hledá unikátní individualitu a podstatu člověka. Po studiu na VŠUP, Zdeněk hodně experimentuje s 3D modelováním a pastelem. Získal již hodně lektorských zkušeností a v Draw Planet vyučuje kurzy pro začátečníky, kurzy pastelu, portrétování, kresby a olejomalby.

Helena B

Helena B je moderní a energetická žena i malířka. Studovala po vedením profesora Mainera na fakultě výtvarných umění. Dlouhodobě se zabývá realizací výstav jak klasického, tak i moderního umění. Její práce jsou často v cyklech, které mají nějaké společné téma. Báječně ovládá různé materiály od oleje a akvarelu až po uhel a tužku. Je skvělá a přátelská lektorka, se kterou Vás lekce budou určitě bavit.

Klára

Nestává se často, aby se člověk setkal s tak úžasnou kombinací v lektorovi, jakou Klára představuje. Nejen že umí výborně učit, ale je zároveň velmi talentovaná umělkyně. V jejím mladistvém věku se jí podařilo získat dvouletou zkušenost z Univerzity Karlovy v oboru pedagogiky a nyní pokračuje studiu na AVU. Klára je velice kreativní a přichází s výbornými nápady na každou lekci, hodně ráda vyučuje portrét, figurální kresbu a olejomalbu. Díky jejím zkušenostem v oboru pedagogiky výborně vede skupiny nejen dospělých, ale i skupinky pro děti.

Dominik

Charismatický absolvent AVU, náš skvělý lektor Dominik, má vynikající umělecký styl. Dominik se nejen detailně věnuje figurální kresbě, ale zároveň i pracuje s moderní interpretací barokního stylu. Jako umělec má skutečně široký záběr, díky čemuž je i parádní lektor, který Vám dokáže v ledasčem pomoct a nasměrovat. Sám se věnoval od kresby a malby až po výrobu nábytku na zakázku. Momentálně je jeho vášní především pastel a olej.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 3 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

CO JSOU KURZY A CO JSOU WORKSHOPY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 10 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

Workshop je jako expres-kurz, zahrnuje 1 až 3 lekce. Jednotlivé lekce jsou v různé délce od 2 hodin až po celodenní lekce, v závislosti na tématu.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?