Přejít na obsah
Menu

Fashion ilustrace v iPad Procreate

o1JJrLYE_v8
DSC_0416
7xrsjhDs6kM
DSC_0414
DSC_0406
DSC_0382-2
eHpmVwNM7q8
oq0e_yur0GA
DSC_0419
DSC_0386-2
10
DSC_0429
5W0Ibz3LO_c
ulNouApm5UI
Untitled-Artwork
uJ8REGH1BZ4
DSC_0390-2
DSC_0437-2
uci0jrWUd0M
u00kP2cO1e8
TXfk4_47bpI
sm_aw171zKk
RmIom-Vqodw
DSC_0444
nIVVQopWyd0
QjAYlRlDQZ4
DSC_0404-2
p3ALgDwtcb8
YO9DnFRMOu4
ndIA4T2Qhhg
J4kjdrJjMMg
DSC_0455-2
hQ1ca-Lep4I
gEtLcEnjkx8
DhoQ-kGesbI
2p4Fb9YmIPc
5ioDwb6516o
DSC_0434-2
_mnIL7E1IBw
DSC_0391-2
DSC_0393
DSC_0422
AGNmV2tPF5U
DSC_0412
DSC_0427
Untitled_Artwork(3)
JvB4R0zDdpE

Fashion ilustrace v iPad Procreate

Máte v hlavě módní nápady a chtěli byste je převést do digitální formy? Chcete tvořit pohodlně kdekoliv a kdykoliv? Naučte se s námi pracovat na iPadu v Procreate a tvořte krásné fashion ilustrace!

o1JJrLYE_v8
DSC_0416
7xrsjhDs6kM
DSC_0414
DSC_0406
DSC_0382-2
eHpmVwNM7q8
oq0e_yur0GA
DSC_0419
DSC_0386-2
10
DSC_0429
5W0Ibz3LO_c
ulNouApm5UI
Untitled-Artwork
uJ8REGH1BZ4
DSC_0390-2
DSC_0437-2
uci0jrWUd0M
u00kP2cO1e8
TXfk4_47bpI
sm_aw171zKk
RmIom-Vqodw
DSC_0444
nIVVQopWyd0
QjAYlRlDQZ4
DSC_0404-2
p3ALgDwtcb8
YO9DnFRMOu4
ndIA4T2Qhhg
J4kjdrJjMMg
DSC_0455-2
hQ1ca-Lep4I
gEtLcEnjkx8
DhoQ-kGesbI
2p4Fb9YmIPc
5ioDwb6516o
DSC_0434-2
_mnIL7E1IBw
DSC_0391-2
DSC_0393
DSC_0422
AGNmV2tPF5U
DSC_0412
DSC_0427
Untitled_Artwork(3)
JvB4R0zDdpE

Máte v hlavě módní nápady a chtěli byste je převést do digitální formy? Chcete tvořit pohodlně kdekoliv a kdykoliv? Naučte se s námi pracovat na iPadu v Procreate a tvořte krásné fashion ilustrace!

Kurz ilustrace a sketchingu iPad Procreate

Už to neodkládejte! Přihlásit se

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

Možnost zapůjčení vybavení na kurz

Láká vás módní ilustrace a chtěli byste tvořit digitálně? Naučte se s námi realizovat své nápady v iPad Procreate!

Zajímáte se o módní ilustraci a chcete se naučit tvořit tím nejmodernějším způsobem? Rádi byste malovali módu i jako začátečníci? Začněte tvořit digitálně na iPadu v Procreate!

Ukážeme si základní nástroje Procreate a procvičíme si je na kresbě nádherných drahých kamenů. Vyzkoušíme si také jemný efekt akvarelu na tvorbě parfémového flakonu. Vysvětlíme si proporce portrétu a jak jej formovat. Popovídáme si o proporcích mužského a ženského těla a rozdílech mezi fashion a klasickými ilustracemi. Pochopíte, jak se krok po kroku tvoří módní ilustrace. S Procreate na iPadu Vám to půjde skvěle! Předchozí zkušenosti s iPadem ani s Procreate nejsou potřeba, vše Vám vysvětlíme od základů. A nebojte, iPad Vám na kurz rádi zapůjčíme. 

Dělejte ilustrace moderní cestou v kavárně, letadle nebo ve vlaku, zkrátka kdekoli Vás napadne. Jakmile dostanete nápad a chuť tvořit, jednoduše vezmete iPad a začnete kreslit! Vrhněte se na módní ilustraci v Procreate s těmi nejlepšími lektory! V inspirativních ateliérech Draw Planet si lekce užijete a třeba si odnesete základy pro svou budoucí profesi.

Na kurz si nepotřebujete nic kupovat. Vše pro Vás připravíme. Vybavení, materiály i pomůcky na Vás budou čekat v ateliérech.

Pokud během kurzu něco zmeškáte a budete potřebovat lekce nahradit, jistě najdeme řešení a vhodný termín náhrad. Určitě o nic nepřijdete.

Přihláška a veškeré informace o termínech a hodinách kurzu jsou níž na stránce! Už to neodkládejte, přihlaste se hned!

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když třeba začínáte úplně od nuly
  • Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
  • Budeme Vám pomáhat s každým krokem
  • Vhodné pro začátečníky! S námi vše zvládnete
  • Kurz má 8 lekcí + 1 bonusovou na konci kurzu
  • Každá lekce má 3 hodiny. Celkem 27 hodin skvělé výuky
  • Cena kurzu je 5600 Kč
  • V přepočtu jen 207 Kč za hodinu fantastické výuky

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, uděláme vše pro flexibilní nahrazení. Stačí nám napsat email a řešení vymyslíme!

Máme báječné prostředí a přátelské a profesionální lektory. Dorazte k nám, těšíme se!

fn9ofQcW5oI
DSC_0382-2
QjAYlRlDQZ4
DSC_0386-2
DSC_0414
eHpmVwNM7q8

Lektoři

Satine

Její komiksy jsou prostě boží. Jsme překvapeni, že ještě nepracuje pro Marvel. Možná pro ni není jejich nabídka to pravé. Satine vytváří nejen postavy, ale celé unikátní fascinující světy. Je naprosto úžasná a jako lektor je perfektní. Jsme šťastní, že v ateliérech Draw Planet bude vyučovat kurzy tvorby komiksu právě ona.

Anastasia

Kdo je vynikající ilustrátorkou, grafičkou, designérkou a kaligrafkou a k tomu ještě úžasně kreslí? Anastasia! Anastasia aktuálně dokončuje magisterské studium na Západočeské Univerzitě v oboru Grafický design. Mimochodem se v závěrečné práci věnuje písmu a typografii. Zbožňuje však tvorbu ve všech jejích podobách. Inspiraci čerpá hlavně z tance a Kdo je vynikající ilustrátorkou, grafičkou, designérkou a kaligrafičkou a k tomu ještě úžasně kreslí? Anastasia! Anastasia aktuálně dokončuje magisterské studium na Západočeské Univerzitě v oboru Grafický design. Mimochodem se v závěrečné práci věnuje písmu a typografii. Zbožňuje však tvorbu ve všech jejích podobách. Inspiraci čerpá hlavně z tance a cestování. Má za sebou úspěšné realizace v reklamě a marketingu pro největší evropské klienty. . Má za sebou úspěšné realizace v reklamě a marketingu pro největší evropské klienty. V Draw Planet vyučuje počítačovou grafiku, ilustrátorství, kaligrafii a přípravu k talentovým zkouškám.

Anna A

Akvarel, kaligrafie a scénografie – to vše je Aniččinou parketou. Po vystudování akademické klasické kresby se Anna rozhodla věnovat propojení akvarelu a scénografie. Nyní, čerstvě po dokončení magisterského studia, je její tvorba hluboce propojena s filmem a stala se nedílnou součástí mnoha různých produkcí kin. Tato velmi milá, vstřícná a usměvavá lektorka ochotně radí a pomáhá všem svým studentům. Na každou lekci je perfektně připravená a během výuky se snaží předat maximum svých znalostí a zkušeností, aby si z jejích kurzů odnesli studenti co nejvíce.

Více o kurzu

Na kurzu fashion ilustrace na iPadu v Procreate se naučíte používat skvělý nástroj všech moderních umělců. Pokud Vás láká fashion ilustrace jste na správném místě! Nejdříve si na jednoduchých tvarech vysvětlíme, jak kreslení v Procreate funguje. Osvojíme si základní nástroje, budeme šrafovat, stínovat, pochopíme teorii světla a stínu. Postupně zvládneme úžasný fashion portrét i fashion postavu. Povíme si jaké jsou rozdíly mezi fashion portrétem a obyčejným portrétem. 

Šikovný a milý lektor vždy vysvětlí postupy krok po kroku a odpoví na všechny Vaše dotazy. Procvičíme si stylizace a vytvoříme parádní skici! Můžete se těšit na krásné ilustrace šperků, parfému, bot a nádherných bot.

I jako úplný začátečníky se s námi můžete stát skvělým módním ilustrátorem!

Přijďte s námi tvořit, odpočiňte si od každodenních starostí a užijte si kreativitu!

Program kurzu

1

1. lekce
Seznamování s programem Procreate
Společně s lektorem cvičíme přechody, šrafování a stínování.
Vysvětlíme si druhy štětců a jak je používat. Vše si procvičíme na kresbě krásných drahých kamenů a parfémů.

2

2. lekce
Cvičíme modelování a kresbu koule
Procvičíme si kresbu perly, popovídáme si o 3D a
nakreslíme si efektní boty s různými strukturami.

3

3. lekce
Proporce portrétu
Začneme si povídat o proporcích portrétu a vysvětlíme si, čím se liší fashion portrét od klasického portrétu. Uděláme si cvičení na rty a oči.

4

4. lekce
Kresba celého portrétu
Pokračujeme s teorií o proporcích fashion portrétu a nakreslíme si celý portrét.

5

5. lekce
Proporce těla
Vysvětlíme si rozdíl mezi reálnými proporcemi a fashion proporcemi. Naskicujeme si proporční schéma a nakreslíme první fashion sketch.

6

6. lekce
Večerní outfity a doplňky
Popovídáme si o večerních outfitech a jak a s čím je kombinovat. Budeme se věnovat textuře látky a záhybům a nakreslíme krásné šperky.

7

7. lekce
Men's fashion
Prostudujeme si proporce mužského těla a pánskou módu. Kreslíme pánské torzo.

8

8. lekce
Fashion ve městě
Nakreslíme si krásné fashion skici figury s námětem světové metropole.

9

9.lekce
Experimentální fashion ilustrace

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Zároveň otevíráme další pobočky v Brně a Ostravě.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

1-2017-Ilustrace-1-45