Přejít na obsah
Menu

Kurzy krátký/dlouhý týden

Olejomalba-2016-1-8
Akvarel-2016-1-10
1-2016-Olejomalba-3-7
1-2016-Pastel-3-15
Pastel-2016-1-9
Kresba-2016-4-3
Kurz-zacatecniky-78
Pastel-60-2
1-2016-Kresba-3-15
2016-Zacatecniky-1-4
Olejomalba-2016-1-14
2016-Zacatecniky-1-5
kurz-zacatecniky-6
2016-Zacatecniky-1-3
Olejomalba-2016-1-19
Akvarel-2016-1-15
Olejomalba-2016-1-6
Olejomalba-88-2
Akvarel-60
1-2016-Pastel-3-42
IMG_9577
kurz-zacatecniky-2
1-2016-Kresba-3-9
Olejomalba-2016-1-10
Akvarel-2016-1-7
Kresba-2016-4-1
1-2016-Pastel-3-21
1-2016-Akvarel-3-13

Kurzy krátký/dlouhý týden

Chcete začít tvořit, ale práce Vám nedovoluje účastnit se kurzů pravidelně? Žádný problém!

Olejomalba-2016-1-8
Akvarel-2016-1-10
1-2016-Olejomalba-3-7
1-2016-Pastel-3-15
Pastel-2016-1-9
Kresba-2016-4-3
Kurz-zacatecniky-78
Pastel-60-2
1-2016-Kresba-3-15
2016-Zacatecniky-1-4
Olejomalba-2016-1-14
2016-Zacatecniky-1-5
kurz-zacatecniky-6
2016-Zacatecniky-1-3
Olejomalba-2016-1-19
Akvarel-2016-1-15
Olejomalba-2016-1-6
Olejomalba-88-2
Akvarel-60
1-2016-Pastel-3-42
IMG_9577
kurz-zacatecniky-2
1-2016-Kresba-3-9
Olejomalba-2016-1-10
Akvarel-2016-1-7
Kresba-2016-4-1
1-2016-Pastel-3-21
1-2016-Akvarel-3-13

Chcete začít tvořit, ale práce Vám nedovoluje účastnit se kurzů pravidelně? Žádný problém!

Už to neodkládejte! Přihlásit se

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Veškeré pomůcky Vám poskytneme zdarma

Napište nám a společně vymyslíme individuální řešení. Už Vám nic nebrání v uměleckém rozletu! Naučíme Vás vše důležité pro výtvarnou tvorbu a odnesete si krásné práce.

Máte pracovní dobu v režimu krátký/dlouhý týden? Chtěli byste se účastnit našich kurzů, ale můžete chodit jednou například jeden týden ve čtvrtek a druhý v neděli? Vymyslíme řešení, abyste se mohli i Vy účastnit našich kurzů!

Olejomalba, kresba, pastel či akvarel, to vše a mnohem více nabízíme ve výtvarných kurzech Draw Planet. Nenechte se ochudit o radost z tvorby kvůli nestálé pracovní době. Domluvíme se na alternativním řešení, případně kurzy nakombinujeme, abyste měli i Vy možnost se naučit něčemu novému ze světa umění!

Chápeme, že pro mnoho lidí je docházení na kurz každý týden v jeden a ten samý den a čas nemožné. Avšak věříme, že o naše skvělé výtvarné kurzy v příjemném prostředí se zkušenými lektory by nikdo neměl být nikdo ochuzen. Vždy se Vám rádi pokusíme vyjít vstříc a společně se dohodneme na možném řešení, tak se nebojte napsat a přihlásit se na kurz v Draw Planet!

Co s sebou? Vůbec nic 🙂  Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Do poznámky – pole „Váš text“ – prosím poznamenejte, který Kurz a který den Vám pro začátek kurzu Vám více vyhovuje. My Vám obratem zašleme aktuální nabídku termínů.

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když třeba začínáte úplně od nuly
  • Veškeré pomůcky špičkové kvality poskytujeme zdarma
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, uděláme vše pro flexibilní nahrazení. Stačí nám napsat email a řešení vymyslíme!

1

Přihlásit se do Kurzu krátký/dlouhý týden

Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali.

1 . Vyberte si kliknutím termín začátku

2

2 . Kontaktní údaje

3

Lektoři

Zdeněk

Zdeněk miluje portréty a pastel. V každé práci hledá unikátní individualitu a podstatu člověka. Po studiu na VŠUP, Zdeněk hodně experimentuje s 3D modelováním a pastelem. Získal již hodně lektorských zkušeností a v Draw Planet vyučuje kurzy pro začátečníky, kurzy pastelu, portrétování a olejomalby.

Helena B

Helena B je moderní a energická žena i malířka. Studovala po vedením profesora Mainera na fakultě výtvarných umění. Dlouhodobě se zabývá realizací výstav jak klasického, tak i moderního umění. Její práce jsou často v cyklech, které mají nějaké společné téma. Báječně ovládá různé materiály od oleje a akvarelu až po uhel a tužku. Je skvělá a přátelská lektorka, se kterou Vás lekce pastelek a sketchingu budou určitě bavit.

Klára

Nestává se často, aby se člověk setkal u lektora s tak úžasnou kombinací vlastností, jako u Kláry. Nejen že umí výborně učit, ale je zároveň velmi talentovaná umělkyně. V jejím mladistvém věku se jí podařilo získat dvouletou zkušenost z Univerzity Karlovy v oboru pedagogiky a nyní pokračuje studiu na AVU. Klára je velice kreativní a přichází s výbornými nápady na každou lekci. Ráda vyučuje kurz pro začátečníky a krajinomalbu.

Dominik

Charismatický absolvent AVU, náš skvělý lektor Dominik, má vynikající umělecký styl. Dominik se nejen detailně věnuje figurální kresbě, ale zároveň i pracuje s moderní interpretací barokního stylu. Jako umělec má skutečně široký záběr, díky čemuž je i parádní lektor, který Vám dokáže v ledasčem pomoct a nasměrovat Vás. Sám se věnoval tvorbě od kresby a malby až po výrobu nábytku na zakázku. Momentálně v Draw Planet vyučuje kurzy oleje, akrylu, sketchingu, abstraktní malby a portrétování.

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

1-2017-Olejomalba-Pokracovani-1-44