Přejít na obsah
Menu

Kurz 3D modelování v Blenderu pro mládež 10-15 let

DSC_0621
robo2
DSC_0293
1
flaska
DSC_0341
DSC_0607
DSC_0635
§půl.o,kmjnhbg
DSC_0327
DSC_0271
DSC_0299
DSC_0643
DSC_0305
screenshot001
DSC_0311
Dino
DSC_0324
DSC_0325
DSC_0312
rgthztnhtnethbne
house-in-the-beach
DSC_0332
DSC_0651
DSC_0302
DSC_0331
DSC_0599
book
DSC_0604
Mount_2
DSC_0658
DSC_0608
xsdcefeg
lpi 002
DSC_0665
Модель-ракурсы
render
DSC_9947
l§ůkjhgfdfhjklůo§p
helma_red
DSC_0188

Kurz 3D modelování v Blenderu pro mládež 10-15 let

Má Váš dospívající zájem o moderní technologie a inovace? Na našich lekcích se naučí 3D modelování!

DSC_0621
robo2
DSC_0293
1
flaska
DSC_0341
DSC_0607
DSC_0635
§půl.o,kmjnhbg
DSC_0327
DSC_0271
DSC_0299
DSC_0643
DSC_0305
screenshot001
DSC_0311
Dino
DSC_0324
DSC_0325
DSC_0312
rgthztnhtnethbne
house-in-the-beach
DSC_0332
DSC_0651
DSC_0302
DSC_0331
DSC_0599
book
DSC_0604
Mount_2
DSC_0658
DSC_0608
xsdcefeg
lpi 002
DSC_0665
Модель-ракурсы
render
DSC_9947
l§ůkjhgfdfhjklůo§p
helma_red
DSC_0188

Má Váš dospívající zájem o moderní technologie a inovace? Na našich lekcích se naučí 3D modelování!

3D modelování v Blenderu pro mládež

Už to neodkládejte! Přihlásit se

Příjemné přátelské prostředí

Skvělý program a motivující lektoři

Všechno se podaří. Vhodné pro úplné začátečníky

Na každé lekci Vás čeká nový inspirující program

Veškeré vybavení Vám poskytneme zdarma

Svěřte svého šikulu do rukou těch nejlepších! Naši milí lektoři představí modelování v Blenderu neotřelou formou.

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během roku!

3D modelování získávají stále více na popularitě. Pro děti a mládež jsme proto vytvořili jedinečný program lekcí, na kterých si osvojí tuto techniku od základů až po složitější projekty. Zvládneme modelovat jednoduché i složitější objekty, sestavíme 3D prostředí či scenérii, vrhneme se i na zvířata, rozličné příšerky až po postavu! Našim objektům vdechneme barvy, či je potáhneme různými texturami a pohrajeme si s materiály. Vše si vysvětlíme a procvičíme, není třeba se obávat. 

Kreativní 3D tvorba tvoření pomůže dětem s rozvojem prostorového myšlení a představivosti. Třeba právě 3D svět se stane budoucností Vašeho potomka. Lekce probíhají jednou týdně, ve stejný den i čas, jako jste se přihlásili. Připojit se můžete kdykoliv během školního roku, program je tomu uzpůsoben. Přesvědčte se sami na zkušební lekci zdarma! 🙂

První lekce je zkušební a zdarma! Přihlaste se hned!

Co s sebou? Vůbec nic. Veškeré vybavení a materiály Vám během celého kurzu poskytneme zdarma.

Kurz probíhá jednou týdně. Cena každé lekce je 400 Kč, a to včetně veškerého vybavení a materiálů. Platí se každou lekci zvlášť.

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během školního roku.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu naleznete níže na této stránce.

Přihlásit se můžete dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoliv otázky na [email protected]

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když děti s tvorbou teprve začínají
  • Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali
  • Veškeré vybavení a materiály poskytujeme zdarma
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
  • Čeká nás spoustu zábavy a tvorby
  • Kurz grafiky pro mládež je celoroční
  • Každá lekce trvá 2 hodiny (120 minut)
  • 400 Kč za každou lekcí, včetně všech materiálu
  • V přepočtu jen 200 Kč za hodinu výuky

Prohlédněte si práce studentů, i oni u nás začínali s tvorbou. S námi to v klidu zvládnete také!

low-poly
DSC_9943
R1
castle_night2
DSC_0302
Bear_2
DSC_0200

Lektoři

Kristyna B

Kristýna je novodobou superhrdinkou. Mnoho let vytváří přední reklamní kampaně. Z rukávu sype desítky kreativních strategií týdně, a ještě je dokáže sama ve studiu produkovat. Má za sebou nepřeberné množství úspěšných komerčních zakázek v grafice a grafickém designu. O své vědomosti se moc ráda podělí se všemi, co se chtějí rozvíjet v tvorbě. Vždy z ní čiší energie a moc jí záleží na tom, aby její studenti dělali v tvorbě pokroky. Její rozsáhlé zkušenosti z práce s desítkami klientů Vám pomohou pochopit současné grafické trendy. Naučí Vás, jak vytvářet opravdu skvělé a cool věci.

Marcela

Marcela je naším ilustrátorským mágem. Poté, co absolvovala obor Ilustrace na Západočeské Univerzitě, rozjel se její život naplno. Úspěšně připravovala studenty na umělecké přijímačky, vytvářela knižní ilustrace, založila vlastní nakladatelství a stihla i stáž v Římě. O jejích superschopnostech pozvednout náladu a namotivovat i úplného začátečníka se vypráví legendy. Je to všestranně nadaná umělkyně a skvělá osobnost.

Kateřina M

Kateřina M je profesionální ilustrátorka, kterou baví vymýšlet si vlastní světy a charaktery, přičemž se nechává inspirovat fantasy knihami. Vystudovala kresbu a ilustraci v médiích na Vyšší odborné škole Václava Hollara a momentálně studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Kateřina v Draw Planet vyučuje digitální ilustraci a celou řadu kurzů pro děti. Je velice důkladná s přípravou na každou hodinu a děti jsou nadšené nepřeberným množstvím nápadů, které má pro ně nachystané na lekcích.

Více o kurzu

Hledáte kurz 3D modelování  pro mládež od 10 do 15 let? Náš kurz Blenderu je to pravé! Naši zkušení, šikovní a energetičtí lektoři rádi dětem ukážou a vysvětlí, jak se v tvorbě zlepšovat. V průběhu každé lekce se lektor mnohokrát podívá na práci každého studenta a poradí konkrétní tipy, jak jejich schopnosti zdokonalit.

Kurz 3D tvorby v Blenderu otevře dětem svět digitální tvorby toho nejmodernějšího kalibru. Vytvoříme spolu spoustu různých předmětů, pohrajeme si s detaily, texturami, materiálem, barvami a zasadíme naše objekty do vlastních prostředí. Na lekcích v našich slunných ateliérech v Praze děti vytvoří krásná díla, na která budou právem pyšná.

Podpořte svou ratolest v tvorbě a dopřejte jí v kreativní rozvoj na lekcích 3D tvorby. Pracovat budou v malé skupince studentů spolu s přátelským lektorem, který je bude provázet krok za krokem.

Hledali jste kurz 3D modelování u v češtině? Jste tu správně! Kurz si každý malý účastník opravdu užije! Tvoření nebylo nikdy tak jednoduché! Přihlaste své děti a dopřejte jim rozvoj tím správným směrem!

Nejčastější otázky a odpovědi

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY DRAW PLANET, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?

Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí, abyste našli v malování zalíbení.

PROČ VŮBEC TVOŘIT?

Tvorba má spoustu pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi. Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete! Tvorba dělá lidi šťastnější, začněte tvořit také.

MÁ SMYSL CHODIT KRESLIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA?

Ano, určitě má. :) Doma začínající umělec často podléhá chmurám právě proto, že tvoří sám a je na sebe příliš tvrdý. Pro pokrok je nutná přítomnost specialisty, který Vás bude navigovat, opravovat, povzbuzovat a ujišťovat. A právě takové máme v Draw Planet. Naši profesionální lektoři jsou energičtí a laskaví. Provedou Vás propracovaným programem a vše Vás naučí od naprostých základů až k pokročilým technikám. V našich ateliérech vládne dobrá nálada, klid a pohoda. Všechny naše studenty motivujeme a inspirujeme.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?

Máme pro Vás připravené krásné ateliéry v centru Prahy, s perfektní dopravní dostupností. Adresa Draw Planet je Sokolovská 131/86, Praha 8, Karlín. Hned na zastávce Křižíkova (metro, tramvaj). Nacházíme se v budově Zirkon, ve 3. patře. Kolem budovy jsou i parkovací hodiny, dá se tedy zaparkovat na placených zónách.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?

Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?

Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu a i tak se naučíte malovat. K tomu našim studentům poskytujeme jako dárek po absolvování kurzu ještě jednu lekci navíc, během které můžete dokončit či doplnit vše, co ještě bude potřeba. A nebo si s námi sednout k čaji a popovídat si.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. Nic s sebou proto nemusíte mít (výjimkou jsou kurzy digitální). Stačí přijít a užívat si dobré nálady!

JAK DLOUHO UŽ POŘÁDÁTE KURZY?

Pracujeme v této oblasti přes 4 roky, průběžně se zlepšujeme, vymýšlíme nové kurzy, zkoušíme nové techniky a nacházíme zkušené lektory. Během této doby jsme se již naučili připravovat kurzy tak, aby každý ze studentů dokázal ovládnout oblíbenou výtvarnou techniku a vycházel z Draw Planet s krásným vlastním dílem.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?

Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU?

Skvělý nápad! Přijďte! Máme rádi návštěvníky a chápeme počáteční nejisté váhání. Všechno vám ukážeme, vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Jen prosíme, dejte nám to vědět alespoň pár hodin předem.

JACÍ JSOU VAŠÍ LEKTOŘI?

Všichni lektoři v Draw Planet jsou ti nejlepší - milí, přívětiví a vzdělaní lidé, milující umění. Některé workshopy jsou vedeny nejen našimi lektory, ale i znamenitými mistry ve svém oboru.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ MÁM SPOUSTU PRÁCE A NEMÁM ČAS?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas je z dlouhodobého hlediska nebezpečné. Pokud svému mozku nedáte chvilku na odpočinutí, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké soustředit se, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Tři hodiny týdně na sebe jistě najdete. :)

CO JSOU KURZY?

Kurz je dlouhodobější, zpravidla zahrnuje od 7 do 15 lekci. Lekce se konají jedenkrát týdně v délce 2 až 3,5 hodiny.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ?

Pokud do začátku kurzu zbývá alespoň 30 dnů, je vrácení peněz možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení. Podrobněji k tomuto tématu si můžete přečíst v nabídce O nás v části Podmínky vracení peněz.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?

Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL?

U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S Draw Planet se nikdy nudit nebudete!

Hledáte jiný kurz?

IMG_7051